Pampek1994
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos nie, na żarty.
4
WSTYD PANOWIE! teraz moi kumple, kibice białych mi nie dadzą żyć
0
@Mixtape tylko ze tam była walka i chęci a tutaj nie
5
Tfu na takich 'kibicow'
1
Kurde szkoda ze nie pamiętam nazwy nicku gościa co pisał że z city szanse 50/50 XDDDD
63
W takim momencie, powinni właśnie wspierać i drzec morde a nie wymyślać jakiś protest XDDDD
0
Aha to zajebiscie...
7
Po meczu. Pozdrawiam ludzi co pisali ze u nas się skończy 5-0 XDDDDD
0
@Faun Adama na prawa obronę?
0
Bez pomysłu gramy poki co
1
Kibice realu po tym pierwszym meczu widzieli się w finale
4
Coś pięknego panowie
0
Pięknie się czyta te komentarze kibiców realu pewnych awansu jak teraz placza XDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@panczo poczwórnie
1
Król! Luuuuuuuuk
3
@BulaKG auba irytuje XDDDD
0
Brawo ferran!!!!
1
@Barcaa12 XDD nie przesadzaj. Barca gra slabo a eintracht gra po prostu tak jak zawsze u siebie to było przecież wiadome, że będzie ciężki mecz I żadnego 0-5 tu nie będzie
1
I zasłużenie bo gramy slabo
1
@VamosRakieta gościu jest mega przereklamowany
3
@Maros40 No no, przed meczem z Galatą tez tak dużo ludzi pisalo. Trochę pokory, trzeba wygrać obojętnie jakim wynikiem
1
@BARCA1899Messi nie no jak, przecież tego to oni nie mogli zauważyć
6
Biali płaczą ze ewidentny karny po ręce araujo XDDD widać że znają przepisy. A co do tych karnych to po wczorajszym meczu nie powinni szczekać
2
@doc przecież nic mu nie zrobił XD
0
Nie no Hit z tymi karnymi
5
Oliwa sprawiedliwa i tyle
0
Nie no zas karny
1
@Ferran nie właśnie
2
@Janas11224 prawidłowy, Nolito odcięło myślenie