0

@marcin000019 kupując tv dostajesz również online

1

@D_Myrdal w uczciwych wyborach wszystko wskazuje na to że nie wygra.

0

@marcin000019 nie bądź Janusz kup sobie canal+ i oglądaj w cywilizowanych warunkach.

0

@Triv44 ojj a nie Mexico City? (oczywiście wraz z fawelami)

1

@JORD10 niestety PiS jest zdolny do wszystkiego aby nie oddać władzy :(

0

@PatrykBarca Barca w ostatniej dekadzie 7 mistrzostw :)

2

@DonMatteo901 Jarek gotów jest kraj podpalić aby tylko władzy nie oddać. To może doprowadzić do strasznych konsekwencji.

0

@Tomo1989 no tak ale od tego czasu mamy już całe nowe pokolenie trenerów. A poza tym skompromitował się będąc selekcjonerem nawet taki żarcik chodził po Euro o Panu Smudzie. Do tego należy dodać fatalne relacje z piłkarzami i recepta na anty sukces gotowa.

2

@joloskyy czarno na białym ostatnie słowa:
"Problem polega na tym ze Real właściwie w ogóle nie zdobywa tytułów ligowych w ostatnim dziesięcioleciu"
Czytanie ze zrozumieniem to podstawa podstaw :)

3

@joloskyy w ostatnim dziesięcioleciu mało. Czytaj ze zrozumieniem

1

@joloskyy słowo klucz "z łatwością" a nie wcale :)

0

@Tomo1989 Smuda :) dobry troll z Ciebie :p

0

@maxi186 ale każdy kawałek zanim się rozkręci przerywasz nudnym gadaniem.

0

@maxi186 za dużo twoich wejść a za mało muzyki, trance musi wprowadzać w klimat tej muzyki dlatego sety powinny być dłuższe, takie moje zdanie, nie kupuje tego.

0

@messi564 tylko że Arka w tym meczu nie potrafi wymienić 3 podań pod rząd, strasznie źle wygląda

0

@maxi186 powiem tak średnio to wychodzi

0

@Janiama zgadzam się :)

2

@Zoker a teraz Ty będziesz mówił co można pisać a co nie można?

2

Najgorsi politycy w kraju po 89 roku to kto i dlaczego? Zapraszam do kulturalnej dyskusji :)

0

@Rudi35 a rodziny milionerów szybciej od Ciebie biegają?

0

@katalonia15 a ile masz lat? Starszych zapisują ołówkiem tak na wszelki wypadek :)

0

@badej60 ja dostałem wczoraj tylko 24 godziny :)

0

@HighestInTheRoom jaka miejscowość?

0

@DonMatteo901 Niestety ale żeby obalić dyktaturę potrzeba silnej opozycji.

0

@kamilop sporo? Czyli co?

4

@KidusFCB na AIDS nigdy nie wieszczono szczepionki, jeśli już to na HIV.

3

@BarcaInfo może i dobrze, ostatnia szansa :)

1

@JackH musieliby z przysłowiowej gęby zrobić d.. ę. Szczególnie po tych listach które pisali.

0

@Bykunn właśnie czytam że poparcie Trumpa spada

8

@Foton rząd pisu posiada niesamowitą umiejętność nie dogadywania się niemal ze wszystkimi na arenie międzynarodowej. Wszyscy są źli tylko PiS wspaniały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?