Oskaer1
Dołączył/a: marzec 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@donleoJR Osobiście uwielbiam jego grę i jestem przekonany, że gdyby nie kontuzje to może się wspiąć na szczyt. Wszystko jest w jego nogach i głowie
4
@BarcaInfo Oby Dembele wytrzymał presje i został
27
@kubix05 Dla mnie to co On grał w Miodowych Latach to był kosmos
0
@mateusz33 Gracias :>
0
@IronSanHybrid Messi do tego i deal done :X
0
Hejka, ostatnio byłem w jednym barze w Zakopanym. Grał tam artysta taką piosenkę:
4
@kkbarca Wywrócił się?
0
Był ktoś już podczas tych upałów nad jeziorkiem, jaka jest woda?
0
Szczerze jakby był taki genialny to łapałby jakieś minuty.
0
Za rok powrócimy i obronimy tytuł frajera roku.
0
Valdek zareaguje taktycznie w porę i zmieni Dembele za Coutinho
6
Superancko, aż mi gacie spadły.
7
Po długim czasie patrzenia na wasze kupony zdecydowałem zarejestrować się na fortunie. Tutaj mój pierwszy kuponik:
https://zapodaj.net/ceb40ccb7c6de.png.html
0
Jak dobrze, że już Dembele wraca
2
Ja dałbym odpocząć Dembele. Przez to Malcom grałby na swojej pozycji, a Coutinho na lewej i miód malina.
1
One się jeszcze zmienią, na pewno Dembele nie będzie miał gorszego overalla od Malcoma.
1
No to jest nasz najlepszy transfer na Ligę Mistrzów.
1
Dla mnie Szpakowski jest genialny.
2
Najlepsze mistrzostwa jakie oglądałem, a trochę ich było.
9
Rywale w finale siebie warci.
1
UEFA mafia.
1
Otóż nie.
8
A ja jakoś go nie czuję, ale np. uwielbiam hymn Sevilli.
1
Podwójne standardy.
5
Romie :)
1
Marsylie się świetnie ogląda.
2
Ja już od tych dobrych spotkań w te 3 dni jestem wykończony :D
3
Sędzia wyczuł świetną okazję ^^
2
Zespół ma wyjść w koszulkach z pozdrowieniami dla pary. Ludzie to mają fantazje xD
56
Tak jak myślałem 2 kluczowe podania, tyle co Messi i więcej od Coutinho. Zostaje hejtowany za to, że dwa razy się wywrócił.