0

@NeroTFP to wbrew pozorom może zadziałać odwrotnie, przekroczyli poziom żenady.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 to jakby porównywać Mercedesa z maluchem.

0

@Adey kurde ja nie mogę się zalogować, na komputerze jest ok i telewizja też normalnie działa :(

0

Działa Wam nc+ go na telefonie?

0

@Brashearr edit: za tego drugiego jednak też nie mógłbyś robić, za wysokie progi :) nic nie poradzisz.

0

@Brashearr nic się nie martw, z naszej dwójki to ja jestem tym co umie czytać ze zrozumieniem, ale wierzę w Ciebie że w końcu i ty ogarniesz tę jakże trudna umiejętność, no chyba że chcesz wstąpić do policji tam jak w tym kawale jeden umie czytać a drugi pisać to ty mógłbyś robić za tego drugiego :)

1

@neutrealnykibic e87 fajne auto i w przypadku silniku diesla nie powinno być problemów ale w tym przedziale cenowym kupisz ładne e91 z silnikiem diesla. Gama silników bardzo szeroka. Ja uważam że śmiało wystarczy 2.0 diesel ewentualnie 325d (to też jest dwulitrowy) ale ma dwie turbiny.

1

@neutrealnykibic z jakiej klasy ma to być samochód?

1

@Chakalaka mam nadzieję że kiedyś dożyjemy takich czasów :) szczególnie że problem dotyczy coraz większych ilości ludzi.

2

@Bykunn bardzo dużo par zmaga się z takim problemem. Problem z roku na rok dotyczy coraz większej ilości ludzi. Szkoda że chyba tylko Warszawa ma taki program.

0

Co myślicie o leczeniu metodą in vitro? I czy uważacie ze inne miasta poza Warszawą również powinny pomagać w sfinalizowaniu takiego zabiegu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@tobiasson92 ustalili że nic nie ustalają.

15

- mamy twoją żonę. Poinformujemy Cię gdzie masz zostawić 20 000$. Jeśli nie przyniesiesz pieniędzy do 17.00 umrze.

- Moja żona jest tutaj, ale jestem zainteresowany.

1

@BarcaInfo kto to Guti?

0

@Pogba czyli niemal wszystkie ustawy są pod PiS

2

@Pewex a ja chciałbym żeby takich nietolerancyjnych zakompleksiinych użytkowników banowano którzy stają się drugim TVPiS-em.

2

@Chwytliwy wierzę że kiedyś nastąpi sprawiedliwość.

7

@noface nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.

0

@NeroTFP Andrzej jak zwykle na fajnym poziomie ma swoje prace, szanuje bardzo gościa!

0

@Brashearr pozostaje tylko uwierzyć w swoje siły mimo że początki masz trudne :)

10

@kamilo0066 kółko wzajemnej adoracji? Chyba trzeźwo myślący ludzie.

0

@Brashearr może i będą ale trzeba czytać ze zrozumieniem.

0

@Zenon83 czyli nie będzie można już go odsprzedać.

0

@kamilo0066 znaku równości mimo wszystko bym nie postawił.

0

@LuisSalvano Dunczyk ma wielkie serce do gry i ambicję ale nic poza tym. To nie ten poziom.

0

@kamilo0066 chcesz powiedzieć że TVP to bardzo rzetelna telewizja? :)

1

@FafitFCB to proste wyliczenia biorąc pod uwagę współczynnik wygrywalności Lambda i kwadrat długości odcinka szerokości boiska na Camp Nou podzielony przez pierwiastek trzeci z punktów za siódmy mecz ligowy wychodzi że szans nie ma nawet do połowy. Czyli mniej niż PISIĄT procentuf.

2

@Janiama brawo, trafione w punkt!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?