1

Douglas też grał 2 mecze, mimo wszystko gra podobna - nie na poziome Barcy.

0

Pedritto golazo

0

Montoya w kosmos

0

To ja chyba inny mecz ogladalem. Ten gość to jest żenada. Co on robi w takim klubie ?

0

Głowa Cię czasem nie boli

0

Na co ten Enrique czeka...

1

Pedro z Rakiticiem niech już do domu jadą..

0

Swietny mecz. Mimo wszystko bardzo słaby występ Iniesty, Mathieu zero agresywnosci, a Suarez czesto źle przyjmowal piłkę.

0

Tak, 15 znaków

0

Bardzo dobry występ Bojana ;>

0

Arsenal w pierwszej minucie traci bramkę ^^

7

I zaczęły się negatywne komentarze odnośnie Douglasa, poza jednym poważnym błędzie w końcówce to zagrał calkiem dobrze. O wiele lepiej niż bezproduktywny Adriano.

0

Piękny mecz. Najlepszy w tym sezonie, ale brakowało mi podań do Suareza, chłopak wysuwa się, biega, pokazuję się ale reszta drużyny z reguły go pomijała.

2

A gdzie są Ci wielcy napinacze, sprzedawcy Messiego?

0

Zgadzam się z Tobą, ale moim zdaniem Douglas to jeszcze niższa półka, but who knows...

0

Na czym w tym sezonie wnioskujesz, że Messi nie biega?

1

Śmieszą mnie wasze komentarze, serio sprzedać Messiego, bo w dwóch meczach nie asystował ani nie strzelił. Myślicie, że jak sprzedadzą Messiego to nagle Rakitic, Iniesta będą podawać jak za starych czasów. Pedro zacznie grać na poziomie Barcelony, każda wrzutka Alvesa znajdzie odpowiedniego adresata. I kogo możemy kupić zamiast niego Aguero?Zlatana a może CR7. Nikogo nie znajdziecie do zamienienia. A i Messi/Pique nie maja jeszcze 30 a wchodzą w najlepszy etap dla piłkarza. Naszym największym problemem są pomocnicy, brakuję im formy a to może się w końcu zmienić.

0

Cała drużyna zapracowała na to zwycięstwo, a Aguero zrobił to co miał zrobić..

0

Serio oni nad nami górują, mieli więcej szczęścia niż rozumu, że przegrali tylko 1-0. Praktycznie wypracowali 1 akcje(Rooney) i to wszystko co pokazali.

1

Trzeba mieć nadzieję, że Lucho w końcu coś wywnioskuje.

0

Nie mogłem oglądać meczu, poczytałem komentarze, obejrzałem skrót i z tego skrótu nie widziałem że aż tak słabo grali jak większość pisze. Jak w rzeczywistości wyglądała gra?

0

No i jest wasz Montoya, bramka ładna.

0

Trochę naciągany, ale mimo wszystko można było podyktować.

1

Świetny meczy Sevilli i Villareal

0

Na poprawę humoru :



Trzeba wyciągnąć wnioski z tej porażki.

0

To akurat nie jest plus tego meczu.

3

Aż się łezka w oku kręci

3

Coś pięknego! Nawałka już zostanie zapamiętany

2

Już wiemy nad czym tyle czasu Ronaldo ćwiczy na treningach - co zrobić aby sędzia wskazał na jedenastkę i jak to wykorzystać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?