Patinka353
Dołączył/a: wrzesień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@StevenGastonMartin99 nie należał się ,ale jsYem w ciężkim szoku że tego niezwykłego odgwizdał już nie raz takie gwizdali do Realu xddd
0
Ciekawe ile piłkarzy Realu wyjdzie do wywiadu po meczu ;)) , bo oni lubią wychodzić tylko po wygranych i gadać jacy oni to nie są i to jest real Madryt !! A po remisach i porażkach cisza i nikt nie przychodzi na wywiad haha
0
No i fajnie , wracamy na fotel lidera . To był udany listopad w La lidze , jeszcze na dodatek yamal piłkarz miesiąca nagroda tu nie może być inaczej , tak samo flick menadżer miesiąca ;))
3
Haha to jest cyrk jak się tłumaczy sędzia a z nami to odrazu flick by żółta dostał jakby się tylko odezwał hwhq
0
Kurwa faul i ręką i brama , chuj by to strzelił
0
Dzisiaj real jakiś karny z dupy będzie , bo dawno nie było .
1
Do momentu gdy gralismy w 11 z chelsi graliśmy lepiej niż dziś Arsenal
1
@FcPortoFan1999 myślę jednak że chelsi dziś zdobywa 3 pkt
0
Mam pytanie , ile tak mniej więcej wychodzi wyjazd na mecz do Barcelony np 3 dni w Hiszpanii , jak sam sobie otleganizujesz , lot , hotel i wiadomo bilet na meczyk
2
Wczorajsze pudło yamala to identyczne sytuacja jak kiedyś Messi z Rayo w pucharze Hiszpani tak samo minął bramkarza i w słupek , kojarzy ktoś z was tę sytuację? :D
2
@FCB24 ty poważnie z atletico chcesz wyjść z casado lub bernalem zamiast de Jonga??? xddd
1
Bardzo mnie cieszy fakt że na mecz atletico możemy w końcu praktycznie wyjść najsilniejszą 11tka.brakuje tylko fermina ;)). Wiem że po wczorajszym meczu jest niedosyt , ale w wtorek wychodzimy i robimy swoje !
1
@Messibestplayerintheworld jak będzie inaczej to będę bardzo zaskoczony
6
Cieszy dobry mecz raphy , yamala i nawet olmo przyzwoicie zagrał , no i powrót pedriego ;))))
1
Słucham znawców którzy hejtuja de Jonga o ccha żeby grał casado za niego
0
Mam nadzieje ze bernal nie wyjdzie już na 2 połowę ,bo pewnie znając życie to wyłapie jeszcze czerwona jak dłużej będzie grał
1
@ShawnC nwnjaki ty mecz ogl
0
Casado i bernal nw nawet jak to skomentować xd
23
Mbappe by właśnie już wykonywał kolejny karny ....
4
@4drian0 straszne rzeczy że co mecz mu obetną boki na krótko i fryzura od paru miesięcy ta sama , no ale ocysiwscie typowy hejter musi się przyjebac do wszystkiego xdd
2
"estevao bawił się wczoraj z zawodnikami Barcelony" okej przy bramce się zabawił ale ogólnie czy to był jakiś dobry mecz ? Jedynie co zapamiętałem z jego akcji to że leci do linii i za każdym razem był blokowany i był rzut rożny
0
@Zoker oczywiście że pudrowal w lidze z słabszymi ale jak przychodziła lepsza drużyną to dostajemy lanie , i najbardziej oczywiscie był krytykowany Messi. Patrz przykład mbappe jaki ma start a ostatnie 3 mecze real gra gówno i mbappe sam też nic nie działa ..
1
@Zoker a ile razy jak Messi był w prime był krytykowany jak dostawaliśmy sromotne lanie w lidze mistrzów , a co on też miał Messi sam zrobić , ludzie zrozumcie że samemu nie da się nic zrobić ...
0
@Criss18Barca jak cały zespół będzie grał lepiej to yamal też bo będzie mu łatwiej i będzie miał wsparcie , mecz z Bilbao to pokazał
0
@cules100pro dokładnie a i tak kilka razy wyszedł z tego i coś rozegrał , tak jak już pisałem jak jeszcze 20 min graliśmy w miarę okej to każda akcja nasza była wykreowana przez yamala .
0
@Beztroskii brawo dla ciebie , takich ludzi trzeba , mam te same wnioski , ale dzieci oczywiście będą płakać, bo przecież w listopadzie się sezonvjuz przegrał :(
1
@graco14 no niestety , i jakbym już miał kogoś wyróżnić z naszego zespołu no to chyba yamal coś tam poszarpał , reszta nic kompletne 0
0
@Sinirsey Czuję, że znów staję się sobą. Odnowiony, naładowany energią, ponownie skoncentrowany. Nic mnie nie powstrzyma przed byciem sobą" i co w tym złego jest ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mam do was pytanie xdd bo czytam te komentarze i hejt na yamala jest niesamowity , więc pytanie brzmi co on ma sam zrobić ? Na początku 15 min jak jeszcze graliśmy w miarę dobrze to kto był najlepszym na boisku I robił szum z przodu? Yamal. A później jak już kompletnie nas zdominowali , yamal nonstop podwojony , nawet potrojony i co on miał zrobić ? Haha a nie raz jako jedyny umiał wziąć piłkę i dobrze coś rozegrać bo reszta kompletne zero , nie pisząc już ile razy został faulowany przez cucurwle . Strasznie was odkleiło co po niektórych