1

@AmigoBlancos Ciro grając w sevilli jakoś dobrze sie nie prezetował, więc myślę że liga Włoska jest idealna dla niego.

3

I po meczu, Atletico leży i płacze

0

@xvcWinterSoldier nie bądź taki pewny.

2

Memphis ucisza! Niektórzy co tu piszą, że gra fatalnie to są ślepi. Holender dzis wygląda świetnie, lepiej od Ferrana gdy gra.

0

Tyle sytuacji mieć i nie strzelić chociaż bramki, tragedia. Pedri zamiast kończyć to podcina...

5

Uwielbiam dembele oglądać w formie, kocur straszny

0

Nie no faul to jest przecież na obrońcy

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Joules Kounde? TOP!

0

Ez Abde z asysta na wagę zwycięstwa po ładnym rajdzie

0

Co do wczorajszego meczu to uwielbiam oglądać takiego latającego Marca w fenomenalnej formie, oby cały sezon!

1

Kounde? TOP!!!!

1

Szkoda tej akcji dembele

0

@Archolos Potrafię i nadal podzielam zdanie kolegi wyżej

0

@Archolos Stwierdzenie faktu to nie obraża.

3

@Archolos XD CO ty pierd.. typie XD

2

Vaaaaamoooos!!!!

0

Nie no przecież my pomysłu nie mamy a w obronie poki co kryminał

0

@kamiVeB bardzo dobrze

3

@ElKamil Takie uroki la bambli

17

Oby Ansu dopisywało zdrowie, bo wczoraj po jego wejściu gra całkowicie się zmieniła z przodu i widać że chłopak ma na prawdę papiery żeby być naszym magikiem i jednym z najlepszych na swiecie

3

Na co Xavi czeka bo nie rozumiem? Aż sociedad nam strzeli druga bramkę?

0

Nie wygramy tego, nie gramy nic.

1

Nie ma co dyskutować, real zasłużenie

2

Spalony ewidentny a biali płaczą na kafejce ze ich okradli z gola XDDD

1

@ACRAB95 No wiesz, ale ludzie po jakimś meczu z meksykańska druzyna wnioskowali że tu się skończy conajmniej takim samym wynikiem XD Juz widziałem komentarze, że półfinał lm i mistrzostwo Hiszpanii to minimum.

2

De Jong najlepszy na boisku.

8

Juz się kompromitujemy na początku sezonu. Z takim składem 3 pkt u siebie to powinien być obowiązek.

0

Busi to kretyn a dla nas wstyd że tak gramy.

0

Tak się skończy coś czuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?