0

@Mr.Monteg tylko postulaty Dudy oparte o politykę socjalną to poglądy lewicowe. Nie wiem czy to rozróżniasz.

4

@MESSIah16 brak logiki. Rozumiem Bosak wolność podatkowa itp itd ale w drugiej turze socjalista Duda tego nie pojmuję. To dwa przeciwne biguny, ewidetnie. Brak logiki.

12

@PatrykBarca to zapowiadają się wyścigi wozów z węglem :P

3

@PatrykBarca mniej więcej tak jak z pandemią w Polsce niby miała być pod kontrolą a każdy widzi co się dzieje :/

0

@Barca1992 nie wiem ale furorę na pewno zrobił Stasiu :)

0

@dasouzar11 a taboret zabrał?

1

@Azi nie mogę się z Tobą zgodzić bo z moralnego punktu widzenia oraz tzw. obywatelskiego obowiązku na wybory trzeba chodzić, ale żeby nie przedłużać już tej i tak bardzo długiej dyskusji to zaprooozuje rozejm w tym temacie. Niech każdy pozostanie przy swoich racjach. Cześć.

0

@Azi na Kidawę nigdy bym nie zagłosował. Nie jestem za PO, ale uważam że głos na Pana Trzaskowskiego w obecnej sytuacji to najlepsze rozwiązanie (nie twierdzę że idealne).

0

@Azi można głosować korespondencyjnie to raz, rozumiem że do sklepów też nie wychodzisz? Do pracy też nie chodzisz od miesięcy? To skąd możesz wiedzieć czy Warszawa się zmienia?
Rozumiem że skoro siedzisz w domu (ja pracuje w służbie zdrowia i jestem na pierwszej linii frontu walki z wirusem) to nie boisz się wirusa ale błędnym kołem jest twierdzenie że skoro ktoś nie ma szans na wygraną to nie głosuje. Gdyby każdy był tak leniwy to ten kraj rozpadłby się momentalnie. Twoim obywatelskim obowiązkiem jest iść na wybory a jak nie masz na kogo głosować to oddaj głos nieważny.

0

@Azi poświęciłem Ci wczoraj kilka godzin po czym na koniec okazało się że rozmawiałem z gościem który nie raczy wybrać się nawet na wybory ale w dyskusjach jak bardzo Warszawa się nie zmieniła jest pierwszy. To zrób coś żeby się zmieniła i idź na wybory. Proste!

2

@Azi czyli rozumiem że nagle pod presją rozmów tutaj zdecydujesz się iść na wybory? Co nam jeszcze wmówisz?

0

@G9 najważniejsze to iść głosować i spełnić swój obywatelski obowiązek.

1

@Azi prawda prawda ale że aż takie :)
PS to przestań się nabijać jak to napisałeś bo nie dość że nie idziesz na wybory to jeszcze krytykujesz innych za ich poglądy. Z moralnego punktu widzenia nie powinieneś brać udział w takich dyskusjach.

1

@Azi a Ty dalej dyskutujesz? Myślałem że po wczorajszym trochę zmądrzejesz.

0

@Lopezz80 to było niepotrzebne

1

@thegame1997masz rację przejęzyczenie moje :) a co do strefy relaksu to nie nazywałbym tego inwestycją, może się podobać lub nie kwestia gustu. Zdradź nam jeszcze na dobranoc swojego kandydata? Na kogo oddasz swój jakże cenny głos.

1

@thegame1997 "Ja może przypomne raz jeszcze, rozmawiamy o inwestycjach, które są realizowane bądź też zostały zrealizowane w czasie prezydentury Trzaskowskiego."
Kandydatura Trzaskowskiego nie trwa półtora roku? W takim razie ile?

0

@Explode i wyszła z UE

1

@thegame1997 a to Ty chciałbyś zacząć budowę drogi od razu po wyborach i skończyć po półtora roku? O Panie to takiej drogi nie ma w tej części świata, pomijam już fakt że musiałyby zgrać się terminy co jest praktycznie niemożliwe. Ps inne drogi również budowała GDDKiA a mimo to długo trwaliśmy w okresie pustyni drogowej.

0

@D_Myrdal a co jest marne? Konkrety proszę.

1

@Azi o to widzę że postawa godna naśladowania, prawdziwy patriota. Chociażbyś nieważny oddał ale chyba leń za duży. Brawo Ty. Tylko że potem nie narzekaj bo nie masz moralnego prawa do tego.
Np Południowa obwodnica Warszawy, puławska bis.

2

@Azi ty żyjesz w alternatywnej rzeczywistości, masz swój światopogląd, chciałbyś mieć metro na Białołęce (obecnie chyba najmniej atrakcyjna dzielnica), a do tego masz problemy z wysławianiem się i czytaniem że zrozumieniem. Plan budowy metra jest znany i obecnie nie ma takich planów. Powiedz nam jeszcze że pracujesz na Białołęce i twój obraz będzie kompletny. Zobacz jak przyspieszyła budowa metra przez ostatnie lata w porównaniu do pierwszej nitki metra. Wyjedź pod miasto i zobacz jak rozbudowana jest sieć dróg i jak szybko budują się nowe (tu można podać kilka przykładów), otwórz oczy.
PS zdradź nam za to kolego na kogo w takim razie Ty zagłosujesz?

2

@CZaras taka dyskusja do niczego dobrego nie prowadzi. A ja napisałem jak to wygląda z mojej perspektywy a nie ubliżałem Tobie no chyba że dla Ciebie to jedno i to samo.
@Azii @CZaras strasznie delikatni jesteście każdy mocniejszy argument w waszą stronę odczytujecie jak ublizanie. @Azi szkoda czasu na rozmowę z Tobą, jak nawet argumenty podane czarno na białym nie docierają. Pozdrawiam bez odbioru.

5

@CZaras wygląda to tak jakby użytkownik strony @Azi przysłał Kolegę bo sam nie radzi sobie w prostej dyskusji. Tak masz rację cytując kilka wypowiedzi że poziom dyskusji schodził nisko ale o zgrozo proszę o odrobinę obiektywizmu. Warszawa rozwija się bardzo szybko i tylko skrajny ignorant tego nie widzi albo jest tzw niedzielnym warszawiakiem z Grójca.
PS. Nie jestem zwolennikiem PO tylko uważam że Pan Trzaskowski to obecnie najlepszy kandydat na prezydenta.

2

@skakun95 a to Trzaskowski jest winny tego że budowę metra w Warszawie rozpoczęto tak późno?gdyby budowano jak w Budapeszcie pewnie dziś byłaby inna długość.

4

@CZaras a kto jest zwolennikiem PO? Popierać Pana Trzaskowskiego a być zwolennikiem PO to dwie zupełnie różne rzeczy. Wybory prezydenckie to wybór osoby na stanowisko a wybory parlamentarne to zupełnie co innego. Trudno żeby nie sięgał dna gdy ciągle jest masa osób które mają klapki na oczach.

1

Komentarz usunięty

3

@Azi jest to czasownik dokonany. To poziom szkoły podstawowej.

4

@Azi nie robiono tylko zrobiono :) czytaj ze zrozumieniem :)

5

@Azi tylko w 2019 roku zrobiono 1,9 tys inwestycji publicznych z flagowym projektem metra na czele, szkoda czasu by opisywać wszystkie jak ludzie twojego pokroju i tak nie widzą zmian.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?