3

Vini kocur straszny w tym sezonie

3

@Lisek gaviemu również za kretyńską kartkę

0

Mingueza piękne krycie

0

Po meczu, benzema kocur straszny

0

Ale zaje... coś pięknego

1

Osobiście stwierdzam, że Jules Kounde to półgłówek

0

@Djzordon jak oceniasz?

2

@Traba727 +1 hahaha myślę że potrafiłby udowodnić, że byl tam jakiś faul, a swoją drogą jestem ciekaw czy dzisiaj napisze jakieś swoje wypociny.

5

@VamosRakieta mamy tutaj kolegę na la rambli który napisałby, że to przypadek i Vinicius tak nie chciał. Wiadomo o kogo Chodzi XDD

0

@bafi żaden ogarnięty bramkarz nie przyjdzie tutaj bronić. Jesteśmy średniakiem ligi hiszpańskiej. Onana wybierze Inter z pewnością, a Ter Stegena nikt nie kupi za więcej niż 20 mln

0

@bafi w dzisiejszym meczu nie popełnił żadnych błędów. Nie miał szans przy tych dwóch bramkach i tyle

2

@bafi XDDDD No wiadomo, jego wina i miał szansę przy tych dwóch bramkach XD

0

@Unikatowy typ ma IQ 10, zresztą widać po tym co pisze wiec czego się spodziewać po nim XD

0

@AmigoBlancos +1 przy dwóch bramkach nie miał zbytnio szans.

1

@ansukapi twierdzisz że miał jakiekolwiek szanse przy tej bramce? XD gościu idealnie wykończył

0

@batoon w chu** mam jakieś zielone typie XD napisałem co czuje po meczu. W sumie to co Ty o tym myślisz gostek tez jakoś mnie nie obchodzi

8

Wstalem i jestem nadal smutny, za każdym razem boli tak samo. Mimo wszystko będę zawsze kochac ten klub, czy to w lidze Europy czy w 3 lidze hiszpańskiej. Prawdziwi kibice zawsze zostaną. VISCA EL BARCA!

0

Araujo dal się ograć

0

@ef nikt tyle za niego nie da, jak on jest wyceniany na 30 mln aktualnie XD

0

@Kamiloza91 myślę, że ciężko kupić jakiegoś klasowego obronce z naszym budżetem a druga sprawa to żaden klasowy obrońca nie bedzie chciał przyjść grac do średniaka jakim obecnie jesteśmy

0

Za każdym razem gdy widzę nasza porażkę ważna jest mi tak samo smutno.. to ze będziemy grać w lidze europy tez jest strasznie smutne.

10

Przyzwyczajcie się panowie ze jesteśmy średniakiem i będziemy bici przez kilka najbliższych lat. Śmieszą mnie trochę ludzie którzy myśleli, że Xavi w miesiac ogarnie tak grę ze będziemy grać i rywalizować z bayernem jak równy z równym. Bayern jest aktualnie 4 klasy wyżej. Przyszły lata posuchy, bez pieniędzy z długami. Ciężko żeby jakikolwiek dobry zawodnik przyszedł tu grać. Takie są fakty. Prawdziwi kibice zostaną. VISCA EL BARCA. DOBRANOC

1

Hahah co to jest za ręcznik XD @Djzordon jak tam? Mówiłeś coś o Bayernie? Oni grając na 35 procent nas gwałca XD

0

Przeciez to było pewne XD nie było co się łudzic nawet

0

Benfica atakuje juz mocno

0

Jutro ciężki i smutny wieczór się chyba szykuje, przygotowani Panowie?

0

@dafik85 a co do skrzydłowych to @Djzordon pewnie dalej twierdzi że Vini jest słaby

5

Mówiliście coś o joviciu?

1

Z bayernem wygramy panowie XD

0

XD oni chcieli z bayernem wygrać XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?