Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP to wbrew pozorom może zadziałać odwrotnie, przekroczyli poziom żenady.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 to jakby porównywać Mercedesa z maluchem.
0
@Adey kurde ja nie mogę się zalogować, na komputerze jest ok i telewizja też normalnie działa :(
0
Działa Wam nc+ go na telefonie?
0
@Brashearr edit: za tego drugiego jednak też nie mógłbyś robić, za wysokie progi :) nic nie poradzisz.
0
@Brashearr nic się nie martw, z naszej dwójki to ja jestem tym co umie czytać ze zrozumieniem, ale wierzę w Ciebie że w końcu i ty ogarniesz tę jakże trudna umiejętność, no chyba że chcesz wstąpić do policji tam jak w tym kawale jeden umie czytać a drugi pisać to ty mógłbyś robić za tego drugiego :)
1
@neutrealnykibic e87 fajne auto i w przypadku silniku diesla nie powinno być problemów ale w tym przedziale cenowym kupisz ładne e91 z silnikiem diesla. Gama silników bardzo szeroka. Ja uważam że śmiało wystarczy 2.0 diesel ewentualnie 325d (to też jest dwulitrowy) ale ma dwie turbiny.
1
@neutrealnykibic z jakiej klasy ma to być samochód?
1
@Chakalaka mam nadzieję że kiedyś dożyjemy takich czasów :) szczególnie że problem dotyczy coraz większych ilości ludzi.
2
@Bykunn bardzo dużo par zmaga się z takim problemem. Problem z roku na rok dotyczy coraz większej ilości ludzi. Szkoda że chyba tylko Warszawa ma taki program.
0
Co myślicie o leczeniu metodą in vitro? I czy uważacie ze inne miasta poza Warszawą również powinny pomagać w sfinalizowaniu takiego zabiegu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@tobiasson92 ustalili że nic nie ustalają.
15
- mamy twoją żonę. Poinformujemy Cię gdzie masz zostawić 20 000$. Jeśli nie przyniesiesz pieniędzy do 17.00 umrze.
- Moja żona jest tutaj, ale jestem zainteresowany.
1
@BarcaInfo kto to Guti?
0
@Pogba czyli niemal wszystkie ustawy są pod PiS
2
@Pewex a ja chciałbym żeby takich nietolerancyjnych zakompleksiinych użytkowników banowano którzy stają się drugim TVPiS-em.
2
@Chwytliwy wierzę że kiedyś nastąpi sprawiedliwość.
7
@noface nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.
0
@NeroTFP Andrzej jak zwykle na fajnym poziomie ma swoje prace, szanuje bardzo gościa!
0
@Brashearr pozostaje tylko uwierzyć w swoje siły mimo że początki masz trudne :)
10
@kamilo0066 kółko wzajemnej adoracji? Chyba trzeźwo myślący ludzie.
0
@Brashearr może i będą ale trzeba czytać ze zrozumieniem.
0
@Zenon83 czyli nie będzie można już go odsprzedać.
0
@kamilo0066 znaku równości mimo wszystko bym nie postawił.
0
@LuisSalvano Dunczyk ma wielkie serce do gry i ambicję ale nic poza tym. To nie ten poziom.
0
@kamilo0066 chcesz powiedzieć że TVP to bardzo rzetelna telewizja? :)
1
@FafitFCB to proste wyliczenia biorąc pod uwagę współczynnik wygrywalności Lambda i kwadrat długości odcinka szerokości boiska na Camp Nou podzielony przez pierwiastek trzeci z punktów za siódmy mecz ligowy wychodzi że szans nie ma nawet do połowy. Czyli mniej niż PISIĄT procentuf.
2
@Janiama brawo, trafione w punkt!