Patinka353
Dołączył/a: wrzesień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wczoraj po 1 połowie każdy się zachwycał tutaj yamalem a po drugiej połowie gdzie PSG nas zmiażdżyło totalnie i nic nie graliśmy jako cały zespół , to nagle krytykjjecir yamala bo wstawia jakieś rzeczy na Instagrama :D ludzie ogsrnijcie się , on nam sam meczu nie będzie wygrywał jeszcze z PSG , w drugiej połowie nawet pedri wyglądał źle , ale największy hejt na 18 latka bo sobie wstawia coś na Instagrama :D
2
@MYTO połowa ludzi tutaj wydaje mi się że tak myśli :D
2
Porażki boli , ale ludzie spokojnie , jest dopiero październik . Rok temu na inaugurację przegraliśmy z monaco . To będzie dobra nauczka , hansi napewno wyciągnie wnioski. Yamal kocur fest w 1 połowie , ale w drugiej zgasł było widać że nie jest gotowy na 90 min kontuzji
2
@Pedri16Future dokładnie :D nie rozumiem dlaczego tylko się mówił brakach w PSG a u nas cisza :D
3
@mr Barca wszyscy mówią o brakach psg , wiadomo brak trio w ataku jest ogromnym osłabieniem , ale nikt nie mówi że Barca też ma listę graczy kontuzjowanych . Rafa dziś bardzo by się przydał i jego pressing
0
Martin będzie miał dużo pracy i myślę że plan jest taki że pewnie balde go zmieni koło 65 min . Jedziemy z nimi !! Niech to będzie piękna noc ! Vamos ps. Mądra decyzja Flicka że gra Eric s nie araujo , PSG bedzienpressowac. Więc Eric jest lepsza opcja w rozegraniu
1
Jestem ciekaw jak hansi ustawi linie obrony . Araujo czy Eric , balde czy maldini
0
Są tu jacyś fajni ekstraklasy? Pytanie ma czy ktoś z was może wypowiedzieć się na temat Oskara pietuszewskiego z Jagiellonii ? Bo czytam o nim że jakiś talent i jestem ciekaw czy ktoś z was widział go w akcji ?
1
Yamal jest piękny
0
Yamal po przerwie ładuje 2 bramy :D
0
@Messibestplayerintheworld w sumie masz rację :D jestem ciekaw czy casasovbedzie na liście czy kolejna kontuzja :/
1
Ale się cieszy mordka wiedząc że yamal dziś wraca :D jestem ciekaw czy od 1 min zacznie czy w drugiej połowie wejdzie
0
Tak jak mówiłem , przyjdzie lepszy przeciwnik i zweryfikuje real .długo nie było trzeba czekać
0
@FcPortoFan1999 atletico mimo słabej formy na początku sezonu , jestem przekonany że dzisiaj wyjdą na ten mecz zmotywowani jak nigdy , już dimeone i kibice o to zadbają . Dziś zobacyzcie że real nie jest taki mocny jak niektórym się wydaje po zwycięstwach z zespołami dolnej pozycji tabeli
0
Jutro wracamy na nasze miejsce czyli fotel lidera . Atletico dziś robi swoje :D
0
Mnie nic nie zdziwi juz tutaj :D ale za jakiś czas znowu będzie uwielbiany :D
1
@Who_you_mam wydaje mi się że za Flicka mental u de Jonga zmienił się driamentalnie , ale może się tylko wydaje :D ps. Powiedz kim byś chciał zastąpić de jonga
1
@Who_you_mam każdy kto zna się na pilcenprzyzna mi rację . Kim niby chciałbyś zastąpić de Jonga? Jestem ciekaw xd . Pedri. Z de jongirm w takiej formie zdominują każdy środek pola , jestem przekonany że z psg tak właśnie będzie
1
@bartulek98 no tu pełna zgoda :/ jeśli yamal będzie zdrowy na psg i wyjdzie od 1 min to chyba najlepsza opcja by było wystawienie raphinie na spo za olmo
24
I wczorajszy mecz znowu pokazał ile znaczy dla nas de Jong , a tyle osób tutaj chciało jego odejścia , jak czytałem nie raz komentarze na temat de Jonga to nie mogłem w to uwierzyć co ludzie za bzdury wypisują :D
0
Tak jak pisałem wcześniej wejdzie de Jong i nasza gra będzie lepiej i wynik 3:1 trafiony :D
0
Spokojnie , wygramy to , nie z takich opresji wychodziliśmy . Frankie od początku wejdzie , uplslokoiny grę i strzelimy z dwie bramy lub więcej
1
Ledwo co się zaczęło i już nam dość tego komentarza lsbogi z orłowskim ..
0
@PiotrekAkReal real przez pierwsze 20 min stworzył z 5 sytuacji po prostych błędach obrońców :D a jak Marsylia strzeliła na 1;0 to mecz wyglądał tak że wynik mógł pójść w 2 strony, Marsylia jak i real mieli dogodne sytuacje
2
@SelloutCrowd co wy tak panikujcie ? Oglądam każdy mecz realu w tym sezonie i nie grają żadnej rewelacji , fajnie ułożył im się terminarz na początku sezonu z zespołami z dolnej pozycji tabeli , a dużo tych meczy było powiedzmy sobie średnich w ich wykonaniu , jestem przekonany , że już w najbliższą sobotę z stletcio real będzie w opałach i stracą pkt , wystarczy spojrzeć na mecz z Marsylia już troszkę lepszy zespół który coś umie poklepać i już było dość sporo sytuacji i było widać że ta obrona realu nie jest taka mocna .. wiec zluzujcie majty , wygrywają póki co ale dużego szału nie robią
1
Jak tak czytałem wczoraj komentarze na stronie , że nie chcecie żeby wygrał yamal złota piłkę bo mu niby odwali sodowa to mnie to trochę dziwi , piłkarze , flick nie raz wypowiadali się o yamalu że jest bardzo profesjonalny , poukładany itp i po wczorajszej gali również widać że młody jest ogarnięty i nie ma żadnych powodów żeby się o niego bać . Już się nie mogę doczekać powrotu yamala na boisko , gramy dobrze bez niego ,ale z przodu jednak brakuje tej magii yamala :D
0
Na jaki mecz ma wrócić balde po kontuzji?
0
Mamy to ! Takiego właśnie meczu się spodziewałem i wiedziałem że będzie mega Ciezko wygrać na tym terenie , ale udało się . Wystarczy zobacyc w lidze Newcastle z topowymi zespołami jak grają i jaki to jest ciężki teren . Mega ważne zwycięstwo i to na dodatek bez yamala który w tym meczu napewno kilka akcji by nam stworzył . Jedziemy dalej !!
1
@LeszekFCB wiem , nie zauważyłem wcześniej. Także dzięki za odp :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika