2

@Djzordon No ale przegrywa i przegra ;D

0

Ktoś z Bilbao czerwo wylapie coś czuję

55

Tak czytam co ludzie wypisują, dużo ludzi pisze ' messi jakby miał honor to by odmówił tej nagrody i kazał przekazać ja Lewandowskiemu albo by jej nie przyjmował po prostu' i piszą to dorośli ludzie mający rodzinę i dzieci.. ja pier.. stwierdzam że są to ludzie ograniczeni umysłowo XD

2

@Ptasior No to są ludzie ograniczeni umysłowo, sam sobie tą nagrodę wręczył przecież jak mógł jak w ogóle wziąć, mógł odmówić

0

@Szmulek +1 dokładnie

4

Leo messi najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej

7

Haha pięknie jak płaczą ze messi z szacunku powinien ja oddać i go wyżywają messiego jakby to jego wina była ze ja wygrał XD BOREK PEWNIE PLACZE

1

@Stagiryta tez tak myślę, ale wydaje mi się że jednak Leo

0

@Stagiryta No na siłę będą szukać i wmawiac sobie ze Leo nie zasłużył

0

@draxidox piękne to będzie, ten wylewik Borka i innych dziennikarzy ;D

5

@klopx +1 najlepiej jeszcze jakby oddał ją lewemu jak ją dostanie XD

0

@norbo80 nie no bez przesady, na pewno jest w topie najlepszych skrzydłowych na świecie i jest kocurem, ale kolega @Djzordon twierdzi inaczej

0

@Djzordon XD następnym razem musisz oglądać do końca bo wiadomo jak z Realem jest w ostatnich 8 latach

1

Szkoda ze nie pamiętam nicku gościa co pisał że real na pewno dzis nie wygra i po tych paru spotkaniach będą mieli mniej punktów od Barcy XDD

1

@Roxi w jaskini pewnie już schowany

0

Vini kocur mimo wszystko

0

Ręcznik straszny

25

Ale biali płaczą ze niby drukują pod nas. Hahah kto jak kto ale oni tego nie powinni pisać XDD

0

@MarcelNJ11 mówiłeś coś?

0

Abde piękne parcie na bramkę. Podoba mi się ten młodziak

1

@PatrychoO fati memphis( oczywiście jak zacznie grac tak jak powinien) ferrani Cabral w obiegu

8

@Djzordon lubie sterlinga ale myślę, że lepsza opcja byłby Ferran

0

@tbas gdzie napisałem, że byliśmy gorsi od Benfiki? Napisałem tylko ze poziom lm jest dla nas za wysoki jak widać. Może i byliśmy lepsi, ale tutaj potrzebne było zwycięstwo koniecznie i nic się ma do tego że lepiej graliśmy, mieliśmy strzelić jedna bramkę więcej i być spokojni.

1

Pamiętam jak w zeszłym roku były śmiechy jak real również musiał wygrać z Gladbach taki mecz I wygrali go beż żadnych problemów, my natomiast tego zrobić nie potrafiliśmy. Póki co lm to nie jest poziom dla Barcelony i takie są fakty. Nie ma co się łudzić ze wygramy w Monachium. Z pewnością bayern wyjdzie mocnym składem bo oni lubią nas gnoić. Co do depaya to był dzis tak fatalny ze nie chce mi się o nim pisać. Co by nie było dożyjemy pięknych czasów Cules! VISCA EL BARCA

1

Panowie przygotujcie się ze ogladamy Barce w le

0

Mowilem ze nie trafimy nic już niestety

3

Ciężko będzie tu strzelic jeszcze

4

Depay fatalny dzis

0

Chyba nie dam rady oglądać Barcy w le

0

Nie wygramy tego coś czuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?