0

@geass za valverde chociaż potrafiliśmy wygrywać z realem

0

Jakos się bardzo obawiam tego meczu w niedziele i nie mam pojęcia pierwszy raz w życiu czego się spodziewać po Barcy

1

@barcelonaLM rozśmieszyło bardzo XD

0

Gwałcik na tvp 1

2

0

@Jankes94 niestety nie, myślę że Ancelotti go zje taktycznie i przede wszystkim nasz środek pola po raz kolejny

0

@PawkoFCB No ja też tak dałem XD

0

Nie no z taką gra to real nas robi w niedziele

1

@Janiama serio piszesz? XD

0

@VamosRakieta no gdybyśmy przegrywali to znając naszego wirtuoza trenerskiego to w 79 minucie XD

2

Luuuk de Jong nie no Hit XDDD Gościu jest serio odklejony od rzeczywistości

0

@Rust_Cohle No również myślę ze będzie bardzo ciężko, ale mam nadzieję że mnie mile zaskoczą i w poniedziałek w pracy nie będę musiał od rana wk... siedzieć

0

Myślicie panowie, że jesteśmy w stanie wygrać z Realem w niedziele?

0

@Bobo25 twoja mama się pruje

3

Jest mi przykro strasznie widząc co się stało z najlepszym klubem na świecie

2

Gosciu jest oficjalnie odklejony

0

@Deviler z 5 conajmniej

0

@yoodash albo gorszy bo przecież Benfica do bayernu to podjazdu nie ma

0

Ja pier.... jakimi my jesteśmy dziadami my nie jesteśmy słabi, jesteśmy fatalni

0

Nie no gdyby nie ta bramka to by nie było źle

0

Garcia przehypowany zawodnik

0

Mogę powiedzieć tylko tyle..
ANSU FATI

0

@AmigoBlancos Villarreal solidnie dzis trzeba przyznać

2

@AmigoBlancos mowilem ze real nie strzeli

2

@GuerillaAthletic No bez kitu XD

3

@AmigoBlancos nie strzeli

0

@HolyGoalie97 No bo się należała

0

@marcinK0000 polsat box go, 4 dyszki miesięcznie i jest to wszystko z liga mistrzów włącznie polecam

0

Wstalem i jestem nadal załamany

1

@lucca87 den haag XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?