Pampek1994
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Vini kocur straszny w tym sezonie
3
@Lisek gaviemu również za kretyńską kartkę
0
Mingueza piękne krycie
0
Po meczu, benzema kocur straszny
0
Ale zaje... coś pięknego
1
Osobiście stwierdzam, że Jules Kounde to półgłówek
0
@Djzordon jak oceniasz?
2
@Traba727 +1 hahaha myślę że potrafiłby udowodnić, że byl tam jakiś faul, a swoją drogą jestem ciekaw czy dzisiaj napisze jakieś swoje wypociny.
5
@VamosRakieta mamy tutaj kolegę na la rambli który napisałby, że to przypadek i Vinicius tak nie chciał. Wiadomo o kogo Chodzi XDD
0
@bafi żaden ogarnięty bramkarz nie przyjdzie tutaj bronić. Jesteśmy średniakiem ligi hiszpańskiej. Onana wybierze Inter z pewnością, a Ter Stegena nikt nie kupi za więcej niż 20 mln
0
@bafi w dzisiejszym meczu nie popełnił żadnych błędów. Nie miał szans przy tych dwóch bramkach i tyle
2
@bafi XDDDD No wiadomo, jego wina i miał szansę przy tych dwóch bramkach XD
0
@Unikatowy typ ma IQ 10, zresztą widać po tym co pisze wiec czego się spodziewać po nim XD
0
@AmigoBlancos +1 przy dwóch bramkach nie miał zbytnio szans.
1
@ansukapi twierdzisz że miał jakiekolwiek szanse przy tej bramce? XD gościu idealnie wykończył
0
@batoon w chu** mam jakieś zielone typie XD napisałem co czuje po meczu. W sumie to co Ty o tym myślisz gostek tez jakoś mnie nie obchodzi
8
Wstalem i jestem nadal smutny, za każdym razem boli tak samo. Mimo wszystko będę zawsze kochac ten klub, czy to w lidze Europy czy w 3 lidze hiszpańskiej. Prawdziwi kibice zawsze zostaną. VISCA EL BARCA!
0
Araujo dal się ograć
0
@ef nikt tyle za niego nie da, jak on jest wyceniany na 30 mln aktualnie XD
0
@Kamiloza91 myślę, że ciężko kupić jakiegoś klasowego obronce z naszym budżetem a druga sprawa to żaden klasowy obrońca nie bedzie chciał przyjść grac do średniaka jakim obecnie jesteśmy
0
Za każdym razem gdy widzę nasza porażkę ważna jest mi tak samo smutno.. to ze będziemy grać w lidze europy tez jest strasznie smutne.
10
Przyzwyczajcie się panowie ze jesteśmy średniakiem i będziemy bici przez kilka najbliższych lat. Śmieszą mnie trochę ludzie którzy myśleli, że Xavi w miesiac ogarnie tak grę ze będziemy grać i rywalizować z bayernem jak równy z równym. Bayern jest aktualnie 4 klasy wyżej. Przyszły lata posuchy, bez pieniędzy z długami. Ciężko żeby jakikolwiek dobry zawodnik przyszedł tu grać. Takie są fakty. Prawdziwi kibice zostaną. VISCA EL BARCA. DOBRANOC
1
Hahah co to jest za ręcznik XD @Djzordon jak tam? Mówiłeś coś o Bayernie? Oni grając na 35 procent nas gwałca XD
0
Przeciez to było pewne XD nie było co się łudzic nawet
0
Benfica atakuje juz mocno
0
Jutro ciężki i smutny wieczór się chyba szykuje, przygotowani Panowie?
0
@dafik85 a co do skrzydłowych to @Djzordon pewnie dalej twierdzi że Vini jest słaby
5
Mówiliście coś o joviciu?
1
Z bayernem wygramy panowie XD
0
XD oni chcieli z bayernem wygrać XDD