1

@WiernyKibic2012 ewidentny

0

Przeczytałem gdzieś ze Mazraoui prowadzi zaawansowane negocjacje z Bayernem. Jestem ciekaw gdzie w końcu trafi

24

Eric Garcia od kilku spotkań wygląda świetnie! Piłkę wyprowadza bardzo dobrze, piękne długie zagrania i w końcu gra pewnie w obronie

7

A druga sprawa od przyjścia Xaviego na Pique, Busiego i Albę patrzy się się z przyjemnością!

20

Pięknie wstać do pracy z uśmiechem po pięknym meczyku Barcelonki

2

Pique PROFESOR! od przyjścia Xaviego

2

Hahaha białym wy*jebało stronę

0

@haryveb944 No to też fakt ziomek, ale śmieszą mnie tacy ludzie

5

Mój kumpel kibic realu przed meczem śmiał się czy jestem gotowy a teraz piszę ze ten mecz nie ma znaczenia bo dużo przewagi maja i że raz możemy wygrac po 3 latach beż zwycięstwa. Typowy fan realu XDDD

1

Nie no to musi wpaść

1

@Tomek_TF No widać że fanatyk realu, oni nigdy nie potrafią przyznać że barca gra zajebiscie tylko po prostu real ma słabszy dzień XDD

0

Arauuuuuujoooooooo

0

Hahaha gosciu chciał tu karnego

0

Szkoda Szkoda Auba

0

Poki co mizernie to wygląda

2

1

Uciszył trybunki troszkę

1

XDDD a tu ludzie pisali ze jebniemy ich na luzie jak napoli a potem REAL Xdd

0

Jak martinellemu nie odbije sodówka to może być z niego kocur

1

@bartas97 hahah to nie zauważyłem, sorki zwracam honor

0

@Bobo25 przecież benzema gral do końca

1

@Culer_1906 XD Po pierwszej bramce juz można było w sumie

0

@Culer_1906 Casemiro chyba

1

@MrPGG odwdzięczyl się puć

0

Pięknie się to czyta jak kibice białych płaczą ze vini ciągle leży na ziemi i nic nie wnosi do gry XD

11

XDD Ten trener elche żałosny gościu się pruje do Xaviego XD

1

Elegancka asysta pedriego

1

@Kapitan hawk nie no wygrają XDDD wiadomo mordo

6

Po meczu oficjalnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?