1

Coutinho bramka i asysta poki co

0

@Matelel albo ze Baskowie zawsze z nami slabo graja XD

21

Warto zaznaczyć kolejny dobry mecz Desta

6

Uwielbiam takich graczy jak De Jong, którzy po cichu zamykają mordy niedowiarkom a Dembele klasa dzis

16

Gdzie Ci co pisali ze auba za stary XD

3

@MichalZZZ piekny był wczoraj Frenkie, wyglądał jak geniusz. Dawno tak nie grał świetnie

3

Freknie klasa dzis, piękny był

0

@Qexi przeciez on do interu idzie

0

@FireBarca1899 nigdy w życiu

1

Cieszy bramka Frenkiego

5

Nie no przecież przez ferrana odpadniemy, gościu powinien dzis z 4 strzelić

1

@PatrychoO XDD I ludzie myśleli ze będziemy grać o mistrza za chwilę

0

@Azacca nie, jak nie wykorzystujemy setek

12

Dest na ławce a my gramy minguezą XDDDDD

0

@Sulimo gol z dupy? Dobra akcje zagrali

1

Mbappe to kocur straszny

4

Frenkie klasa dzis!

6

Komentarz usunięty

0

Takiego albę chce oglądać

0

Zamknął mi ryj alba

9

Z jednej strony fajnie ze real odpadł a z drugiej zajebiscie

0

@el_dbano myślę, że poki co tak to będzie wyglądać dopóki klub się nie odbuduje finansowo

2

@Batys jeszcze Rustu Recber w bramce i jestesmy fenomenalnie silni

5

@Batys i Czyhrynski w obronie

3

@kkbarca niestety ale sprawdzą się to, że jest szklany co mnie naprawdę smuci bo wiązałem z nim wielkie nadzieję, również widać że stracił po tych kontuzjach trochę na szybkosci i przebojowości. Ciekawe jak u niego teraz z psychika. Ciężko się na to patrzy bo uwielbiam dzieciaka i chciałbym mocno żeby odpalił, ale zaczynam tracić nadzieje...

3

XDDD a mogłem iść spać i nie oglądać tego

0

Co Williams jr gwałci tego albę XD

2

Ferran top !!!!!!!

0

@Nazio87 nie ma szans

0

To było pewne przecież XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?