1

@Jarema1987 bo brakuje Ci argumentów. Ludzie czemu zabieracie głos w sprawach o których nie macie pojęcia? Ty wgl wiesz co to jest krew a co osocze? Znasz się chociaż odrobinę na procedurach medycznych? Zapraszam do merytorycznej dyskusji na argumenty.

18

@pero1983 następny co łyka propagandę jak dziecko. To powiedz nam kolego czemu jesteśmy ostatnim krajem w UE który wciąż nie robi testów na koronawirusa wśród osób objętych kwarantanną?

0

@Jarema1987 jesteś lekarzem?
Mylisz się bardzo. Pobranie osocza od wyleczonego zrobiono raz. Chińczycy przywieźli osocze dla Włochów. W innych przypadkach nie zastosowano tego typu działań. A powinno się. To jest procedura która w środowisku naszym odbilaby się szerokim głosem. A wiesz chociaż czemu tego nie zrobiono? Pewnie nie wiesz ale wypowiadasz się żeby udać znaffce. Nie pobrano bo osoby "wyleczone" są zbyt szybko ogłoszone. Aby nazwać kogoś wyleczonym trzeba go trochę poobserwowac a na to nie było czasu. To zwykły chwyt telewizyjny.

0

@Ilona_VeB to tak nie działa. Korona może przeżyć bez kontaktu z człowiekiem nawet 3 godziny na niektórych materiałach.

1

@Jarema1987 już odpowiadam dlaczego, gdyby pobrali takie wyniki byłyby jawne i dostępne dla specjalistów. Komentarze i wytyczne pojawialyby się tak jak we Włoszech. Jako człowiek z branży coś na ten temat wiem. Nie zabieraj głosu na tematy o których nie masz pojęcia. Litości ludzie dno dna.

1

@Hiacynk szanuje takich użytkowników strony, miło jak ktoś podpowie co ciekawe w TV w szczególności jak trzeba w domu siedzieć i wiadomo że nuda doskwiera. Pozdrawiam.

0

@karci0 ty masz chyba internet plastikowy i Ci nie świeci. Włącz dowolną stacje telewizyjną albo pierwszą lepszą stronę internetową z informacjami.

1

Czemu ministerstwo chwali się że wyzdrowialo 13 osób a nie pobrali osocza od tych osób aby pomóc wciąż chorym?

0

@NaFazieHitman tylko czemu wciąż nie ma testów dla ludzi objętych kwarantanną? Jesteśmy ostatnim krajem w UE który wciąż nie robi takich testów.

2

@Dertinho teraz wytłumacz nam kto to jest "lewactwo"?

1

@kerouac no i taką dyskusję to ja lubię :)

9

Obecnie jesteśmy jedynym krajem w UE, który nadal nie przeprowadza testów na koronawirusa u osób objętych kwarantanną. W TVP za to możemy się dowiedzieć, jak wspaniale rząd i prezydent radzą sobie z epidemią. Propaganda jest dla nich więcej warta niż zdrowie Polaków.
- smutne ale niestety prawdziwe.

16

@Fabik87 i to jest dobra wiadomość!

0

@Bykunn Euro odwolaja albo przeniosą na jesień

0

@Explode leżą często ale nie aż tak często :)

0

@Bobo25 będzie dograna w wakacje, nie panikuj, nie siej plotek

1

@Pogba prawie jak nasz Adrian :)

1

@Ghotti mamy! Tylko u nas nie robi się testów bo nie ma kasy. Oklamuja nas w TV non stop :(

0

@barbariasz akurat wczoraj Franek nie był najgorszy.

4

Komentarz usunięty

0

@Barca1992 dokładnie nic nie robić z głodu nie umrzesz, nie nakrecaj spirali. Żyj tak jak do tej pory.

1

@Hiacynk 3mam kciuki za Ciebie kolego!
PS było zrobić kurs na programistę :)

1

@Barca1992 dokładnie trzeba robić odwrotnie niż napisałeś. Jeny skąd się biorą takie pomysły...

0

@KamQiX i tak za pewne się stanie jak mówisz.

0

@Mns21 niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu :), facet powinien się leczyć bo nikt normalny takich głupot nie gada.

2

@lukasbarca86 matka chodziła z nim do lekarza bo myślała że on chory, a on głupi

0

@Jacu327 bez jaj, tu nie chodzi o wynik pierwszego meczu tylko o różnicę jaką było widać pomiędzy obiema drużynami. Przepaść sportowa. KDB i wszystko jasne.

0

@Jaca27 cenne zwycięstwo na wyjeździe :)

0

@Gitarkafcb albo 1.9 tdi :)

0

@messi564 słowo klucz które sam uzyles: "jeśli nikt nie wypadnie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?