1

@Kwiatek67 poszedł do biedry pytać czy zostały im jakieś kartony.

1

@FafitFCB z wkrętarka łatwe z kluczem od Ikea wujowe :P

3

@DonMatteo901 Mourinho już trzęsie portkami na myśl o Jakubie Świerczoku

5

@NeroTFP nie rozumiem tego, facet powiedział że odchodzi juz parę dni temu. Czemu miałby zmienić zdanie. Wyraził się jasno wg mnie.

0

@Ogorinho1974 o co zakład?

0

@Mat_Cat Dane dotyczące stopy bezrobocia w Stanach Zjednoczonych są publikowane przez tamtejsze Bureau of Labour Statistics (BLS). Jeszcze w lutym br., gdy pandemia COVID-19 nie dotknęła doszczętnie amerykańskiej gospodarki, bezrobocie w USA wynosiło 3,5% (5,8 miliona osób). W następnym miesiącu zaobserwowaliśmy wzrost do poziomu 4,4% (7,1 miliona osób). To jednak nic w porównaniu z kwietniem, w którym to stopa bezrobocia osiągnęła 14,7%. Oznacza to, iż pracę na przestrzeni 30 dni straciło blisko 16 mln osób – liczba bezrobotnych wyniosła 23,1 miliona. Jak czytamy w raporcie BLS był to największy miesięczny przyrost i najwyższa stopa bezrobocia w historii. Masz swoje ratowanie gospodarki poprzez rozdawnictwo nierobom i "dejom"

No to już nie są puste słowa.

PS. Jasne że nie zginą z głodu tatuś wyżebrał pomoc od państwa zamiast zakasac rękawy do pracy.

0

@Mario96w no właśnie Ameryka czy Niemcy wydały fortuny a efektu nie ma - szczególnie w Ameryce więc argument nie trafiony. Polecam dalszą edukację panie przedsiębiorco, ciekawe czy twoje dzieci i wnuki będą tak chętnie spłacać Twoje zadłużenie.

1

@Fawrf papapapapapa

1

@Joe_Pesci o to to! To wina nuezamknietych lasów :)

0

@Mario96w ech :/ :/ :/

0

@Mario96w a do ktorego zarzutu się nie przyznajesz? Nie jesteś socjalistą komuchem czy Pisowcem? Rozdawnictwo zawsze jest złe dla gospodarki a w dobie kryzysu to już w ogóle tragedia.

0

@Mario96w a może to twój tok dedukowania jest chory?

0

@Mario96w akurat Ty to idealny przykład ukrytej opcji PiSowskiej.

0

@Mario96w w Szwecji lockdown był stosunkowo najmniejszy. Oczywiście gospodarka szwedzka jest na innym poziomie ale chyba nie wmówisz nam że Rumuni którzy obniżyli kilka ważnych podatków gospodarczo są nad nami?
Jakby Rumuni myśleli tak jak Ty dziś nie notowaliby najlepszych wyników gospodarczych. Czy w twojej socjalistycznej głowie mieści się w ogóle taka sytuacja?

0

@Mario96w chcesz nam powiedzieć że nie da się podatków obniżyć w dobie kryzysu? xD możesz to powtórzyć chce zrobić screena bo dawno czegoś podobnego nie czytałem xD ps a zdajesz sobie sprawę które kraje poszły tą drogą i jaki efekt właśnie otrzymują? Czy też nie bardzo?

1

@Mario96w mam wrażenie że albo jesteś komunistą/socjalistą czekającym aż ktoś mi da pieniążki bo mi się należą albo nie rozumiesz podstawowych zasad rządzących gospodarką (a najprawdopodobniej jedno i drugie). W sytuacji w jakiej się znaleźliśmy należy podatki obniżać lub likwidować a nie rozdawać pieniądze na lewo i prawo i zadłużyć państwo tak jak zrobił to PiS.
PS lockdownu nie było w Szwecji.
PS2 jak ktoś mówi rozsądnie i zaorał Cię do kwadratu to faktycznie masz rację bije mu brawo :)

0

@Mat_Cat Mati Ty jeńców nie bierzesz, jak to się tutaj mówi: trafione w punkt.

5

@krefi10 może się zdziwisz ale z asyst wynikają bramki ziomek.

0

@RosjaninBut ultrasów czy chuliganów?

3

@Kuczek tylko ze jak już jakimś cudem gra Dembele to na ogół gra dobrze.

1

@Kamiloza91 szczerze? On nawet nie stał koło Coutinho

0

@Hrzan odpowiem ostatnio modnym stwierdzeniem tutaj: w punkt!

0

@Comentateiro może nie w te stronę

0

Komentarz usunięty

0

@Szicek10 pewnie dlatego że mają kondycję dobre przygotowanie kondycyjne i nie mają 30 i więcej lat

0

@Krzywy95 to będzie najgorszy transfer w tym okienku

2

Trzeba przyznać że Filip umie zrobić zamieszanie :)

1

@Shroud tu cały czas jest masa znaffców co tak myśli. :/

0

@ArterkHD można wymieniać na gumiaki albo sandałki :)

0

@Mat_Cat lubię twój sarkazm. On i lekarz dobre sobie :D widać gołym okiem że nie łapie wszystkiego o czym mu piszesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?