0

@VirtuoZ zgadzam się

0

@MesQueUnClub96 będzie 3 pewnie

0

@Gibbon_FCB a taka prawda ze to City by nas zjadło

1

@VirtuoZ i jestem pewien ze te rozgrywki wygra również

1

@Pogba No coś w tym jest

0

@Medium nie no gral przeslabo

0

@tbas nie no bądź obiektywny, rozumiem twoja nienawiść do realu ale karny jak najbardziej słuszny

1

Jak ja ich nienawidzę

0

Nie no to jest niemożliwe

0

Uciszył! VAAAAAMOOOOOS

0

@Grabarz1750 Jest irytujący ale myślę, że mimo wszystko będzie go ciężko zastąpić i odczujemy brak LO tak PO kiedyś po odejściu Alvesa

0

Komentarz usunięty

0

@BARCA1899Messi nie no, jednak cancelo jest klasę lepszy od ukrainca oczywiście nie umniejszając umiejętności

1

@Kamiloza91 dobry, chociaż mogli wygrać minimum trzema bramkami więcej. W Madrycie będzie dobry mecz i wróci cancelo i Walker także obrona będzie lepiej śmigać

0

Komentarz usunięty

2

@halfnolife z łatwością? Ładnie odklejony jestes

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@HighestInTheRoom nie no nie przesadzaj, reka ewidentna obiektywnie patrząc

1

@hayek gdyby oni tak strzelili to by pisali ' psy szczekają, karawana jedzie dalej' XDD

1

@Salchent city by nas dzisiaj zgwałciło

5

Zaraz się dzieci spłaczą ze nieprawidłowa bramka XDDD

0

@zaiks calma ziomek

0

@zaiks No 7:3 to powinno być

1

Siemanko po banie

0

@macio_944 trzeba ich wyzywac bez skrupułów

0

Przeciez jak dembele odejdzie to nie chce nawet myśleć co będzie z przodu XD

1

Spalony przeciez

0

Jestesmy frajerami kolejny rok z rzędu, FACTOS

0

Nie no to jest niemożliwe ze zawsze to Barcelona musi się tak sfrajrzyc..

1

@Mario96w No tacy to w ogóle byli odklejeni konkretnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?