0

@donleoJR Osobiście uwielbiam jego grę i jestem przekonany, że gdyby nie kontuzje to może się wspiąć na szczyt. Wszystko jest w jego nogach i głowie

4

@BarcaInfo Oby Dembele wytrzymał presje i został

27

@kubix05 Dla mnie to co On grał w Miodowych Latach to był kosmos

0

@mateusz33 Gracias :>

0

@IronSanHybrid Messi do tego i deal done :X

0

Hejka, ostatnio byłem w jednym barze w Zakopanym. Grał tam artysta taką piosenkę:

Kojarzę ją z jakiegoś filmu, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć z jakiego. Zna ktoś tą nutę?

4

@kkbarca Wywrócił się?

0

Był ktoś już podczas tych upałów nad jeziorkiem, jaka jest woda?

0

Szczerze jakby był taki genialny to łapałby jakieś minuty.

0

Za rok powrócimy i obronimy tytuł frajera roku.

0

Valdek zareaguje taktycznie w porę i zmieni Dembele za Coutinho

6

Superancko, aż mi gacie spadły.

7

Po długim czasie patrzenia na wasze kupony zdecydowałem zarejestrować się na fortunie. Tutaj mój pierwszy kuponik:

https://zapodaj.net/ceb40ccb7c6de.png.html

0

Jak dobrze, że już Dembele wraca

2

Ja dałbym odpocząć Dembele. Przez to Malcom grałby na swojej pozycji, a Coutinho na lewej i miód malina.

1

One się jeszcze zmienią, na pewno Dembele nie będzie miał gorszego overalla od Malcoma.

1

No to jest nasz najlepszy transfer na Ligę Mistrzów.

1

Dla mnie Szpakowski jest genialny.

2

Najlepsze mistrzostwa jakie oglądałem, a trochę ich było.

9

Rywale w finale siebie warci.

1

UEFA mafia.

1

Otóż nie.

8

A ja jakoś go nie czuję, ale np. uwielbiam hymn Sevilli.

1

Podwójne standardy.

5

Romie :)

1

Marsylie się świetnie ogląda.

2

Ja już od tych dobrych spotkań w te 3 dni jestem wykończony :D

3

Sędzia wyczuł świetną okazję ^^

2

Zespół ma wyjść w koszulkach z pozdrowieniami dla pary. Ludzie to mają fantazje xD

56

Tak jak myślałem 2 kluczowe podania, tyle co Messi i więcej od Coutinho. Zostaje hejtowany za to, że dwa razy się wywrócił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?