1

Będziesz mógł grać bez płyty.

3

Xavi klasa spotkanie. Jeszcze od kogoś usłyszę, że jest za stary na Barcelonę to...

0

|Co jak co ale miał tyle interwencji w 3 meczach co inny bramkarz w 30 minut ^^

1

Jednak Pedro do rezerw, bo to co on gra to jest porażka..

0

16 września.Forca Barca

0

Simeone ładnie gra. Żywiej niż niektórzy w dobrym dla piłkarza wieku ; D

0

Z ławki też się liczy.

0

Jestem kibicem Barcy i Messi zdobędzie 5 ZP.

0

Każdy ich zmiennik daje z siebie wszystko.

0

A czemu mamy się nie cieszyć z porażki odwiecznego rywala?

0

A mundialu nie oglądałeś;p

0

Rakitic Świetny transfer !

0

A czemu nie Bravo, Masip grał ostatnio..

0

Serio.. Rozumiem, że Sanchez zagrał bardzo dobry sezon, ale nie umniejszajcie Messiemu.

0

Manchester united akurat wygrało coś:)

0

Montoya gra na tym samym schemacie, Alves coś kombinuje tu rozegrać, tam wrzucić, ale często słabo mu to wychodzi ;p

0

Skończ płakać.

0

Fajny filmik :)

0

Nie ma.

0

Dobra jakość, 0 ścinek.

0

Jeden transfer na obrone juz mamy ;p

0

Higuain cos gral ? ;p

0

Niemcy wydaja sie troche zmeczeni, a Algieria w porownaniu do Nigerii ma jakis pomysl na gre.

0

Od kontuzji Valdesa wszystko zaczęło się sypać ;/

0

Jeszcze nie przegraliśmy ligi, ale po przegranym gran derbi może się dla nas skończyć(mistrzostwo). VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?