1

Włącz transmisje na firefoxie.

1

Pod koniec skrótów Wolski mówił że Hiszpanie ładnie zagrali, Surma tak samo powiedział że Włosi rowniez, a kolega obok Wolskiego ze Francuzi ładnie strzelali. Szkoda mi ich ze juz nie mogą komentować swojej działki.

2

Jak zobaczyli co wyprawiał Suarez w Paryżu to się nie dziwie, że dziennikarz z Francji.

0

0

Nie bedziemy go chwalic po tym co zrobil...

29

Wolalbym z przedostatniego :p

2

Nie zgodze sie z opiniami, ze Barca mogla juz sobie odpuscic. Jestesmy Barca i tak nie powinnismy grac w tak waznym meczu.

0

To samo Iniesta...

0

A Boateng dalej leży ^^

1

Ale piękny mecz z emocjami.

0

Coś czuje jakbyśmy byli bardziej zależni od gier Realu niż naszych ...

0

Wlasnie z takim zespolem powinnismy zagrac bez wiekszych problemow.

1

Nic nie gra... my God

1

Ehh, znowu powrocila ta niewiara kibicow. Chlopie w grupie z mistrzami świata zajmujemy pierwsza pozycje.

5

Lord Bendtner strzela gola!

0

Bardziej mi chodzi gdzie moge sprawdzic kto komentuje np. mecz Sevilli z Villarealem

0

Gdzie moge sprawdzic komentatorow poszczegolnych meczow w nc+ ?

0

Bedzie jeszcze lepszy : )

5

A przegrał rywalizacje z PSG na swoim stadionie i grajac w przewadze, to samo z Realem.

0

Pedro Respect

1

Fuchsa moze miec tylko real madryt

0

Drewna nie zrozumiesz

1

Nie trać czasu, on nie ma pojęcia o czym gada

1

Szacunek dla Rayo

0

Będą coś strzelali w tym Rzymie ;p

1

Spotkanie rozpocznie się z 15-minutowym opóźnieniem. To efekt akcji solidarnościowej z upadłym klubem AC Parma

0

Wtedy gramy z Celtą, z którą przegraliśmy na Camp Nou

1

Dobre zakonczenie ferii zimowych

0

Leon Zawodowiec

0

Ostatnio Neymar nie zachwyca ; (

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?