Pampek1994
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Druga połowa fatalna
1
@Nieznajomy No a prawda jest taka ze jest po prostu słaby i moglby pograć z porywami w stali mielec
2
Gdybyśmy prowadzili 5 to też by to prowadzenie stracili
5
Ten puig jest tak przereklamowany ze hit
0
Frajerstwo a ter ręcznik to już nie komentuje
0
XD remis będzie
0
O proszę jak mnie zaskoczył Sergio
0
Aaaaansuuuu faaaaatiiiii
0
@kiper09 XD No chyba tylko dla Ciebie, w życiu karnego nie ma
0
Coś czuję że dzisiaj znow bez pomysłu i obawiam się że możemy przegrać
3
I będzie trwac najbliższe kilka lat
1
Nie ważne jaki trener tutaj przyjdzie to i tak nie będziemy potęga przez najbliższe kilka lat więc się przyzwyczajcie do tego
0
Jestesmy fatalni
2
@blodziakk gościu pokazuje swoje umiejętności i nie ma co się oszukiwać jest kocurem i będzie jeszcze lepszy
1
@Nazio87 No tak, niestety
14
Wstaje do pracy na 14h i czytam ze w końcu zwolnili Ronalda. Oczywiście trenerem dobrym nie jest, lecz jako legendę i piłkarza bardzo go szanuje i życzę mu powodzenia, gościu zostawił reprezentację i przyszedł do nas w ciężkiej sytuacji
0
@AmigoBlancos przecież wiadomo od zawsze ze Lahoz jest ograniczony umysłowo XD
0
@eXi to jest chyba właśnie jedno z moich marzeń
3
Kolejny raz się oszukiwałem, że być dzis musi być ten dzień kiedy zagramy lepiej i efekty są takie ze gramy jeszcze gorzej.. jaki wstyd
0
Rudy dalej trenerem?
8
Mógłby rudy miec jaja i się podać do dymisji
1
2 bramka na konto depaya i tyle
1
Kurtuła szpital lololololo
0
@arsenallondyn0 dicki taka
0
Bez pomysłu niestety, nie strzelimy nic
0
Nie no przecież to musi być w sieci
1
@kryhaa nie twierdzę że nie, ale chciałem po prostu zapytać o opinię innych
0
@Pressinho oby się sprawdziło
0
Myślicie Panowie ze mamy jakiekolwiek szanse w niedziele? ????
2
To chyba dwie inne Barcelony ogladamy XD