Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Węgry to nie ten sam ogórek co jeszcze kilka lat wcześniej
6
@Brashearr jak odejdzie za 3-4 mln to będzie sukces
0
@Fawrf na którym?
1
@Irmscher10 dodam do tego że facet ma jedną nogę a to trochę za mało jak na Barcelonę
0
@Katalończyk 99 "ogólnie nie gra źle"
W tym sezonie nie przegapiłem jeszcze meczu Barcy i serio nie wiem co masz na myśli. On nie miał ani jednego meczu w którym można było się nim zachwycać.
Jeśli się mylę popraw mnie i podaj przykład bo może coś przeoczyłem.
0
@Katalończyk 99 a kiedy miał? Pytam nie atakuje.
0
@Johnnie_Walker jak się patrzy na Trincao i Dembusia to jest przepaść. Różnica ogromna pod każdym względem, ps ta akcja tylko to potwierdza
0
Komentarz usunięty
0
@RomanHoffer która część Polski?
0
@Michal_2003 problemy mięśniowe
1
@messiiiiik jeśli zdajesz sobie sprawę z kosztów już nawet nie mówię o paliwie ale o serwisowaniu auta to kupuj, frajda olbrzymia.
2
@ObiektywnyKibic121 racja i to są te fajne zagrania po czym po chwili wychodzi szybka akcja i piłka rozegrana beznadziejnie. Myślę że gdyby grał więcej szala przechylałaby się na korzyść lepszych zagrań
5
@DanielOOL bo przeplata fajne zagrania głupimi błędami
8
Patrząc na dzisiejszego bohatera Minguezę to mam wrażenie że wiele zależy od szczęścia. Wchodzi gościu (wynik kontuzji kolegów) i okazuje się że może jednym meczem pokazać się światu i przyspieszyć swoją karierę. Fajnie się go dziś oglądało.
1
Ale kołczu dziś zadowolony widać ten delikatny uśmiech
1
@AlicjaFCB dokładnie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
0
@YeastMoss proszę Cię daruj sobie.
0
@YeastMoss śmieszny jesteś koleś. Szkoda tylko że kolega dostał bana bo zabrakło drugiej stronie argumentów, a Ty po raz już któryś zostałeś zaorany w tej dyskusji. Nie pozdrawiam.
1
@Bykunn za co niby ma dostać bana? Napisał coś złego? Nikogo nie obraził a znów zaorał tego pseudo znaffce.
0
@YeastMoss W krajach rozwiniętych dzięki odpowiedniej opiece ryzyko zgonu z powodu stanu przedrzucawkowego zostało ograniczone, natomiast choroba jest główną przyczyną jatrogennego porodu przedwczesnego i znacząco przyczynia się do zwiększenia kosztów opieki zdrowotnej związanej z wcześniactwem. Mimo że ja specjalista w tej dziedzinie nie jestem to Skończ chłopczyku już się nie ośmieszaj.
1
@Mat_Cat on nie jest wstanie odpowiedzieć Ci na takie pytanie, to przerasta jego możliwości, przyszedł zrobić zamieszanie zamiast wnieść coś do dyskusji.
0
@catluck spoko :-)
0
@dzagos fajna grupa, emocje do końca
0
@catluck zapakować na ps5? Ale co chcesz pakować drugie śniadanie?
3
Komentarz usunięty
4
@YeastMoss działał lata lepiej bądź gorzej ale działał i nie mów że nie bo dopiero teraz po orzeczeczeniu TK doszło do buntu z resztą słusznego. Kompromis należało utrzyma jakkolwiek byś go nie nazywał był to kompromis.
3
@Persyfl gdybyś dokonał aborcji po 15 tygodniu nie rozniłbys się niczym od zwykłego mordercy.
2
@Bykunn ale ja nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać po prostu szukam odpowiedzi na zadane pytanie ale nie upieram się że koniecznie tak jest. Może masz rację że tylko w PL tak trudno nam się dogadać co oczywiście smuci i wierzę że my Polacy też będziemy umieli ze sobą rozmawiać nawet na tak trudne tematy.
2
@Feliciana z tego co wiem to on pracuje w służbie zdrowia i ma sporą wiedzę w tym zakresie. Przynajmniej kilka razy to udowodnił. @Bykunn a to patologia musi być biedna? Ciekawe. Ja zawsze myśląc o patologii wyobrażałem sobie synalka tatusia w drogim aucie któremu wydaje się że wszystko mu wolno.
0
@Bykunn my jesteśmy jedną z najmłodszych demokracji na świecie a te rządzą się swoimi prawami, ja nie bronię nikogo ja poprostu chciałbym abyśmy mogli się dogadać, aby wypracowany kompromis dawał wszystkim zadowolenie.