Oskaer1
Dołączył/a: marzec 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Włącz transmisje na firefoxie.
1
Pod koniec skrótów Wolski mówił że Hiszpanie ładnie zagrali, Surma tak samo powiedział że Włosi rowniez, a kolega obok Wolskiego ze Francuzi ładnie strzelali. Szkoda mi ich ze juz nie mogą komentować swojej działki.
2
Jak zobaczyli co wyprawiał Suarez w Paryżu to się nie dziwie, że dziennikarz z Francji.
0
http://uptostream.com/vn2dhv3dmn8z
0
Nie bedziemy go chwalic po tym co zrobil...
29
Wolalbym z przedostatniego :p
2
Nie zgodze sie z opiniami, ze Barca mogla juz sobie odpuscic. Jestesmy Barca i tak nie powinnismy grac w tak waznym meczu.
0
To samo Iniesta...
0
A Boateng dalej leży ^^
1
Ale piękny mecz z emocjami.
0
Coś czuje jakbyśmy byli bardziej zależni od gier Realu niż naszych ...
0
Wlasnie z takim zespolem powinnismy zagrac bez wiekszych problemow.
1
Nic nie gra... my God
1
Ehh, znowu powrocila ta niewiara kibicow. Chlopie w grupie z mistrzami świata zajmujemy pierwsza pozycje.
5
Lord Bendtner strzela gola!
0
Bardziej mi chodzi gdzie moge sprawdzic kto komentuje np. mecz Sevilli z Villarealem
0
Gdzie moge sprawdzic komentatorow poszczegolnych meczow w nc+ ?
0
Bedzie jeszcze lepszy : )
5
A przegrał rywalizacje z PSG na swoim stadionie i grajac w przewadze, to samo z Realem.
0
Pedro Respect
1
Fuchsa moze miec tylko real madryt
0
Drewna nie zrozumiesz
1
Nie trać czasu, on nie ma pojęcia o czym gada
1
Szacunek dla Rayo
0
Będą coś strzelali w tym Rzymie ;p
1
Spotkanie rozpocznie się z 15-minutowym opóźnieniem. To efekt akcji solidarnościowej z upadłym klubem AC Parma
0
Wtedy gramy z Celtą, z którą przegraliśmy na Camp Nou
1
Dobre zakonczenie ferii zimowych
0
Leon Zawodowiec
0
Ostatnio Neymar nie zachwyca ; (