3

Ed@Hiacynk a mi Anglik do United jakoś bardziej pasuje

1

@sebasek99 aj noł aj noł. Szprechen sooł guuud.

0

@Barbarita My? Wy? Nie ma czegoś takiego, jest Polska która nigdy nie była tak podzielona jak jest za PiSu.

0

@Amigo_Blanco dobrze ze nie mówią a za AWS-u to...

3

@sebasek99 ja wol iś libe alkohol!

0

@dasouzar11 nie będą nam tu w obcych językach mówić a nie czekaj to tylko dla mnie obcy... :/

2

@NGTRX pewnie a rozmowy w kuluarach (tam gdzie mamy do czynienia z prawdziwą polityką) można zastąpić głupimi uśmiechami :)

5

@macio_944 Tusk też już ogarnia.

0

@Shapiro czemu gdy Duda popełnia fatalne polityczne wpadki atakujesz jakiegoś kandydata na prezydenta z przeszłości? Tamto to przeszłość skupmy się na tym co teraz bo jest akurat na czym się skupiać. Wpadka za wpadką.

3

@Shapiro normalnie rozmawiał to chyba dla Ciebie :D a to nie o taki poziom chodzi :P

1

@sebasek99 I cant imagine :P

0

@Azi mam 5 cylindrową d5-tke tylko w większym samochodzie niż szukasz i jestem bardzo zadowolony.

1

@elmayakos pomijam już fakt, że facet duka po angielsku jak dziecko z 5klasy, ale najgorsze w tym wszystkim jest to że byle Ziutek może zadzwonić do głowy państwa i wkręcić go jak chce.
PS uważam że większość osób skapnęłaby się że coś jest nie tak już na początku rozmowy.

1

@BigDaglas w Warszawie będziesz jedynym Polakiem chyba :)

1

@tobiasson92 gospodarka uratowana i wirus pokonany. To chyba dokładnie odwrotnie niż u nas.

1

@Jaca27 ja już kilka razy szukałem go i byłem przekonany że zgubiłem :) daj znać ile finalnie wyszło Cię dorobienie. :)

1

@kamil9040 nie to nie normy tylko ograniczenia kolego.

0

@fenix1983 trafione w punkt :) również znam wiele takich przypadków.

4

@Odesseiron no właśnie tak. Co z tego że nie nazywa się rolnikiem i od 8 do 16 pracuje w przetwórni albo innym zakładzie pracy jak kawałek pola ma i dopłaty rok w rok bierze i czymś wysieje byleby było.

1

@kamil9040 to się nazywa wolny rynek.

1

@Odesseiron ale dopłaty biorą bo każdy jakieś poletko ma :)

0

@Odesseiron rzuciło mi się w oczy w analizach powyborczych.

13

Skoro 81% rolników zagłosowało na prezydenta eurosceptyka to rozumiem że im UE nie potrzebna i jako najwięksi beneficjenci unijni nie potrzebują dopłat. Niech tylko potem nie krzyczą kupuj tylko polskie produkty.

0

@Jaca27 też mam jeden :)

2

@stone80 o kurde... Aż mnie zatkało. Wydawać by się mogło że uczyłeś się z takich samych książek jak cała reszta a jednak coś poszło nie tak. Może kartki Ci się posklejały?

0

@Mat_Cat to chyba jedyna alternatywa dla Polski obecnie.
Teraz PiS pokaże swoje prawdziwe oblicze i niestety nie wróży to nic dobrego.

0

@tobiasson92 czyli jest nadzieja jeszcze

0

@Janiama to już late poll czy coś innego?

2

@Mesi12 ojojoj ciężki wybór, ale chyba jednak RRR

1

@Kapitan hawk zdecydowanie tak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?