Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@busquets5 Busi chodzisz do pracy po nocach a potem grasz piach. Ogarnij się :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakie szanse dajecie Legii i Lechowi w Lidze Europy?
0
@Boromir4 a w ostatnim jego występie w barwach Juve w LM widziałeś?
0
@tobiasson92 są już zmęczeni walką o Europejskie puchary i mogliby nie mieć siły grać w Europejskich pucharach.
0
@Boromir4 tylko że Pjanic to Sergio 2.0
0
@sewciu50 chętnie poznam ciąg dalszy historii. 3mam kciuki.
6
Na koniec 2021 r. zadłużenie państwa ma sięgnąć ponad 1,52 bln zł, czyli o prawie 50 proc. (ok. 480 mld zł) więcej niż na koniec 2019 r. Tak dużych zobowiązań i w tak szybkim tempie nie zaciągał dotychczas żaden rząd od czasów transformacji.
0
@wroclawianin89 radzę spojrzeć na ostatnie wyniki Belgów i zejść na ziemię
2
@michaleu jasne jasne szkoda tylko że od lat nic nie może ugrać w Europie.
0
@pawelfcb2010 na super Polsat też?
1
Może ktoś poratować linkiem do transmisji Lecha?
1
@Pilka_jest_okragla celniej się tego ująć nie dało. Jak to mówi @Chakalaka w punkt! :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@nitey nie? Serio?
8
@Kusco15 ja jak byłem mały powiedziałem że jestem Spider-Man, czy to oznacza że dziś jestem pająkiem?
2
@PatrickoBarca Alenia nawet w Betisie nie błyszczał a co dopiero na głębokiej wodzie.
0
@MESSIah16 raczej tak, ale do puki w Pl rządzi PiS to nie jest to dobra informacja dla nas
0
@LuisSalvano no ale to tylko albo i aż redukcja płac, ciekawe czy to wystarczy na ruchy transferowe
0
@LuisSalvano a on czasem nie mówił że wie od Bartka że Barca nie ma kasy?
0
@mcsarna 39% nie jest wstanie samodzielnie myśleć.
0
@Demazo kurła jak za darmo to ja biere!
1
@LuisSalvano "Przychodzi Dest, Depay" - coś przeoczyłem?
2
@kacperFCB_ Kacperku czekamy na twoją odpowiedź. Ludzie nie mogą się doczekać. Możesz coś napisać?
1
@zaba107 no to chyba sam widzisz że nikt nie chce zarabiać mniej. Bez względu na to ile zarabiasz.
5
@mzr16 nie zmuszaj się, nie będziemy lamentować.
0
@Litman widocznie nosi czarną eLkę w sercu :)
2
@Chakalaka ojj było ich już troszkę :)
2
Czesiu Michniewicz trenerem Legii.
(dwuletni kontrakt).
1
@Pogba a tu jeb i na Kazimierzu wulkan :P