Pampek1994
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 wrzuciłem wszędzie gdzie się tylko da i dziennie sprawdzam takie grupy
2
Panowie teraz z innej beczki. Zaginął mi piesek i szukam go już 4 dni ale nadal echo, straciłem już nadzieję że go znajdę i mam najgorsze myśli że mogło mu się coś stac.. w ciągu tych czterech dni spalem może kilka godzin : (
2
@barcelonaLM przecież za każdym razem te dzieciaki tak piszą jeśli z kimś wygramy.
0
@Rhaan tak pewnie będą pisać XDD
3
Brawo Barca!! W końcu my pokazaliśmy charakter. Grając większość meczu w 10 potrafiliśmy wyszarpać zwycięstwo!!! Takimi meczami się leci po La Ligę!!!! Vaaaamos Barcelona!!!!
3
@AdiKingu96 co? XDDDDDD
2
Ludzie się śmiali wczoraj z Realu XDD
0
@mindbender84 uderzając go łokciem w twarz, niestety ale zasluzona kartka.
0
@Batys No tak, z tym że Real rozjedzie cadiz pewnie u siebie
0
@Faro XDDDDD gościu kartka zasłużona
1
@mindbender84 jaki pretekst? Lewy ewidentnie faulował
1
Faul ewidentny, lewy przesadził
8
XDDDDDD przecież to było pewne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Śmieszy mnie to, że biali piszą że liga jest drukowana pod nas XD
1
@Rewolucja123 No to jest skandal, że takie kmioty komentują te mecze.
6
Nie no Ci komentatorzy gadają takie głupoty ze hit
0
Karny niestety ewidentny jak dla mnie
0
Dla mnie zawsze będzie jednym z najlepszych ŚO jakich mieliśmy w klubie! Legenda na zawsze.
0
@panczo zgłosiłeś mi konto bo ci napisałem cos i się spłakałes, także myślę że po drodze ci z nimi.
0
Komentarz usunięty
0
@panczo na policję zadzwon w sumie jak chcesz ;)
0
@panczo nie rozśmieszaj mnie gostek. Myslisz ze się boję czy jak XD ja mam szczęście haha XD Nie no hit
0
@panczo nie płacz, w realu bym Ci to samo powiedział i przy okazji naplul na morde. Miejmy nadzieję, że to twoje dziecko nie wyrośnie na taką pale jak ty konfidencką
0
@panczo kolegów tez sprzedawałeś na podwórku?
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@KmN Guardiola nie będzie się pakował w takie coś, mając city 10000 lepsze od nas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika