0

@AmigoBlancos nie, na żarty.

4

WSTYD PANOWIE! teraz moi kumple, kibice białych mi nie dadzą żyć

0

@Mixtape tylko ze tam była walka i chęci a tutaj nie

5

Tfu na takich 'kibicow'

1

Kurde szkoda ze nie pamiętam nazwy nicku gościa co pisał że z city szanse 50/50 XDDDD

63

W takim momencie, powinni właśnie wspierać i drzec morde a nie wymyślać jakiś protest XDDDD

0

Aha to zajebiscie...

7

Po meczu. Pozdrawiam ludzi co pisali ze u nas się skończy 5-0 XDDDDD

0

@Faun Adama na prawa obronę?

0

Bez pomysłu gramy poki co

1

Kibice realu po tym pierwszym meczu widzieli się w finale

4

Coś pięknego panowie

0

Pięknie się czyta te komentarze kibiców realu pewnych awansu jak teraz placza XDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@panczo poczwórnie

1

Król! Luuuuuuuuk

3

@BulaKG auba irytuje XDDDD

0

Brawo ferran!!!!

1

@Barcaa12 XDD nie przesadzaj. Barca gra slabo a eintracht gra po prostu tak jak zawsze u siebie to było przecież wiadome, że będzie ciężki mecz I żadnego 0-5 tu nie będzie

1

I zasłużenie bo gramy slabo

1

@VamosRakieta gościu jest mega przereklamowany

3

@Maros40 No no, przed meczem z Galatą tez tak dużo ludzi pisalo. Trochę pokory, trzeba wygrać obojętnie jakim wynikiem

1

@BARCA1899Messi nie no jak, przecież tego to oni nie mogli zauważyć

6

Biali płaczą ze ewidentny karny po ręce araujo XDDD widać że znają przepisy. A co do tych karnych to po wczorajszym meczu nie powinni szczekać

2

@doc przecież nic mu nie zrobił XD

0

Nie no Hit z tymi karnymi

5

Oliwa sprawiedliwa i tyle

0

Nie no zas karny

1

@Ferran nie właśnie

2

@Janas11224 prawidłowy, Nolito odcięło myślenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?