Pampek1994
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coutinho bramka i asysta poki co
0
@Matelel albo ze Baskowie zawsze z nami slabo graja XD
21
Warto zaznaczyć kolejny dobry mecz Desta
6
Uwielbiam takich graczy jak De Jong, którzy po cichu zamykają mordy niedowiarkom a Dembele klasa dzis
16
Gdzie Ci co pisali ze auba za stary XD
3
@MichalZZZ piekny był wczoraj Frenkie, wyglądał jak geniusz. Dawno tak nie grał świetnie
3
Freknie klasa dzis, piękny był
0
@Qexi przeciez on do interu idzie
0
@FireBarca1899 nigdy w życiu
1
Cieszy bramka Frenkiego
5
Nie no przecież przez ferrana odpadniemy, gościu powinien dzis z 4 strzelić
1
@PatrychoO XDD I ludzie myśleli ze będziemy grać o mistrza za chwilę
0
@Azacca nie, jak nie wykorzystujemy setek
12
Dest na ławce a my gramy minguezą XDDDDD
0
@Sulimo gol z dupy? Dobra akcje zagrali
1
Mbappe to kocur straszny
4
Frenkie klasa dzis!
6
Komentarz usunięty
0
Takiego albę chce oglądać
0
Zamknął mi ryj alba
9
Z jednej strony fajnie ze real odpadł a z drugiej zajebiscie
0
@el_dbano myślę, że poki co tak to będzie wyglądać dopóki klub się nie odbuduje finansowo
2
@Batys jeszcze Rustu Recber w bramce i jestesmy fenomenalnie silni
5
@Batys i Czyhrynski w obronie
3
@kkbarca niestety ale sprawdzą się to, że jest szklany co mnie naprawdę smuci bo wiązałem z nim wielkie nadzieję, również widać że stracił po tych kontuzjach trochę na szybkosci i przebojowości. Ciekawe jak u niego teraz z psychika. Ciężko się na to patrzy bo uwielbiam dzieciaka i chciałbym mocno żeby odpalił, ale zaczynam tracić nadzieje...
3
XDDD a mogłem iść spać i nie oglądać tego
0
Co Williams jr gwałci tego albę XD
2
Ferran top !!!!!!!
0
@Nazio87 nie ma szans
0
To było pewne przecież XD