3

Jeżeli auba by odszedł to depay musi zostać

0

@Huck tez nie jestem za tym Alonso i wole Balde

8

Balde może być kocurem, mam nadzieję że będzie dostawał dużo szans

0

Mane z pierwsza bramka dla bayernu

0

@escarabajo jest ze czekają na rozpoczęcie meczów, więc to chyba moja pomyłka bo myślałem ze znow nie ogarnęli transmisji XD

0

@escarabajo chodzi mi w sumie o problemy ogólnie z transmisja

0

Nie no Hit na Polsacie to samo co wczoraj z meczem Barcelony na eleven XDDDD

0

Kurde coraz więcej czytam, ze Kounde blisko Chelsea... jeżeli tak będzie to szkoda bo liczyłem na ten transfer bardzo, ale lepiej poczekać do oficjalki

0

@Sulimo nie znaki

19

Alemany to geniusz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Panowie to było pewne wiec co płaczecie

0

@likherfit1 właśnie nie mogą grac za darmo, w prawie hiszpańskim jest ze muszą zarabiać polowe przynajmniej tego co teraz. Między innymi właśnie dlatego też messi nie mógł grac za darmo

0

@Albatros granada to nie topowy klub, więc tam wyglądał fajnie, jednak w Barcelonie się wymaga więcej

0

@Albatros Może nie we wszystkich meczach, ale w kilku. Z pewnością szybki, ciąg na bramkę ma i bardzo fajna technikę ale fizycznie trochę słaby i ciężko z u niego z grą z tyłu zresztą jak u dembele

1

@Albatros nie no bo Ty to wiesz, czy go ogladalem XD Widziałem go w Barcelonie i w Granadzie.

1

@Adamski69 ciężko ściągnąć kogoś topowego jeśli nie mamy na to pieniędzy. Niestety ale przez parę najbliższych lat będzie tak to wyglądać, możemy tylko liczyć że jakaś perełka w szkółce będzie

0

Nie no panowie Collado na skrzydle tez dobry będzie XDDDDD

3

@catalunya77 przeciez fekir to nie jest skrzydłowy ziomek

1

Ale ładnie mu wystawił w sumie

1

Dobry ten Adama

0

Hit, cadiz karnego dostanie

4

Mam nadzieję że ten cadiz spadnie, antyfutbol

5

Świeczka dla ludzi którzy myśleli naiwnie ze przyjdzie do nas [*] XD

2

Szkoda bo liczyłem na to że może jednak u nas zagra, bardzo dobry zawodnik

5

@Archolos nie no wiadomo, jest XDDDDDD

2

@Marcelinho99 No, w futsalu może znow albo kobiety :)

0

@zaiks bo gral po prostu slabo, więc twoim zdaniem miał go trzymać na boisku gdzie Ilkay dal dobra zmianę XDDDDD

1

City na własne życzenie tak naprawdę, mogli zamknąć sprawę w pierwszym meczu a tutaj dobić. Ale co by nie mówić real jest niesamowity i trzeba im to oddac. A nas kibiców Barcelony czekają ciężkie chwilę, nadzieja w młodych bo w kasie slabo. Dobranoc

1

Mowilem ze 3 minutki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?