0

@Gitarkafcb tylko osioł nie umiałby jeździć samochodem który pokazuje jak jechać żeby było ekonomicznie.
Dźwięk silnika i brak przyspieszenia przy wyższych prędkościach i ten nieustająco jednostajny dźwięk powoduje że samochód jest nie do zaakceptowania.
PS. Nie traktuj tego personalnie, ja po prostu nie lubię takich aut. Ja mam silnik benzynowy i nawet w mieście jakbym się uparł to zejdę poniżej 7 litrów. Pytanie tylko po co?

0

@messi564 za długo do rewanżu żeby skład układać

1

@joloskyy a co to/kto to jest?

0

@Gitarkafcb jeździłem ostatnio i powiem tak:
Nigdy więcej tego g.wna. To było straszne, okropne i traumatyczne. Tragedia!

0

@PanPatrykk To jest ten Pan "nie będzie niczego"? :)

31

Zajączek z niedźwiedziem złowili złotą rybkę. Wypuścili ją, za co rybka podarowała im po trzy życzenia.
Pierwszy niedźwiedź:
- Chciałbym żeby w całym lesie były same niedźwiedzice i tylko ja sam niedźwiedź.
I tak się stało.
Zajączek:
- Chciałbym mieć motorek.
Niedzwiedź podniecony swoim poprzednim życzeniem:
- Chciałbym żeby w całym państwie były same niedźwiedzice i tylko ja sam niedźwiedź.
Zajączek:
- Chciałbym mieć kask do tego motorka.
Niedźwiedź już na maksa podjarany:
- Chciałbym żeby na całym świecie były same niedźwiedzice i tylko ja sam niedźwiedź.
Zajączek założył kask, odpalił motorek, ruszył i:
- Chciałbym żeby misiu był pedałem.

:D :D :D

0

I wieczór jakby lepszy :)

1

@Oskar00 szkoda że do nas nie trafił, dziś przydałby się baaardzo

0

@Gaucho gdzieś czytałem że nawet 3 tygodnie wcześniej może wrócić.

0

@MesQueUnClub96 Wolny ogagnie się do Planicy, poza tym Olek robi postępy ostatnio.

0

@LuisSalvano pewnie w celu finansowym :)

1

@4drian0 a czym ma być zalany po 99 minutach gry?

0

@xArabx pizze ale nie wiem czemu nie dowiezli :)

0

@masakrator05 szczególnie że już ma znów o jedną mniej, :)

0

@masakrator05 a ja nie będę.

0

@Pewex Janusz jest pracownikiem odcinkowym w znanym dyskoncie spożywczym, czego nie rozumiesz?

0

@Jojko ten głos to legenda :) ja szanuje mocno.

0

@Pewex co ma wspólnego interpunkcja i ortografia z ruchaniem?

0

@shinthps do lasagne :)

28

- Po chorwacku ojciec Rydzyk?
- Tatko Doić :D

1

@Danny Gaucho dziękuję kolego :)

0

O której dzisiaj są podskoki?

1

@_wiktoria_ na jakiej stronce obstawiasz?

0

@macio_944 to debil, on tego nie rozumie :)

0

Komentarz usunięty

2

@lucca87 szczerze współczuję Ci kompleksów związanych z pieniędzmi widać że miałeś jakies złe wzorce.

2

@lucca87 to żeby nie być goloslownym znalazłem dane Gusu z 2017 roku (są ogólnodostępne rusz banią i poszukaj jak nie wierzysz) że w przypadku żywności najbardziej podrożało to twoje słynne masło o dokładnie 31%. Proszę więc skończ pie.dolic bo ani wiedzy ani klasy nie masz. Bez odbioru.

0

@palindrom1 no widzisz i teraz gadasz jak człowiek a nie jak menda pospolita. Nie mam takiej wiedzy jak Ty ale czytałem co napisał @Mat_Cat i wydaje mi się że prościej się nie dało. Poza tym właśnie doczytałem że zadał Ci też kilka pytań o pewne pojęcia i też je przemilczaleś. Moim zdaniem on właśnie opisał metodę wyliczania inflacji i nawet wspominał o tym koszyku a więc w mojej ocenie nie chciał redukować wskaźnika inflacji do ceny jednego produktu.
Tak czy owak jako bezstronny obserwator waszej dyskusji uważam że wyjaśnił to w miarę ok natomiast Ty zachowales się jak buc ale ok ja się nie obrażam :)
Pozdrawiam.

4

@lucca87 mało kumaty to taki co strony Vectry nie umie czytać albo zapytać na czacie fachowca.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?