Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mat_Cat zgadzam się w 100% :)
0
@kamill// teraz już wiem czemu Detroit wyglądało tak bardzo niekorzystnie.
5
@Kurkmen nie, nie wystarczyłoby. Podstawą kampanii w USA są pieniądze, duże pieniądze.
0
@meteo100 dzięki :)
0
@SeeleyBooth podpinam się pod pytanie, fajny rower do 3tys jakies propozycje?
1
@matirix20 wszystko jakby w zwolnionym tempie
1
@Janiama Jaki pogubił się kompletnie w swojej wypowiedzi. Jest oderwany od rzeczywistości.
0
@Weniu5 na Woli też już jest :)
4
@Bykunn często zgadzam się z twoimi opiniami ale wydaje mi się że @masq ma rację. Murzyni niszczą wszystko co popadnie jak nie ma nad nimi kontroli.
4
@Chwytliwy ja mieszkam i widzę rozkwit miasta. Wygląda cudnie, brak bezrobocia i ciągle rozwijana sieć dróg o metrze które wybudował w szybkim tempie nawet nie wspomnę.
9
@Roobo ja kiedyś żonę chciałem oddać do okna życia ale się nie zmieściła.
3
@michal26 to bardzo złożona maszyna do ratowania życia. Podłączyć pod respirator nie umie każdy lekarz tylko raptem 2 może 3 specjalizacje. I najważniejsze przy Koronie podłączenie do respiratora to nie sytuacja przychodząca z nienacka nagle niespodziewanie tylko na taką ewentualność pojawia się już kilka dni przed i można to zaplanować. :)
Dlatego podłączenie pod sprzęt bez atestów to czyste szaleństwo.
2
@michal26 o czym Ty piszesz? Respirator wprowadza tlen pod odpowiednim ciśnieniem i jeśli pomyli się chociaż minimalnie to układ oddechowy zostanie poważnie uszkodzony i może nastąpić śmierć. Podłączenie kogoś pod taką maszynę musi być karane. Są zasady których łamać nie wolno. Nie jesteśmy zwierzętami. Po to są normy i certyfikaty żeby ludzie nie umierali szczególnie przy takim sprzęcie medycznym!
1
@MESSIah16 no na pewno nie było gorzej niż jest teraz. Pamiętajmy o tym!
0
@MESSIah16 no nie da się ukryć że miasto jest bardzo nowoczesne i pięknieje w oczach z roku na rok, nie ma problemu bezrobocia, sieć dróg jest imponująca i cały czas się powiększa. Trudno oczekiwać czegoś więcej.
1
@michal26 za to ja co nieco wiem na temat ich funkcjonowania i wiem że byłoby to bardzo niebezpieczne, poza tym żaden lekarz nie podlaczylby pacjenta pod taki sprzęt.
0
@MESSIah16 akurat Warszawa wygląda fantastycznie ostatnimi laty więc trochę argument średni...
5
@FC1899Barca masz rację ale projekt "kibel" nie wygląda zachęcająco, można by powiedzieć że to trochę gówniana sprawa.
2
@michal26 mogły zabić.
Akurat respirator to bardzo złożone urządzenia gdzie absolutnie nie ma miejsca na błąd.
6
Ale ci przez to lato cycki urosły! Biustonosz możesz już nosić.
- A od czego to tak, mamuniu, od czego...?
- Od piwa, Robert. Od piwa!
1
@Europejczyk1980 mieszkałem w kilku dużych polskich miastach i najlepsze do "życia" jest trójmiasto a do robienia kariery (tak wiem nie tylko to się liczy) to bezwzględnie Warszawa.
4
@daniel32778 jest.
0
@Katalonbar wuja widzi to trochę inaczej :)
1
@cata_luna kłamiesz punkt 1? Chłopie ty masz chyba dziurę w mózgu albo sam nie wiesz co piszesz. @Mat_Cat zaorał Cię bardzo elegancko czy Ci się to podoba czy nie. To jest państwo z dykty i tyle w temacie.
5
@arasz1819 brawo! Trafione w punkt. Nic dodać nic ująć :)
1
@FeloRPS dziękuję!
0
@FeloRPS rozbudowany jest tryb kariery, bardziej niż w fifie?
0
@tristan87 hutnik rozumiem ale motor tak średnio.
0
@GoLem podobno jest na ps4? Ciekaw jestem jak na konsoli gra się w taką strategię :) kurcze może by się tak skusić :p
1
@AV0CAD0 ja katowałem kiedyś IV nawet nie wiedziałem że już jest VI :)