Oskaer1
Dołączył/a: marzec 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja tam czekam na Lige Mistrzów i przejście dalej z nimi.
2
01:50 - Cambrils, Niedaleko Barcelony: Intensywna wymiana ognia, są poszkodowani.
A jeszcze 4 dni temu byłem w Barcelonie.
0
A co to oni w Barcelonie nie grają?
3
Jedynym piłkarzem nie do zastąpienia jest Messi.
0
Tolisso grał w Olympique Lyon.
0
Co sądzicie o komórce XIAOMI Redmi Note 4?
21
Dlaczego kochamy futbol. Już ósma część:
1
Wie ktoś gdzie(albo kiedy na nc+) mogę obejrzeć powtórke meczu Barcy z PSG z polskim komentarzem?
5
Ale mi brakuje meczów Barcy
0
The walking dead
0
Ale jestem dalej w szoku...
0
Ma ktoś jakąś stronke z całymi meczami i żebym nie widział wyniku?
5
A mój ulubiony komentator to Adam Marchliński z Canal+.
3
Real i tryplet xD
1
http://aliez.me/live/adf45vx/
1
Zmasakrował Francuzów w analizie xD
0
Jacek Gmoch :))))
1
Mecz Niemcy - Ukraina z polskim komentarzem: http://aliez.me/live/gfl0pu6trgags/
4
0
3
A też tak zlewają Lige Mistrzów, że im ostatnio nie idzie?
12
Dla mnie pod każdym.
0
Mial jedna, fajna akcje(trzech rywali polozyl), ale strzelil jak Higuain. Tak to nic ciekawego nie pokazal. Kamera czesciej zwracala uwage na jego 'miny' i pretensje do kolegow z druzyny.
0
Zlatan to było co innego.. Moim zdaniem tak samo waleczny jak Rakitic, ale w ofensywie o wiele lepszy.
1
Brał gre na siebie, wiele udanych dryblingów, odbiorów. Od finału Ligi Mistrzów chciałbym go widzieć u nas. :)
0
Pogba to jest dzik!
0
#Respect.
4
Co ten Casillas ;o
https://gfycat.com/PoliticalOffensiveBobolink
44
Cytuje "Wielkie brawa dla Ronaldo za fair-play. Skoro Messi nie gra to on rowniez :D"
36
Łapcie skrócik z polskim komentarzem :) http://uptostream.com/rouhuk3g91f3