Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SiSenior oczywiście nie wybielam PO bo mieli masę rzeczy na sumieniu ale w porównaniu do PiS to mały Miki.
2
@RIP_IABC jeśli chodzi o Napoleona to skończył mi się dlatego pierdole takie głupoty :P
2
@svensonFCB ja jestem płaskoziemcą, koronasceptykiem i antyszczepionkowcem, weganem, chodzę boso i nie kupuje nowych ubrań.
5
Ja tylko przypomnę jak w lato wielu użytkowników tej strony wychwalało Vateusza i spółkę pod niebiosa.
1
@teacherakademicki k... zamiast nakazać siedzieć w domach na dup.ch seniorom a młodym kazać zapieprzać żeby ta gospodarka ruszyła to my robimy dokładnie na odwrót.
2
@katalonczyk112 nigdy nie myślałem że to powiem ale człowiek zaczyna tęsknić za PO...
0
@Homeopata8989 kolego wczoraj znieśli obostrzenia dla seniorów które i tak nie były za duże.
0
@stone80 komentarz na poziomie przedszkolaka.
1
@Yosemite ile meczów Diego widziałeś?
1
@HK23 nie rozumiem, wczoraj była informacja że ma być tydzień przed meczem negatywny wynik teraz że 24 godziny. Zasady powinny być czytelne i dla wszystkich takie same.
1
@SonBarcaGoku jak widać tylko Ty tak uważasz. Wyluzuj trochę. Żart śmieszny i tyle.
2
@SonBarcaGoku jak widać wiele osób śmieszył ten suchar... Może po prostu Tobie brakuje odrobiny dystansu i poczucia humoru?
0
@Nihas u mnie nie ma
0
@Statistics ale wiesz że ten artykuł jest z lipca?
3
Kiedy oddadzą "kibel"? Nie mówię tego z przekąsem ale dla mnie nowy stadion realu wygląda jak kibelek.
1
W sumie to Real przegrywa właśnie z najsłabszą z drużyn w swojej grupie grając u siebie.
9
@joloskyy chyba coś Cię ominęło. Pozbyliśmy się już Rakiticia i Vidala
1
@A_Gomesinho_21 bez przesady chłop ma obie nogi na tym samym poziomie, czysty przypadek, może grać na wysokim poziomie po obu stronach
1
@BOIXOS1 a co mamy płakać?
13
Ale zachowanie Koemana na koniec meczu bardzo fajne: poczekał na wszystkich swoich piłkarzy zbił z nimi piątki rzucił przyjacielski uśmiech i dopiero poszedł do szatni. Szacun Panie trenerze.
0
@matirix20 moim zdaniem w tej chwili nr2 za Lengletem
2
Dembuś goool!!!!!!!
0
Dziura imieniem Boatenga
Hahahaha
0
Co to jest za talent ten Ansu to ja nie mam pytań
0
@Pilka_jest_okragla Trincao? Proszę Cię, jak dotąd fatalnie się prezentuje.
3
@zadafcb mam wrażenie że jesteś jeszcze młodym człowiekiem i na pewno masz dobre intencje ale w zakresie leczenia i pracy służby zdrowia musisz jeszcze trochę poczytać. Planowych zabiegów nie wolno usuwać, przenosić to grozi całkowitym paraliżem służby zdrowia i jeszcze większym nieszczęściem niż to co dzieje się teraz w związku z Covidem.
1
@LucaBrasi lepiej żeby zajmowali się dentyści niż chirurdzy/onkolodzy/ortopedzi.
0
@Janiama masz rację ale gdybyśmy mieli nie wygrywac takich meczy to ten sezon można już spisać na straty
0
@seba1324 tak było zawsze do tej pory.
3
Dużo osób pyta więc napiszę jeszcze raz: Polsat Sport Premium działa "normalnie" na dwóch kanałach ale w trakcie meczów LM i LE z dwóch kanałów robi się znacznie więcej. Proszę nie panikować.