0

@lucca87 ale brakującą defensywna 5-tka o której nie pisałeś to raczej nie piłkarze z topu, no chyba że za takiego uważasz Semedo? Reasumując może z 4-5 zawodników pierwszej jedenastki na nowy sezon to topowi zawodnicy no chyba że się wzmocnimi poważnymi transferami.

0

@lucca87 Tylko 1/3 z tych piłkarzy posiadamy tylko wirtualnie i raczej mieć nie będziemy. A takim sposobem to możemy sobie dopisać nawet Mbappe.

8

Luis Suarez i Arturo Vidal to jedyni piłkarze Barcelony, którzy walczą o zatrzymanie Messiego w klubie...

Źródło: SkySports

0

@Elnuum rzekłbym że nawet nie stała koło najmocniejszej. Raczej mieszkanka rutyny i młodości z perspektywą na przyszłość

0

@klopx myślę że to transfer nawet na pierwszy skład, inaczej ruch transferowy bez sensu dla klubu i zawodnika tym bardziej

2

@Jordi10 wygląda jak Jurek z Klanu :D

2

@WisniaKala zapewne w Radomiu

1

@WisniaKala najbardziej znany Radomianin:


3

Nikodem Matusiak, syn posła PiS Grzegorza Matusiaka, został prezesem spółki Inova z grupy KGHM. Wcześniej pracował w górniczych spółkach w Polsce i w Czechach. Wszędzie po około rok.
Pozostawiam to bez komentarza.

0

@SelloutCrowd wszystkie duże światowe lotniska mają patrona. Przynajmniej te anglosaskie. Możesz wymienić te o których piszesz?

2

@BarcaInfo żeby Dembuś nie zrozumiał że godzinę po wyznaczonym treningu ma się stawić :D

1

@VamosRakieta jesteś szalona...

1

@macio_944 szczerze? Mnie jakoś nie śmieszy Wojewódzki. Nie potrafił mnie nigdy zaciekawić, raczej nudny gość. Opinia nie fakt.

4

@SuperPatsonFCB szacun ziomuś :) my nosacze musimy się trzymać razem, masz pozdrowienia od mojej Grażynki.

14

@SuperPatsonFCB za zawodnika w takim wieku z rocznym kontraktem z mocnym spadkiem formy w ostatnich latach? Bez przesady do tego wysokie zmienne i jest przyzwoicie.

0

@Rewolucja123 because I need to know :)

3

@Rewolucja123 uczysz się w Szkocji to udowodnij co masz z polskiego?

0

@Kamiloza91 drużyna pierścienia ewentualnie drużyna A.

0

@ksobi i ja taki mam plan :)

1

@amanter szczególnie w czasie epidemii

0

@kuz no właśnie

0

@kuz napisane jest 500. Nie wiem gdzie ty widzisz mln.
PS 2 godziny temu mieli 320 Euro.

53

A jeśli za darmo to biere!

1

@geass tylko kariera i nic innego :)

2

Odejście Messiego jest już przesądzone czy się to nam podoba czy nie. Teraz zarząd powinien godnie pożegnać mistrza, podziękować mu za lata gry w klubie i wynegocjować dobrą cenę i piłkarzy w zamian (celowo piszę o piłkarzach bo gdy dostaniemy kasę to inne kluby natychmiast podwyższą nam ceny za swoich piłkarzy). A co robi zarząd? Nakazuje nie odbierać telefonów od innych klubów. Gdzie logika? Oni są głupsi niż ustawa przewiduje. W ten sposób nie mamy nic, ani Messiego, ani kasy, ani innych wzmocnień, ani kształtu kadry na najbliższy sezon. A czas leci...

0

@biniek1985 hehe :) no racja.

0

@biniek1985 czemu tyle to odwlekali skoro chcieli je modernizować mimo wszystko? PS dzięki za info :)

0

@ChampionLW ten stadion na Plantach zawsze był Broni Radom. Z jednej strony masz rację a z drugiej jeśli rozpoczęli budowę swojego obiektu to nie chcą inwestować kilku milionów w dostosowanie innego obiektu tylko na jeden sezon.
PS ależ wejście miał Angielski :)

1

Jak idzie szumnie zapowiadana walka z nepotyzmem w państwie Prawa i Spwiedliwości?

2

@ChampionLW już tlumacze. Radomiak jako beniaminek w zeszłym sezonie mógł korzystać z przywileju nie spełnienia wszystkich wymogów stadionowych. (ulga dla każdego beniaminka w pierwszym sezonie), chodziło o niedostatecznie dobre oświetlenie na stadionie. (stadion na którym grali to stadion broni Radom, a nie Radomiaka ten jest jeszcze w budowie - duże opóźnienie) w tym sezonie nie ma już ulgi dla Radomiaka i klub musiał albo wyemigrować albo na swój koszt wymienić oświetlenie na stadionie Broni Radom. Ze względu na budowanie swojego stadionu zarząd wybrał opcje z emigracja do Pruszkowa. Nie chcieli pakować się w dodatkowe koszty wymiany oświetlenia nie na swoim stadionie. Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?