1

@Luciano99 wrzuciłem wszędzie gdzie się tylko da i dziennie sprawdzam takie grupy

2

Panowie teraz z innej beczki. Zaginął mi piesek i szukam go już 4 dni ale nadal echo, straciłem już nadzieję że go znajdę i mam najgorsze myśli że mogło mu się coś stac.. w ciągu tych czterech dni spalem może kilka godzin : (

2

@barcelonaLM przecież za każdym razem te dzieciaki tak piszą jeśli z kimś wygramy.

0

@Rhaan tak pewnie będą pisać XDD

3

Brawo Barca!! W końcu my pokazaliśmy charakter. Grając większość meczu w 10 potrafiliśmy wyszarpać zwycięstwo!!! Takimi meczami się leci po La Ligę!!!! Vaaaamos Barcelona!!!!

3

@AdiKingu96 co? XDDDDDD

2

Ludzie się śmiali wczoraj z Realu XDD

0

@mindbender84 uderzając go łokciem w twarz, niestety ale zasluzona kartka.

0

@Batys No tak, z tym że Real rozjedzie cadiz pewnie u siebie

0

@Faro XDDDDD gościu kartka zasłużona

1

@mindbender84 jaki pretekst? Lewy ewidentnie faulował

1

Faul ewidentny, lewy przesadził

8

XDDDDDD przecież to było pewne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Śmieszy mnie to, że biali piszą że liga jest drukowana pod nas XD

1

@Rewolucja123 No to jest skandal, że takie kmioty komentują te mecze.

6

Nie no Ci komentatorzy gadają takie głupoty ze hit

0

Karny niestety ewidentny jak dla mnie

0

Dla mnie zawsze będzie jednym z najlepszych ŚO jakich mieliśmy w klubie! Legenda na zawsze.

0

@panczo zgłosiłeś mi konto bo ci napisałem cos i się spłakałes, także myślę że po drodze ci z nimi.

0

Komentarz usunięty

0

@panczo na policję zadzwon w sumie jak chcesz ;)

0

@panczo nie rozśmieszaj mnie gostek. Myslisz ze się boję czy jak XD ja mam szczęście haha XD Nie no hit

0

@panczo nie płacz, w realu bym Ci to samo powiedział i przy okazji naplul na morde. Miejmy nadzieję, że to twoje dziecko nie wyrośnie na taką pale jak ty konfidencką

0

@panczo kolegów tez sprzedawałeś na podwórku?

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@KmN Guardiola nie będzie się pakował w takie coś, mając city 10000 lepsze od nas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?