Pampek1994
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos Ciro grając w sevilli jakoś dobrze sie nie prezetował, więc myślę że liga Włoska jest idealna dla niego.
3
I po meczu, Atletico leży i płacze
0
@xvcWinterSoldier nie bądź taki pewny.
2
Memphis ucisza! Niektórzy co tu piszą, że gra fatalnie to są ślepi. Holender dzis wygląda świetnie, lepiej od Ferrana gdy gra.
0
Tyle sytuacji mieć i nie strzelić chociaż bramki, tragedia. Pedri zamiast kończyć to podcina...
5
Uwielbiam dembele oglądać w formie, kocur straszny
0
Nie no faul to jest przecież na obrońcy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Joules Kounde? TOP!
0
Ez Abde z asysta na wagę zwycięstwa po ładnym rajdzie
0
Co do wczorajszego meczu to uwielbiam oglądać takiego latającego Marca w fenomenalnej formie, oby cały sezon!
1
Kounde? TOP!!!!
1
Szkoda tej akcji dembele
0
@Archolos Potrafię i nadal podzielam zdanie kolegi wyżej
0
@Archolos Stwierdzenie faktu to nie obraża.
3
@Archolos XD CO ty pierd.. typie XD
2
Vaaaaamoooos!!!!
0
Nie no przecież my pomysłu nie mamy a w obronie poki co kryminał
0
@kamiVeB bardzo dobrze
3
@ElKamil Takie uroki la bambli
17
Oby Ansu dopisywało zdrowie, bo wczoraj po jego wejściu gra całkowicie się zmieniła z przodu i widać że chłopak ma na prawdę papiery żeby być naszym magikiem i jednym z najlepszych na swiecie
3
Na co Xavi czeka bo nie rozumiem? Aż sociedad nam strzeli druga bramkę?
0
Nie wygramy tego, nie gramy nic.
1
Nie ma co dyskutować, real zasłużenie
2
Spalony ewidentny a biali płaczą na kafejce ze ich okradli z gola XDDD
1
@ACRAB95 No wiesz, ale ludzie po jakimś meczu z meksykańska druzyna wnioskowali że tu się skończy conajmniej takim samym wynikiem XD Juz widziałem komentarze, że półfinał lm i mistrzostwo Hiszpanii to minimum.
2
De Jong najlepszy na boisku.
8
Juz się kompromitujemy na początku sezonu. Z takim składem 3 pkt u siebie to powinien być obowiązek.
0
Busi to kretyn a dla nas wstyd że tak gramy.
0
Tak się skończy coś czuję