Pampek1994
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Djzordon No ale przegrywa i przegra ;D
0
Ktoś z Bilbao czerwo wylapie coś czuję
55
Tak czytam co ludzie wypisują, dużo ludzi pisze ' messi jakby miał honor to by odmówił tej nagrody i kazał przekazać ja Lewandowskiemu albo by jej nie przyjmował po prostu' i piszą to dorośli ludzie mający rodzinę i dzieci.. ja pier.. stwierdzam że są to ludzie ograniczeni umysłowo XD
2
@Ptasior No to są ludzie ograniczeni umysłowo, sam sobie tą nagrodę wręczył przecież jak mógł jak w ogóle wziąć, mógł odmówić
0
@Szmulek +1 dokładnie
4
Leo messi najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej
7
Haha pięknie jak płaczą ze messi z szacunku powinien ja oddać i go wyżywają messiego jakby to jego wina była ze ja wygrał XD BOREK PEWNIE PLACZE
1
@Stagiryta tez tak myślę, ale wydaje mi się że jednak Leo
0
@Stagiryta No na siłę będą szukać i wmawiac sobie ze Leo nie zasłużył
0
@draxidox piękne to będzie, ten wylewik Borka i innych dziennikarzy ;D
5
@klopx +1 najlepiej jeszcze jakby oddał ją lewemu jak ją dostanie XD
0
@norbo80 nie no bez przesady, na pewno jest w topie najlepszych skrzydłowych na świecie i jest kocurem, ale kolega @Djzordon twierdzi inaczej
0
@Djzordon XD następnym razem musisz oglądać do końca bo wiadomo jak z Realem jest w ostatnich 8 latach
1
Szkoda ze nie pamiętam nicku gościa co pisał że real na pewno dzis nie wygra i po tych paru spotkaniach będą mieli mniej punktów od Barcy XDD
1
@Roxi w jaskini pewnie już schowany
0
Vini kocur mimo wszystko
0
Ręcznik straszny
25
Ale biali płaczą ze niby drukują pod nas. Hahah kto jak kto ale oni tego nie powinni pisać XDD
0
@MarcelNJ11 mówiłeś coś?
0
Abde piękne parcie na bramkę. Podoba mi się ten młodziak
1
@PatrychoO fati memphis( oczywiście jak zacznie grac tak jak powinien) ferrani Cabral w obiegu
8
@Djzordon lubie sterlinga ale myślę, że lepsza opcja byłby Ferran
0
@tbas gdzie napisałem, że byliśmy gorsi od Benfiki? Napisałem tylko ze poziom lm jest dla nas za wysoki jak widać. Może i byliśmy lepsi, ale tutaj potrzebne było zwycięstwo koniecznie i nic się ma do tego że lepiej graliśmy, mieliśmy strzelić jedna bramkę więcej i być spokojni.
1
Pamiętam jak w zeszłym roku były śmiechy jak real również musiał wygrać z Gladbach taki mecz I wygrali go beż żadnych problemów, my natomiast tego zrobić nie potrafiliśmy. Póki co lm to nie jest poziom dla Barcelony i takie są fakty. Nie ma co się łudzić ze wygramy w Monachium. Z pewnością bayern wyjdzie mocnym składem bo oni lubią nas gnoić. Co do depaya to był dzis tak fatalny ze nie chce mi się o nim pisać. Co by nie było dożyjemy pięknych czasów Cules! VISCA EL BARCA
1
Panowie przygotujcie się ze ogladamy Barce w le
0
Mowilem ze nie trafimy nic już niestety
3
Ciężko będzie tu strzelic jeszcze
4
Depay fatalny dzis
0
Chyba nie dam rady oglądać Barcy w le
0
Nie wygramy tego coś czuję