0

@adamek20151 fajnie się masz

0

Kto komentuje nam mecz ?

0

@blakkudium szkoda , liczyłem bardziej na to że zagra chriestensen , ale niech nam dzisiaj wszystkim araujo pozamyka mordy :D

0

Mam pytanie , w okolicach kwietnia/maj mam zamiar wybrać się na meczyk ( mam nadzieję że do tego czasu będziemy grać na Camp Nou , i pytanie jest takie z jakiej strony najlepiej kupić bilety na mecz i czy lepiej internetowo czy w dniu meczowym przed stadionem

0

Jak taka słabiutka Marsylia miała tyle miejsca z przodu , to z lepszą drużyną real będzie miał spore problemy . Jak dla mnie to tam nie ma za dużej poprawy niż za siwego :D

0

@tbas jak wrócę wszyscy kontuzjowani , to wydaje mi się ,że ławkę mamy bardzo mocna

2

Widzieliście relacje yamala na insta? Gavi jest niesamowity :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?