Oskaer1
Dołączył/a: marzec 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Będziesz mógł grać bez płyty.
3
Xavi klasa spotkanie. Jeszcze od kogoś usłyszę, że jest za stary na Barcelonę to...
0
|Co jak co ale miał tyle interwencji w 3 meczach co inny bramkarz w 30 minut ^^
1
Jednak Pedro do rezerw, bo to co on gra to jest porażka..
3
Widzieliście bramkę Henry'ego http://www.sportfan.pl/artykul/tak-strzela-37-letnia-legenda-pilki-piekny-gol-zobacz-54343?utm_source=o2_SG&utm_medium=Hotspot&utm_campaign=o2 :)
0
16 września.Forca Barca
0
Simeone ładnie gra. Żywiej niż niektórzy w dobrym dla piłkarza wieku ; D
0
Z ławki też się liczy.
0
Jestem kibicem Barcy i Messi zdobędzie 5 ZP.
0
Każdy ich zmiennik daje z siebie wszystko.
0
A czemu mamy się nie cieszyć z porażki odwiecznego rywala?
0
A mundialu nie oglądałeś;p
0
Rakitic Świetny transfer !
0
A czemu nie Bravo, Masip grał ostatnio..
0
Serio.. Rozumiem, że Sanchez zagrał bardzo dobry sezon, ale nie umniejszajcie Messiemu.
0
Manchester united akurat wygrało coś:)
0
Montoya gra na tym samym schemacie, Alves coś kombinuje tu rozegrać, tam wrzucić, ale często słabo mu to wychodzi ;p
0
Skończ płakać.
0
0
Nie ma.
0
0
Jeden transfer na obrone juz mamy ;p
0
Higuain cos gral ? ;p
0
Niemcy wydaja sie troche zmeczeni, a Algieria w porownaniu do Nigerii ma jakis pomysl na gre.
0
Od kontuzji Valdesa wszystko zaczęło się sypać ;/
0
Jeszcze nie przegraliśmy ligi, ale po przegranym gran derbi może się dla nas skończyć(mistrzostwo). VeB