Pampek1994
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VirtuoZ zgadzam się
0
@MesQueUnClub96 będzie 3 pewnie
0
@Gibbon_FCB a taka prawda ze to City by nas zjadło
1
@VirtuoZ i jestem pewien ze te rozgrywki wygra również
1
@Pogba No coś w tym jest
0
@Medium nie no gral przeslabo
0
@tbas nie no bądź obiektywny, rozumiem twoja nienawiść do realu ale karny jak najbardziej słuszny
1
Jak ja ich nienawidzę
0
Nie no to jest niemożliwe
0
Uciszył! VAAAAAMOOOOOS
0
@Grabarz1750 Jest irytujący ale myślę, że mimo wszystko będzie go ciężko zastąpić i odczujemy brak LO tak PO kiedyś po odejściu Alvesa
0
Komentarz usunięty
0
@BARCA1899Messi nie no, jednak cancelo jest klasę lepszy od ukrainca oczywiście nie umniejszając umiejętności
1
@Kamiloza91 dobry, chociaż mogli wygrać minimum trzema bramkami więcej. W Madrycie będzie dobry mecz i wróci cancelo i Walker także obrona będzie lepiej śmigać
0
Komentarz usunięty
2
@halfnolife z łatwością? Ładnie odklejony jestes
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@HighestInTheRoom nie no nie przesadzaj, reka ewidentna obiektywnie patrząc
1
@hayek gdyby oni tak strzelili to by pisali ' psy szczekają, karawana jedzie dalej' XDD
1
@Salchent city by nas dzisiaj zgwałciło
5
Zaraz się dzieci spłaczą ze nieprawidłowa bramka XDDD
0
@zaiks calma ziomek
0
@zaiks No 7:3 to powinno być
1
Siemanko po banie
0
@macio_944 trzeba ich wyzywac bez skrupułów
0
Przeciez jak dembele odejdzie to nie chce nawet myśleć co będzie z przodu XD
1
Spalony przeciez
0
Jestesmy frajerami kolejny rok z rzędu, FACTOS
0
Nie no to jest niemożliwe ze zawsze to Barcelona musi się tak sfrajrzyc..
1
@Mario96w No tacy to w ogóle byli odklejeni konkretnie