Pampek1994
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@WiernyKibic2012 ewidentny
0
Przeczytałem gdzieś ze Mazraoui prowadzi zaawansowane negocjacje z Bayernem. Jestem ciekaw gdzie w końcu trafi
24
Eric Garcia od kilku spotkań wygląda świetnie! Piłkę wyprowadza bardzo dobrze, piękne długie zagrania i w końcu gra pewnie w obronie
7
A druga sprawa od przyjścia Xaviego na Pique, Busiego i Albę patrzy się się z przyjemnością!
20
Pięknie wstać do pracy z uśmiechem po pięknym meczyku Barcelonki
2
Pique PROFESOR! od przyjścia Xaviego
2
Hahaha białym wy*jebało stronę
0
@haryveb944 No to też fakt ziomek, ale śmieszą mnie tacy ludzie
5
Mój kumpel kibic realu przed meczem śmiał się czy jestem gotowy a teraz piszę ze ten mecz nie ma znaczenia bo dużo przewagi maja i że raz możemy wygrac po 3 latach beż zwycięstwa. Typowy fan realu XDDD
1
Nie no to musi wpaść
1
@Tomek_TF No widać że fanatyk realu, oni nigdy nie potrafią przyznać że barca gra zajebiscie tylko po prostu real ma słabszy dzień XDD
0
Arauuuuuujoooooooo
0
Hahaha gosciu chciał tu karnego
0
Szkoda Szkoda Auba
0
Poki co mizernie to wygląda
2
@Antimadridista_WR 13.30
1
Uciszył trybunki troszkę
1
XDDD a tu ludzie pisali ze jebniemy ich na luzie jak napoli a potem REAL Xdd
0
Jak martinellemu nie odbije sodówka to może być z niego kocur
1
@bartas97 hahah to nie zauważyłem, sorki zwracam honor
0
@Bobo25 przecież benzema gral do końca
1
@Culer_1906 XD Po pierwszej bramce juz można było w sumie
0
@Culer_1906 Casemiro chyba
1
@MrPGG odwdzięczyl się puć
0
Pięknie się to czyta jak kibice białych płaczą ze vini ciągle leży na ziemi i nic nie wnosi do gry XD
11
XDD Ten trener elche żałosny gościu się pruje do Xaviego XD
1
Elegancka asysta pedriego
1
@Kapitan hawk nie no wygrają XDDD wiadomo mordo
6
Po meczu oficjalnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika