0

@Abominacja o to to! Jedyna taka koncepcja w kosmosie

2

@Uukasz_93 jak to mówi jeden użytkownik tej strony: w punkt!

4

A Wuja tu a Wuja tam
A Wuja uja zrobi nam!

0

@Aureczek za dwa miechy mogę Ci sprzedać

0

Ciężko się to ogląda... Żenujący poziom reprezentacji a także decyzji Pana Wuja

3

@Bykunn ojj nie zgodzę się. Wuja to parodia westernu. Nawet w tym meczu mógł to lepiej ułożyć ale on poprostu nie ma o tym pojęcia. Selekcjiner z przypadku.

0

@masa11 a jak się będziemy do Estonii porównywać to tak też będziemy grac

0

@masa11 chęci zaangażowania i chociaż prób wyjścia z groźna kontrą... A tu lipa nic. Jedna akacja przez 45 minut dramat...

2

Piątek jest żenujacy, bardzo słaby występ

0

@masa11 a z czego tu się cieszyć? Prowadzą grę? Strzelili kilka bramek? Grają ładnie dla oka? Nie poprostu bronią się a Holandia uja gra i tyle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@szkutnik91 tam jest błąd w drugiej linijce. Ortografia się kłania!

5

@Witam podobno są podzieleni ale nie wszyscy i nie do końca

1

Jak podaje Ździchu z Mielca ulubioną piosenką Messiego jest:




1

@Vito9 naprawdę :)

1

@dawo17 ja to nawet już sobie nie wyobrażam żeby on z nami nie został. Będzie ważnym elementem tej drużyny, w piłkę umie grać.

2

@damian777 to był sarkazm geniuszu

0

@Homeopata8989 świetny wzór do naśladowania

103

A jeśli zostanie Luis to może to oznaczać że zostanie Arturo.

0

@klopx darmo to ja biere bo dobry ten Umtit taki nie za zdrowy.

0

@Lucky_Luke to co on chce budować drużynę drewniaków? Sponsorem będzie Tartak Piła.

0

@Kidd pięknie wydane pieniążki :D

1

@saser17 argumenty kolego argumenty. Ja podałem już dwa przykłady a znam duzo więcej a Ty? Dawaj dawaj czekamy.

0

@budel17 ja próbowałem wszystkiego na kilku telefonach, muszę się do nich wybrać.

0

@saser17 no nara nara.
Raczej nazwałbym najbardziej niehonorowym klubem, który część ze swoich trofeów zawdzięcza jedynie wsparciu niezwykle kontrowersyjnym postaciom ubiegłego wieku.
Takich historii było dużo chociażby z waszą legendą, którą to notabene Barca znalazła i kupiła za rekordowe wtedy pieniądze. Ciężko komuś takiemu kibicować gdy ma się chociaż trochę honoru.
No uciekaj uciekaj, notatnik czeka.

0

@budel17 apka nie działa mi od dawna :(

0

@AlwaysBlaugrana tam jest coś o czym my jeszcze nie wiemy, coś musiało zadziac się w szatni po meczu albo w przerwie

1

@Bobo25 nie masz racji, pianka parcieje po latach i pogarsza się akustyka i termoizolacja. Ciepły lepszy.

0

@saser17 nie wiem co bierzesz ale bierz pół, to zmykaj szybciutko na notatnik to będzie was 2x więcej. Nigdy nie rozumiałem tego, masz swój klub i jego stronę to udzielaj się tam a nie trolujesz tutaj ludzi.

PS. Podziel sukcesy realu przez wsparcie różnych oficjeli politycznych i weź pod uwagę do czego byli zdolni żeby klub zdobył trofea. Mało honorowe.

1

@SamuraJack z całym szacunkiem ale to nie ten poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?