6

Węgry to nie ten sam ogórek co jeszcze kilka lat wcześniej

6

@Brashearr jak odejdzie za 3-4 mln to będzie sukces

0

@Fawrf na którym?

1

@Irmscher10 dodam do tego że facet ma jedną nogę a to trochę za mało jak na Barcelonę

0

@Katalończyk 99 "ogólnie nie gra źle"
W tym sezonie nie przegapiłem jeszcze meczu Barcy i serio nie wiem co masz na myśli. On nie miał ani jednego meczu w którym można było się nim zachwycać.
Jeśli się mylę popraw mnie i podaj przykład bo może coś przeoczyłem.

0

@Katalończyk 99 a kiedy miał? Pytam nie atakuje.

0

@Johnnie_Walker jak się patrzy na Trincao i Dembusia to jest przepaść. Różnica ogromna pod każdym względem, ps ta akcja tylko to potwierdza

0

Komentarz usunięty

0

@RomanHoffer która część Polski?

0

@Michal_2003 problemy mięśniowe

1

@messiiiiik jeśli zdajesz sobie sprawę z kosztów już nawet nie mówię o paliwie ale o serwisowaniu auta to kupuj, frajda olbrzymia.

2

@ObiektywnyKibic121 racja i to są te fajne zagrania po czym po chwili wychodzi szybka akcja i piłka rozegrana beznadziejnie. Myślę że gdyby grał więcej szala przechylałaby się na korzyść lepszych zagrań

5

@DanielOOL bo przeplata fajne zagrania głupimi błędami

8

Patrząc na dzisiejszego bohatera Minguezę to mam wrażenie że wiele zależy od szczęścia. Wchodzi gościu (wynik kontuzji kolegów) i okazuje się że może jednym meczem pokazać się światu i przyspieszyć swoją karierę. Fajnie się go dziś oglądało.

1

Ale kołczu dziś zadowolony widać ten delikatny uśmiech

1

@AlicjaFCB dokładnie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

@YeastMoss proszę Cię daruj sobie.

0

@YeastMoss śmieszny jesteś koleś. Szkoda tylko że kolega dostał bana bo zabrakło drugiej stronie argumentów, a Ty po raz już któryś zostałeś zaorany w tej dyskusji. Nie pozdrawiam.

1

@Bykunn za co niby ma dostać bana? Napisał coś złego? Nikogo nie obraził a znów zaorał tego pseudo znaffce.

0

@YeastMoss W krajach rozwiniętych dzięki odpowiedniej opiece ryzyko zgonu z powodu stanu przedrzucawkowego zostało ograniczone, natomiast choroba jest główną przyczyną jatrogennego porodu przedwczesnego i znacząco przyczynia się do zwiększenia kosztów opieki zdrowotnej związanej z wcześniactwem. Mimo że ja specjalista w tej dziedzinie nie jestem to Skończ chłopczyku już się nie ośmieszaj.

1

@Mat_Cat on nie jest wstanie odpowiedzieć Ci na takie pytanie, to przerasta jego możliwości, przyszedł zrobić zamieszanie zamiast wnieść coś do dyskusji.

0

@catluck spoko :-)

0

@dzagos fajna grupa, emocje do końca

0

@catluck zapakować na ps5? Ale co chcesz pakować drugie śniadanie?

3

Komentarz usunięty

4

@YeastMoss działał lata lepiej bądź gorzej ale działał i nie mów że nie bo dopiero teraz po orzeczeczeniu TK doszło do buntu z resztą słusznego. Kompromis należało utrzyma jakkolwiek byś go nie nazywał był to kompromis.

3

@Persyfl gdybyś dokonał aborcji po 15 tygodniu nie rozniłbys się niczym od zwykłego mordercy.

2

@Bykunn ale ja nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać po prostu szukam odpowiedzi na zadane pytanie ale nie upieram się że koniecznie tak jest. Może masz rację że tylko w PL tak trudno nam się dogadać co oczywiście smuci i wierzę że my Polacy też będziemy umieli ze sobą rozmawiać nawet na tak trudne tematy.

2

@Feliciana z tego co wiem to on pracuje w służbie zdrowia i ma sporą wiedzę w tym zakresie. Przynajmniej kilka razy to udowodnił. @Bykunn a to patologia musi być biedna? Ciekawe. Ja zawsze myśląc o patologii wyobrażałem sobie synalka tatusia w drogim aucie któremu wydaje się że wszystko mu wolno.

0

@Bykunn my jesteśmy jedną z najmłodszych demokracji na świecie a te rządzą się swoimi prawami, ja nie bronię nikogo ja poprostu chciałbym abyśmy mogli się dogadać, aby wypracowany kompromis dawał wszystkim zadowolenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?