0

Tak jak broniłem Xaviego i cieszyłem się, że przyjdzie to ogarnąć, tak teraz jestem zdania, że z nim ciężko będzie cokolwiek ogarnąć...

3

Ten mecz brutalnie nam pokazuje, że nie jesteśmy w stanie w żadnych europejskich pucharach rywalizować poki co.

0

@Dieselzor nie ma spalonego

0

@Hrzan przeciez nie musisz oglądać ziomek

0

@Piorun 1:0 tez by nie dali rady

4

Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie myślał, że Inter to wypusci dzis : )

1

@BulaKG nie mam właśnie pojęcia dokładnie dlaczego :D

4

Wpuść Xavi Pablo Torre!!

1

@wierbafcb jakas awantura na trybunach była

15

@DCHX Obiektywnie stwierdzam fakty o umiejętnościach. Ja nie rozumiem ludzi co umniejszają komuś tylko dlatego, bo gra w Realu. Kibicowanie nie polega na tym, żeby wyzywac za nic piłkarza największego rywala tak po prostu, może inaczej postrzegamy Kibicowanie. Ja wyraziłem swoją opinię i nadal ja podtrzymuje

9

Komentarz usunięty

18

Tak szczerze to ten Fede jest fenomenalny

0

Szkoda Roberta, że nie będzie mógł powalczyć o LM, mimo wszystko również po to tutaj przyszedł

1

Psychicznie to juz serio ciężko mi to znosić, teraz znów czekać tyle czasu żeby oglądać Barce grająca w LM.....

0

@Cvzx przeciez z Benfiką nas prowadził Koeman w dwóch meczach

1

Czyli znow będziemy pogrążeni finansowo bez awansu, mam nadzieje se Laporta pomyśli nad normalnym trenerem a nie nad kolejnym z ' DNA BARCY' bo już nie mogę patrzeć na te klepanie, które nic nie przynosi.

1

@Arkadio90 przeciez prawdę napisał

0

@cules100pro błędy sędziów?

8

Nie rozumiem dlaczego Xavi wystawia Gaviego kosztem De Jonga, było dzisiaj widać kto daje więcej na boisku. A co do Xaviego to zero taktyki i szkoda słów.

0

@AmigoBlancos tak właśnie będzie, niestety Barcelona zagra w LE

2

@Batys nie wtopi.

1

Mam nadzieję, że Pique i Busquets po tym meczu sami rozwiążą kontrakty.

2

@AduŚ07 czasami mam wrażenie, że on jest niewidomy.

0

Nie no jeszcze z milion dźwigni nam potrzebne, jesteśmy fatalni i to się nie zmieni.

2

Gavi nic nie gra a frenkie na ławce, czasami wydaje mi się że Xavi jest niewidomy

0

@mate92 Ty się nazywasz kibicem typie? XD

5

Frenkie dla mnie pewniejszy niż Gavi..

2

@jakubson lepiej żeby odpoczął ten czas który jest potrzebny do wyleczenia, żeby później znów nie złapać kontuzji.

1

@matirix20 Var tylko przy bezpośredniej czerwonej

1

Ceballos to niezły kretyn, padł trzymając się za morde mimo ze mu nic nie zrobił XDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?