Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 kupując tv dostajesz również online
1
@D_Myrdal w uczciwych wyborach wszystko wskazuje na to że nie wygra.
0
@marcin000019 nie bądź Janusz kup sobie canal+ i oglądaj w cywilizowanych warunkach.
0
@Triv44 ojj a nie Mexico City? (oczywiście wraz z fawelami)
1
@JORD10 niestety PiS jest zdolny do wszystkiego aby nie oddać władzy :(
0
@PatrykBarca Barca w ostatniej dekadzie 7 mistrzostw :)
2
@DonMatteo901 Jarek gotów jest kraj podpalić aby tylko władzy nie oddać. To może doprowadzić do strasznych konsekwencji.
0
@Tomo1989 no tak ale od tego czasu mamy już całe nowe pokolenie trenerów. A poza tym skompromitował się będąc selekcjonerem nawet taki żarcik chodził po Euro o Panu Smudzie. Do tego należy dodać fatalne relacje z piłkarzami i recepta na anty sukces gotowa.
2
@joloskyy czarno na białym ostatnie słowa:
"Problem polega na tym ze Real właściwie w ogóle nie zdobywa tytułów ligowych w ostatnim dziesięcioleciu"
Czytanie ze zrozumieniem to podstawa podstaw :)
3
@joloskyy w ostatnim dziesięcioleciu mało. Czytaj ze zrozumieniem
1
@joloskyy słowo klucz "z łatwością" a nie wcale :)
0
@Tomo1989 Smuda :) dobry troll z Ciebie :p
0
@maxi186 ale każdy kawałek zanim się rozkręci przerywasz nudnym gadaniem.
0
@maxi186 za dużo twoich wejść a za mało muzyki, trance musi wprowadzać w klimat tej muzyki dlatego sety powinny być dłuższe, takie moje zdanie, nie kupuje tego.
0
@messi564 tylko że Arka w tym meczu nie potrafi wymienić 3 podań pod rząd, strasznie źle wygląda
0
@maxi186 powiem tak średnio to wychodzi
0
@Janiama zgadzam się :)
2
@Zoker a teraz Ty będziesz mówił co można pisać a co nie można?
2
Najgorsi politycy w kraju po 89 roku to kto i dlaczego? Zapraszam do kulturalnej dyskusji :)
0
@Rudi35 a rodziny milionerów szybciej od Ciebie biegają?
0
@katalonia15 a ile masz lat? Starszych zapisują ołówkiem tak na wszelki wypadek :)
0
@badej60 ja dostałem wczoraj tylko 24 godziny :)
0
@HighestInTheRoom jaka miejscowość?
0
@DonMatteo901 Niestety ale żeby obalić dyktaturę potrzeba silnej opozycji.
0
@kamilop sporo? Czyli co?
4
@KidusFCB na AIDS nigdy nie wieszczono szczepionki, jeśli już to na HIV.
3
@BarcaInfo może i dobrze, ostatnia szansa :)
1
@JackH musieliby z przysłowiowej gęby zrobić d.. ę. Szczególnie po tych listach które pisali.
0
@Bykunn właśnie czytam że poparcie Trumpa spada
8
@Foton rząd pisu posiada niesamowitą umiejętność nie dogadywania się niemal ze wszystkimi na arenie międzynarodowej. Wszyscy są źli tylko PiS wspaniały.