Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Abominacja o to to! Jedyna taka koncepcja w kosmosie
2
@Uukasz_93 jak to mówi jeden użytkownik tej strony: w punkt!
4
A Wuja tu a Wuja tam
A Wuja uja zrobi nam!
0
@Aureczek za dwa miechy mogę Ci sprzedać
0
Ciężko się to ogląda... Żenujący poziom reprezentacji a także decyzji Pana Wuja
3
@Bykunn ojj nie zgodzę się. Wuja to parodia westernu. Nawet w tym meczu mógł to lepiej ułożyć ale on poprostu nie ma o tym pojęcia. Selekcjiner z przypadku.
0
@masa11 a jak się będziemy do Estonii porównywać to tak też będziemy grac
0
@masa11 chęci zaangażowania i chociaż prób wyjścia z groźna kontrą... A tu lipa nic. Jedna akacja przez 45 minut dramat...
2
Piątek jest żenujacy, bardzo słaby występ
0
@masa11 a z czego tu się cieszyć? Prowadzą grę? Strzelili kilka bramek? Grają ładnie dla oka? Nie poprostu bronią się a Holandia uja gra i tyle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@szkutnik91 tam jest błąd w drugiej linijce. Ortografia się kłania!
5
@Witam podobno są podzieleni ale nie wszyscy i nie do końca
1
Jak podaje Ździchu z Mielca ulubioną piosenką Messiego jest:
1
@Vito9 naprawdę :)
1
@dawo17 ja to nawet już sobie nie wyobrażam żeby on z nami nie został. Będzie ważnym elementem tej drużyny, w piłkę umie grać.
2
@damian777 to był sarkazm geniuszu
0
@Homeopata8989 świetny wzór do naśladowania
103
A jeśli zostanie Luis to może to oznaczać że zostanie Arturo.
0
@klopx darmo to ja biere bo dobry ten Umtit taki nie za zdrowy.
0
@Lucky_Luke to co on chce budować drużynę drewniaków? Sponsorem będzie Tartak Piła.
0
@Kidd pięknie wydane pieniążki :D
1
@saser17 argumenty kolego argumenty. Ja podałem już dwa przykłady a znam duzo więcej a Ty? Dawaj dawaj czekamy.
0
@budel17 ja próbowałem wszystkiego na kilku telefonach, muszę się do nich wybrać.
0
@saser17 no nara nara.
Raczej nazwałbym najbardziej niehonorowym klubem, który część ze swoich trofeów zawdzięcza jedynie wsparciu niezwykle kontrowersyjnym postaciom ubiegłego wieku.
Takich historii było dużo chociażby z waszą legendą, którą to notabene Barca znalazła i kupiła za rekordowe wtedy pieniądze. Ciężko komuś takiemu kibicować gdy ma się chociaż trochę honoru.
No uciekaj uciekaj, notatnik czeka.
0
@budel17 apka nie działa mi od dawna :(
0
@AlwaysBlaugrana tam jest coś o czym my jeszcze nie wiemy, coś musiało zadziac się w szatni po meczu albo w przerwie
1
@Bobo25 nie masz racji, pianka parcieje po latach i pogarsza się akustyka i termoizolacja. Ciepły lepszy.
0
@saser17 nie wiem co bierzesz ale bierz pół, to zmykaj szybciutko na notatnik to będzie was 2x więcej. Nigdy nie rozumiałem tego, masz swój klub i jego stronę to udzielaj się tam a nie trolujesz tutaj ludzi.
PS. Podziel sukcesy realu przez wsparcie różnych oficjeli politycznych i weź pod uwagę do czego byli zdolni żeby klub zdobył trofea. Mało honorowe.
1
@SamuraJack z całym szacunkiem ale to nie ten poziom