Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ed@Hiacynk a mi Anglik do United jakoś bardziej pasuje
1
@sebasek99 aj noł aj noł. Szprechen sooł guuud.
0
@Barbarita My? Wy? Nie ma czegoś takiego, jest Polska która nigdy nie była tak podzielona jak jest za PiSu.
0
@Amigo_Blanco dobrze ze nie mówią a za AWS-u to...
3
@sebasek99 ja wol iś libe alkohol!
0
@dasouzar11 nie będą nam tu w obcych językach mówić a nie czekaj to tylko dla mnie obcy... :/
2
@NGTRX pewnie a rozmowy w kuluarach (tam gdzie mamy do czynienia z prawdziwą polityką) można zastąpić głupimi uśmiechami :)
5
@macio_944 Tusk też już ogarnia.
0
@Shapiro czemu gdy Duda popełnia fatalne polityczne wpadki atakujesz jakiegoś kandydata na prezydenta z przeszłości? Tamto to przeszłość skupmy się na tym co teraz bo jest akurat na czym się skupiać. Wpadka za wpadką.
3
@Shapiro normalnie rozmawiał to chyba dla Ciebie :D a to nie o taki poziom chodzi :P
1
@sebasek99 I cant imagine :P
0
@Azi mam 5 cylindrową d5-tke tylko w większym samochodzie niż szukasz i jestem bardzo zadowolony.
1
@elmayakos pomijam już fakt, że facet duka po angielsku jak dziecko z 5klasy, ale najgorsze w tym wszystkim jest to że byle Ziutek może zadzwonić do głowy państwa i wkręcić go jak chce.
PS uważam że większość osób skapnęłaby się że coś jest nie tak już na początku rozmowy.
1
@BigDaglas w Warszawie będziesz jedynym Polakiem chyba :)
1
@tobiasson92 gospodarka uratowana i wirus pokonany. To chyba dokładnie odwrotnie niż u nas.
1
@Jaca27 ja już kilka razy szukałem go i byłem przekonany że zgubiłem :) daj znać ile finalnie wyszło Cię dorobienie. :)
1
@kamil9040 nie to nie normy tylko ograniczenia kolego.
0
@fenix1983 trafione w punkt :) również znam wiele takich przypadków.
4
@Odesseiron no właśnie tak. Co z tego że nie nazywa się rolnikiem i od 8 do 16 pracuje w przetwórni albo innym zakładzie pracy jak kawałek pola ma i dopłaty rok w rok bierze i czymś wysieje byleby było.
1
@kamil9040 to się nazywa wolny rynek.
1
@Odesseiron ale dopłaty biorą bo każdy jakieś poletko ma :)
0
@Odesseiron rzuciło mi się w oczy w analizach powyborczych.
13
Skoro 81% rolników zagłosowało na prezydenta eurosceptyka to rozumiem że im UE nie potrzebna i jako najwięksi beneficjenci unijni nie potrzebują dopłat. Niech tylko potem nie krzyczą kupuj tylko polskie produkty.
0
@Jaca27 też mam jeden :)
2
@stone80 o kurde... Aż mnie zatkało. Wydawać by się mogło że uczyłeś się z takich samych książek jak cała reszta a jednak coś poszło nie tak. Może kartki Ci się posklejały?
0
@Mat_Cat to chyba jedyna alternatywa dla Polski obecnie.
Teraz PiS pokaże swoje prawdziwe oblicze i niestety nie wróży to nic dobrego.
0
@tobiasson92 czyli jest nadzieja jeszcze
0
@Janiama to już late poll czy coś innego?
2
@Mesi12 ojojoj ciężki wybór, ale chyba jednak RRR
1
@Kapitan hawk zdecydowanie tak :)