1

Ja tam czekam na Lige Mistrzów i przejście dalej z nimi.

2

01:50 - Cambrils, Niedaleko Barcelony: Intensywna wymiana ognia, są poszkodowani.

A jeszcze 4 dni temu byłem w Barcelonie.

0

A co to oni w Barcelonie nie grają?

3

Jedynym piłkarzem nie do zastąpienia jest Messi.

0

Tolisso grał w Olympique Lyon.

0

Co sądzicie o komórce XIAOMI Redmi Note 4?

21

Dlaczego kochamy futbol. Już ósma część:

1

Wie ktoś gdzie(albo kiedy na nc+) mogę obejrzeć powtórke meczu Barcy z PSG z polskim komentarzem?

5

Ale mi brakuje meczów Barcy


0

The walking dead

0

Ale jestem dalej w szoku...

0

Ma ktoś jakąś stronke z całymi meczami i żebym nie widział wyniku?

5

A mój ulubiony komentator to Adam Marchliński z Canal+.

3

Real i tryplet xD

1

1

Zmasakrował Francuzów w analizie xD

0

Jacek Gmoch :))))

1

Mecz Niemcy - Ukraina z polskim komentarzem: http://aliez.me/live/gfl0pu6trgags/

4

Suarez :.>

0

Smutna noc :,(

3

A też tak zlewają Lige Mistrzów, że im ostatnio nie idzie?

12

Dla mnie pod każdym.

0

Mial jedna, fajna akcje(trzech rywali polozyl), ale strzelil jak Higuain. Tak to nic ciekawego nie pokazal. Kamera czesciej zwracala uwage na jego 'miny' i pretensje do kolegow z druzyny.

0

Zlatan to było co innego.. Moim zdaniem tak samo waleczny jak Rakitic, ale w ofensywie o wiele lepszy.

1

Brał gre na siebie, wiele udanych dryblingów, odbiorów. Od finału Ligi Mistrzów chciałbym go widzieć u nas. :)

0

Pogba to jest dzik!

0

#Respect.

4

44

Cytuje "Wielkie brawa dla Ronaldo za fair-play. Skoro Messi nie gra to on rowniez :D"

36

Łapcie skrócik z polskim komentarzem :) http://uptostream.com/rouhuk3g91f3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?