0

@betonito ja pierdole xddd myślałem że madrycioki są odklejeni konkretnie ale widzę że tutaj też nieźle jest xddd

2

Ja dalej jestem przekonany , że już niedługo wrócimy na swój optymalny poziom i będziemy wygrywac z top drużynami , wiem zaraz się tu zleca "znawcy" i dostanę hejt , ale mam to w dupie , dalej placzcie i narzekajcie na wszystkich , przede wszystkim na de Jonga bo to oczywiście jego wina :D :D a i na yamala że przecież nie ugrał nic sam z przodu i był osamotniony :D

1

@Beztroskii brawooo , jednak są tu jeszcze na tej stronie normalni kibice a nie odklejench sami

0

@pluszek idź człowieku juz lepiej spać i oxhlon , w tym meczu nawet Messi w swoim prime nic by nie zdziałał ...

12

Jprdl i znowu wina de Jonga xddd a co on kurwa ma zrobić sam w tym środku? Czemu nikt nie pisze że fermin dziś zagrał dno? Yamal też widzę że krytykowany , ale on jako jedyny umiał czasem utrzymać się przy piłce i zagrać dobrze ,ale tak wiem wy oczekujecie że jak jest podwojony czy nawet potrojony to ich wszystkich minie xd

1

@bartekvisca teraz jak wrócimy na dobre tory ( mam nadzieję ) to dopiero będą wałki w meczach realu :) wystarfzy zobaczyć wczoraj :)

1

Kurwa jako to jest cyrk , pierwsza brama Anglik ręką , teraz vini fauluje ewidentnie penie

0

Powoli powoli wracamy na dobre tory , lewy , yamal forma wzrasta , fermin dalej Kocik , w bramce Joan i odrazu jakoś spokojniej się ogląda mecz , noi i nasz Brazylijczyk w końcu wraca :))) już nie mogę wsie doczekać kolejnego spotkania

4

@Katalończyk 99 właśnie miałem też to pisać :D idealnie timing , wszyscy już zdrowia i gotowi do gry , i ciszaaa oni mogą , a jutro jak yamal wyjdzie w 1 składzie to znowu psy się będą pruć o niego

1

@Zieliq brak mi słów .. każdy z osobna z bafzwlony powtarza że yamal trenuje bardzo ciężko , ma specjalnie jakiś ludzi zatrudnionych żeby jak najszybciej wyleczyć pubalgie i wrócić do najwyzszej formy , a wy dalej nakręceni na niego jesteście , bo madryckie szmatlawce mają ból dupy o yanaal i ciągle pisza o nim jakieś bzdury a wy wszystko łykacie i jeszcze sami się nakręcacie :D kabaret

0

@FcPortoFan1999 najważniejsze 3 pkt :D

0

Nie wiem jak wy , ale nie moge się już doczekać soboty , godzina 16:15 i powrót Camp Nou :))) fajnie by było gładko wygrać , Bilbao jakoś nie zachwyca w tym sezonie . Jestem ciekaw jak będziesz wyglądać nasza pomoc kto wyjdzie w wyjściowej 11

0

@TheBigShow u mnie normalnie jest

8

Mbappe z kontuzja po meczu z Ukrainą odesłany do Madrytu na badania a okazało się że poleciał do Dubaju , pytanie moje dlaczego media tego nie nagłaśniają? Przecież jakby tak yamal zrobił to każdy by o tym pisał i to krytykował haha

0

@Pedri16Future nie , na niby

0

Militao chyba kontuzja

0

@Leooo mocne źródło

0

Wiadomo kiedy yamal wraca do treningów z drużyną ?

24

@Pedri16Future różnica jest taka że polska oby dwa mecze miała wynik na styk do końca , a Hiszpania do przerwy to wygrywa już 3:0 , więc można szybciej rotować

2

Yamal relacja Instagram ^^

0

@Lionel_Messi10 na jakiej stronie jest transmisja

0

Zauważyliście że piłkarze w wywiadach nonstop powtarzają aż kibice będą spokojni że oni wiedzą co mają poprawić i za nie długo wrócą do najlepszej formy i znów Barca będzie zachwycać , mam wrażenie że od początku tego sezonu i przygotowań flick miał plan żeby najlepsza formą przyszła na styczeń , docisnął w okresie przygotowawczym śrubę na maxa , poro aby właśnie od nowego roku ruszyc

0

Przeglądam internety ,i zastanawia mnie czemu znowu taki hejt na yamala za dzisiejsza sytuacje bo tego nie kumam xddd

0

@Nightraider niby tak , ale juz w zeszłym sezonie obrona kulała w zabrakło minuty żebyśmy byli w finale ligi mistrzów

5

Kounde jak się nie ogarnie , to Eric musi grać na prawej obronie , tak samo lewy jak jest zdrowy to musi grać a ferran jako zmiennik , mam nadzieję że w czasie przerwy reprezentacyjnej nikt nie dostanie urazu , a powrócą już Garcia , rafinia a może i nawet pedri :) i wracamy na dobre tory ! Vamos

22

Omg.. ale mam ciary :(

2

Marca : Real jest oburzony wczorajszym sędziowaniem na vallecas ... To jest hit , podbno należały się im dwa karne :D :D

2

Bardzo mi się podobała wczoraj gra na prawej stronie Erica z yamalem , kilka razy fajnie sobie poklepali , Eric kilka wejść w ofensywę , yamal też kilka razy pomógł w obronie , yamal może nie miał wczoraj efektownych dryblingów itp , ale podobała mi się jego rozsądną gra wczoraj , zaraz się zleca i dostanę hejt i będą badać że yamal zagrał słaby mecz xd , wejście pod uwagę wczoraj jak yamal miał piłkę to momentalnie obok niego. Było dwóch rywali a czasem nawet 3

3

Bardzo ważne zwycięstwo ! SKoda tylko że teraz 2 tygodnie do meczu :( . Mam nadzieję że wnastepnym meczu już z rafinia ,Garcia w bramce i meczyk na camp Nou :)

0

Wojtek twoje najprawdobniej ostatnie 45 min w lidze , proszę wybron coś :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?