Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Shapiro Ty żyjesz w jakiejś alternatywnej czasoprzestrzeni.
2
@kaamil1910 jesteś Kamil czy Kamila?
6
@Shapiro akurat Ty jesteś tutaj mało wiarygodny. Ceny oszalały i to chyba nie podlega dyskusji.
0
@MesQueUnClub_87 wrzuć paragon proszę.
1
@dorszyk22 "w ogromnym stopniu potaniał olej" Ja pie. dole państwo dobrobytu.
1
@maleta009 może ten Hiszpan z numerem 6?
1
@MesQueUnClub_87 ja dzisiaj jagodziankę w sklepie osiedlowym kupiłem za 4,30. Tragedia, no ale przecież PiS taki dobry daje nam piniąszszszki na bombelki.
6
@SelloutCrowd pozdrawiam wyborców dobrej zmiany! Dziękujemy.
18
@Janas11224 zgadzam się z Tobą aczkolwiek nie wiem kto to Margot za to słyszałem o Michale Sz.
50
@DonMatteo901 ja dzisiaj czuje się słoniem, proszę to uszanować.
1
@szkutnik91 obawiam się że dziś mu się to udało
1
@konrad1661 ładny gol to prawda ale karny jak zwykle z kapelusza. Człowiek jedenastka.
2
Panowie i Panie dzisiejsze wyniki to cud malina normalnie :)
9
Ależ ten Pjanic będzie pasował do Barcelony. Idealnie wkomponuje się w drugą linie z Rakietą i z wozem z węglem!
3
@koziar ewentualnie Asensio w końcu lepszy od Messiego
5
Ale jadą po Pjaniciu w studiu
0
@Mat_Cat woow to mnie zaskoczyłeś w tym momencie.
1
@Chwytliwy ja i tak mam wrażenie że nasz rząd spóźnił się z najważniejszymi decyzjami. Można było zamknąć granice trochę wcześniej a zamiast tego zamknęli lasy (wtf?), kazali nosić maseczki na otwartych przestrzeniach (lol). W mojej opinii rząd nie zdał tego egzaminu.
0
@tobiasson92 oczywiście że dało się zatrzymać epidemie tylko na samym początku zabrakło odpowiednich decyzji, popatrz na Chiny. Ostatnio było 40 zakażeń na 5mln testów czyli właściwie koronawirus już tam nie istnieje. Teraz robić drugi lockdown to głupota bo gospodarka tego nie wytrzyma, po prostu nie było zamknięcia granic na czas i kilku innych ważnych decyzji w odpowiednim momencie.
0
@tobiasson92 to tak jak dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk
0
@inViNcibl3 no ale sam widzisz że przez dwa tygodnie wyborca w naszym kraju potrafi przejść ze strony prawej na lewą co już z założenia jest niedorzecznością. Poza tym zgadzam się ze wszystkim co napisałeś.
1
@VamosRakieta super pozdrawiam :)
0
@inViNcibl3 głos nieważny to również udział w wyborach. Trudno sobie wyobrazić bardziej odległe programy wyborcze niż Konfederacji i PiS-u. Socjalisci vs wolnorynkowcy. To dwa bieguny, dlatego ludzie którzy przeszli taką drogę w dwa tygodnie to intelektualno-polityczny imbecylizm.
0
@inViNcibl3 czekałem na tego typu komentarz. Oczywiście że nie! W takiej sytuacji tylko i wyłącznie głos nieważny! Nie możesz być wolnorynkowcem a za chwilę socjalistą, wiedziałem że za chwilę ktoś "błyśnie" takim pytaniem.
3
@DaPi od dziecka to wiem :)
1
@Chakalaka i pewnie głosowała na albo dobra i tak każdy wie na kogo :P
1
@Bykunn mnie i tak najbardziej bawił wyborca Bosaka głosujący w drugiej turze na Dudę, to jak ogień i woda. Śmiać mi się chce z takich wyborców raz na lewo raz na prawo.
0
@Foton nikt rozsądny nie robi mapy w serwisie bez wcześniejszej wizyty na hamowni.
2
@kamilop pani sprzątaczką i konserwator.
0
@MSN1998 trafiłeś idealnie. Miałem audi a3 1.9 101km i zrobiłem mapę w porządnym warsztacie na około 130 km. Początkowo wyszło około 145 ale po jeździe próbnej inżynier zdecydował się na edytowanie mapy i zmniejszenie mocy.