Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Trincao zero dobrych zagrań
5
Ależ przygrizmanił!
0
@busquets5 postaw lapka na boku i po problemie. Polecam się
1
Poprzeczka po stracie naszej "9"
0
Ciekawostka:
Czy Wiesz że Antek jest na boisku w meczu z Getafe?
26
Może przypomnę ,że dopiero co pis wprowadził odpowiedzialność karną (łącznie z więzieniem) dla lekarzy którzy popełnili błąd. Więc nikt kto ma trochę oleju w głowie nie będzie obsługiwał respiratora po 2 godzinnym kursie. (w normalnym trybie specjalizacja trwa dwa lata). Przypomnę że tylko anestezjolodzy zajmują się takimi sprawami.
Opinia zaczytana w internetach ale oddająca idealnie wielkie g.... w jakie wpakowali nas rządzący.
0
Fajne te czapeczki, jak za darmo to biere!
2
@xVENUMx raczej rtv i agd
1
@tobiasson92 podziękujmy przede wszystkim rządzącym. Mieli tyle lat na zwiększenie nakładów na służbę zdrowia, ostatnie protesty służby zdrowia to nic innego jak walka o podwyższenie wydatków w tym kierunku. Niestety stało się jak się stało, ważniejsza była tv PiS niż zdrowie obywateli.
3
@tristan87 klasa film. Pozycja obowiązkowa.
0
Recy piłka odbila się od sęka
1
@rayan_7 @Jersi rowniez pozdrawiam. Za muktikinto Jest banik pernamentny wg regulaminu :)
70
@Mazi cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii i to jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jego bać.
3
@Statistics nie pogrążaj się.
4
@Statistics ja pierdziu, o człowieczeństwie mówi facet co twierdzi że ludzie zdychają. Powinieneś dostać bana i tyle w temacie.
4
@Statistics szacunek do bycia człowiekiem? Wszystko.
3
@Statistics Ty tak serio? Skoro piszesz o problemach Afryki a potem piszesz że Ci ludzie zdychają to nawet nie chce mi się Ciebie słuchać. Zaprzeczasz sam sobie pokazując kompletny brak szacunku do innych ludzi.
18
@Statistics chyba umiera a nie zdycha. Trochę kultury i szacunku.
2
@Statistics jak to mówisz urywek sytuacji wystarczy żeby stwierdzić że madddka przechodząc przez ulicę w tym miejscu próbowała celowo uśmiercić swoje dzieci. Zawczasu karać karać i jeszcze raz karać puki nie jest za późno.
1
@BarcaInfo na chwilę przed tą bramką krzyczałem strzelaj! Pamiętam jak dziś.
174
@DawidekFCB nic nie zastąpi dobrego schabowego z ziemniaczkami i mizerią. Koniec dyskusji można się rozejść.
1
@michaleu no gram. Trochę wkurza ten system treningów.
1
@Janas11224 u mnie też, wypite i do snu dobrej nocy ramblowicze
0
Kto czuwa? Pijecie coś?
0
@Kubox u sąsiada za garażem też nie było człowieka bo pokrzywy po sam pas :p
2
@LucaBrasi prześlę sycylijski telegram. Wirus śpi z rybami.
2
@Tomek54321 tak to między innymi głosami wsi wygrał Kaczor. To chyba wie nawet dziecko w przedszkolu.
Napisałeś:
"kaczor wam obiecal to glosowaliscie, rolnikom tez obiecal i tez poszli waszymi sladami tylko ze kaczor jednak chce im wbic widly w plecy."
Ja nie głosowałem na PiS więc proszę mnie nie obrażać. Jak to się mówi: mądry rolnik po szkodzie. A teraz nagle zdziwienie jak to PiS tak może nas oszukać. A no może może. Szkoda że rolnicy nie widzieli tego na wyborach.
0
@Tomo1989 no oby oby :)
5
@tobiasson92 fajnie że rolnicy zrozumieli swój błąd szkoda tylko że tak późno. W wyborach prezydenckich zdecydowna większość poparła monopol władzy miłościwie nam panującego :/
8
Adam Glapiński (prezes NBP) to kluczowa osoba dla polskiej gospodarki. Niestety Pan Prezes nie chciał się za bardzo wypowiadać na temat największego kryzysu gospodarczego od dekad. Teraz jednak wraca! Udzielił wywiadu w ktorym rozważa na temat grzechu pierworodnego w gospodarce i mówi o bożej ekonomii.
Wywiadu udzielił dla:
kwartalnika Pallotyńskiego „Apostoł Miłosierdzia Bożego”. Pismo szerzej nieznane, choć obfite w reklamy spółek Skarbu Państwa.