Oskaer1
Dołączył/a: marzec 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fc Basel nie jest słaby, to bardzo dobrze ułożona ekipa. Licze, że przejda dalej
0
Nie zgodze się, komentatorzy z NC+ są naprawde spoko
0
Jezeli to byl dobry mecz Neymara to wylacz livesporta i ogladaj mecz, typowe statystyki pod polecenia
0
Alez golazo Victora Sancheza 1-1
0
Ludzie On musi chociaz mecz odpoczac, Jak podchodzil do karnego to blado wygladal
2
Ney zdecydowanie potrzebuje jeden mecz odpoczynku. Teraz levante to nie powinno byc wielkiego problemu, a Pedro ma ogromna ochote na gre
3
Neymar juz dawno powinien byc zmieniony
0
Neymar niewidoczny, Messi nie tak celny co zawsze. Wydawalo mi sie, ze na poczatku meczu mial te swoje problemy z wymiotami, albo mi sie przewidzialo.
0
Toć to nie jest obrońca ziomek
9
Wszystko masz w artykule ...
0
To jest po prostu kradziez
0
Po domach też chodzisz i kradniesz ?
1
Nie wiem gdzie ty masz oczy :) Suarez robi roznice, Pedro juz nie.
0
Wie ktoś kto komentuje dzisiejsze spotkanie Barcy z Atletic i Espanyolu z Valencią?
2
Bacca wybijam na slepo bo sie osralem, iborra ogladalem rasiaka w mlodosci, vidal a strzele sobie w marcelo 2 razy, deulo biegne i jestem wielki. Takiego drewna to od dawna nie widzial
0
Z tak grajacym realem atletico powinno sobie poradzic
0
Bacca to jest kompletny słabiak
0
Fifa 15, Nba2k15, NHL 06
0
Ostatnio mówiliście, że to nasz najlepszy pomocnik
0
Jacy komentatorzy ? ; )
0
Więcej Marchlińskiego w meczach Barcelony ^^
0
Trener na niego nie liczy po prostu. Nie pasuje mu do jego taktyki.
4
ADAAAAMMAAAA GOLAZO
0
Rafinha też świetny mecz, nie boi się grać do przodu (Rakitić patrze na Ciebie).
0
Naszego Cracka już nie ma ;(
0
http://www.rojadirecta.me/goto/emitesports7.com/
19
Strzał jak Ibrahimovic, drybling jak Ronaldinho, nieprzewidywalność jak Messi - Cały PR7
1
GOL Iniesta. Klepka jak za najlepszych czasów ^^
2
Adriano już naprawdę irytuje tymi strzałami z dystansu, wiem że umie kropnąć, ale ostatnio mu nie idzie i powinien poćwiczyć na treningach, a nie na meczach..
2
PR7 !!!! CRACK