1

Druga połowa fatalna

1

@Nieznajomy No a prawda jest taka ze jest po prostu słaby i moglby pograć z porywami w stali mielec

2

Gdybyśmy prowadzili 5 to też by to prowadzenie stracili

5

Ten puig jest tak przereklamowany ze hit

0

Frajerstwo a ter ręcznik to już nie komentuje

0

XD remis będzie

0

O proszę jak mnie zaskoczył Sergio

0

Aaaaansuuuu faaaaatiiiii

0

@kiper09 XD No chyba tylko dla Ciebie, w życiu karnego nie ma

0

Coś czuję że dzisiaj znow bez pomysłu i obawiam się że możemy przegrać

3

I będzie trwac najbliższe kilka lat

1

Nie ważne jaki trener tutaj przyjdzie to i tak nie będziemy potęga przez najbliższe kilka lat więc się przyzwyczajcie do tego

0

Jestesmy fatalni

2

@blodziakk gościu pokazuje swoje umiejętności i nie ma co się oszukiwać jest kocurem i będzie jeszcze lepszy

1

@Nazio87 No tak, niestety

14

Wstaje do pracy na 14h i czytam ze w końcu zwolnili Ronalda. Oczywiście trenerem dobrym nie jest, lecz jako legendę i piłkarza bardzo go szanuje i życzę mu powodzenia, gościu zostawił reprezentację i przyszedł do nas w ciężkiej sytuacji

0

@AmigoBlancos przecież wiadomo od zawsze ze Lahoz jest ograniczony umysłowo XD

0

@eXi to jest chyba właśnie jedno z moich marzeń

3

Kolejny raz się oszukiwałem, że być dzis musi być ten dzień kiedy zagramy lepiej i efekty są takie ze gramy jeszcze gorzej.. jaki wstyd

0

Rudy dalej trenerem?

8

Mógłby rudy miec jaja i się podać do dymisji

1

2 bramka na konto depaya i tyle

1

Kurtuła szpital lololololo

0

@arsenallondyn0 dicki taka

0

Bez pomysłu niestety, nie strzelimy nic

0

Nie no przecież to musi być w sieci

1

@kryhaa nie twierdzę że nie, ale chciałem po prostu zapytać o opinię innych

0

@Pressinho oby się sprawdziło

0

Myślicie Panowie ze mamy jakiekolwiek szanse w niedziele? ????

2

To chyba dwie inne Barcelony ogladamy XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?