Pampek1994
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeżeli auba by odszedł to depay musi zostać
0
@Huck tez nie jestem za tym Alonso i wole Balde
8
Balde może być kocurem, mam nadzieję że będzie dostawał dużo szans
0
Mane z pierwsza bramka dla bayernu
0
@escarabajo jest ze czekają na rozpoczęcie meczów, więc to chyba moja pomyłka bo myślałem ze znow nie ogarnęli transmisji XD
0
@escarabajo chodzi mi w sumie o problemy ogólnie z transmisja
0
Nie no Hit na Polsacie to samo co wczoraj z meczem Barcelony na eleven XDDDD
0
Kurde coraz więcej czytam, ze Kounde blisko Chelsea... jeżeli tak będzie to szkoda bo liczyłem na ten transfer bardzo, ale lepiej poczekać do oficjalki
0
@Sulimo nie znaki
19
Alemany to geniusz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panowie to było pewne wiec co płaczecie
0
@likherfit1 właśnie nie mogą grac za darmo, w prawie hiszpańskim jest ze muszą zarabiać polowe przynajmniej tego co teraz. Między innymi właśnie dlatego też messi nie mógł grac za darmo
0
@Albatros granada to nie topowy klub, więc tam wyglądał fajnie, jednak w Barcelonie się wymaga więcej
0
@Albatros Może nie we wszystkich meczach, ale w kilku. Z pewnością szybki, ciąg na bramkę ma i bardzo fajna technikę ale fizycznie trochę słaby i ciężko z u niego z grą z tyłu zresztą jak u dembele
1
@Albatros nie no bo Ty to wiesz, czy go ogladalem XD Widziałem go w Barcelonie i w Granadzie.
1
@Adamski69 ciężko ściągnąć kogoś topowego jeśli nie mamy na to pieniędzy. Niestety ale przez parę najbliższych lat będzie tak to wyglądać, możemy tylko liczyć że jakaś perełka w szkółce będzie
0
Nie no panowie Collado na skrzydle tez dobry będzie XDDDDD
3
@catalunya77 przeciez fekir to nie jest skrzydłowy ziomek
1
Ale ładnie mu wystawił w sumie
1
Dobry ten Adama
0
Hit, cadiz karnego dostanie
4
Mam nadzieję że ten cadiz spadnie, antyfutbol
5
Świeczka dla ludzi którzy myśleli naiwnie ze przyjdzie do nas [*] XD
2
Szkoda bo liczyłem na to że może jednak u nas zagra, bardzo dobry zawodnik
5
@Archolos nie no wiadomo, jest XDDDDDD
2
@Marcelinho99 No, w futsalu może znow albo kobiety :)
0
@zaiks bo gral po prostu slabo, więc twoim zdaniem miał go trzymać na boisku gdzie Ilkay dal dobra zmianę XDDDDD
1
City na własne życzenie tak naprawdę, mogli zamknąć sprawę w pierwszym meczu a tutaj dobić. Ale co by nie mówić real jest niesamowity i trzeba im to oddac. A nas kibiców Barcelony czekają ciężkie chwilę, nadzieja w młodych bo w kasie slabo. Dobranoc
1
Mowilem ze 3 minutki