Pampek1994
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jak broniłem Xaviego i cieszyłem się, że przyjdzie to ogarnąć, tak teraz jestem zdania, że z nim ciężko będzie cokolwiek ogarnąć...
3
Ten mecz brutalnie nam pokazuje, że nie jesteśmy w stanie w żadnych europejskich pucharach rywalizować poki co.
0
@Dieselzor nie ma spalonego
0
@Hrzan przeciez nie musisz oglądać ziomek
0
@Piorun 1:0 tez by nie dali rady
4
Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie myślał, że Inter to wypusci dzis : )
1
@BulaKG nie mam właśnie pojęcia dokładnie dlaczego :D
4
Wpuść Xavi Pablo Torre!!
1
@wierbafcb jakas awantura na trybunach była
15
@DCHX Obiektywnie stwierdzam fakty o umiejętnościach. Ja nie rozumiem ludzi co umniejszają komuś tylko dlatego, bo gra w Realu. Kibicowanie nie polega na tym, żeby wyzywac za nic piłkarza największego rywala tak po prostu, może inaczej postrzegamy Kibicowanie. Ja wyraziłem swoją opinię i nadal ja podtrzymuje
9
Komentarz usunięty
18
Tak szczerze to ten Fede jest fenomenalny
0
Szkoda Roberta, że nie będzie mógł powalczyć o LM, mimo wszystko również po to tutaj przyszedł
1
Psychicznie to juz serio ciężko mi to znosić, teraz znów czekać tyle czasu żeby oglądać Barce grająca w LM.....
0
@Cvzx przeciez z Benfiką nas prowadził Koeman w dwóch meczach
1
Czyli znow będziemy pogrążeni finansowo bez awansu, mam nadzieje se Laporta pomyśli nad normalnym trenerem a nie nad kolejnym z ' DNA BARCY' bo już nie mogę patrzeć na te klepanie, które nic nie przynosi.
1
@Arkadio90 przeciez prawdę napisał
0
@cules100pro błędy sędziów?
8
Nie rozumiem dlaczego Xavi wystawia Gaviego kosztem De Jonga, było dzisiaj widać kto daje więcej na boisku. A co do Xaviego to zero taktyki i szkoda słów.
0
@AmigoBlancos tak właśnie będzie, niestety Barcelona zagra w LE
2
@Batys nie wtopi.
1
Mam nadzieję, że Pique i Busquets po tym meczu sami rozwiążą kontrakty.
2
@AduŚ07 czasami mam wrażenie, że on jest niewidomy.
0
Nie no jeszcze z milion dźwigni nam potrzebne, jesteśmy fatalni i to się nie zmieni.
2
Gavi nic nie gra a frenkie na ławce, czasami wydaje mi się że Xavi jest niewidomy
0
@mate92 Ty się nazywasz kibicem typie? XD
5
Frenkie dla mnie pewniejszy niż Gavi..
2
@jakubson lepiej żeby odpoczął ten czas który jest potrzebny do wyleczenia, żeby później znów nie złapać kontuzji.
1
@matirix20 Var tylko przy bezpośredniej czerwonej
1
Ceballos to niezły kretyn, padł trzymając się za morde mimo ze mu nic nie zrobił XDDDDD