0

@StevenGastonMartin99 nie należał się ,ale jsYem w ciężkim szoku że tego niezwykłego odgwizdał już nie raz takie gwizdali do Realu xddd

0

Ciekawe ile piłkarzy Realu wyjdzie do wywiadu po meczu ;)) , bo oni lubią wychodzić tylko po wygranych i gadać jacy oni to nie są i to jest real Madryt !! A po remisach i porażkach cisza i nikt nie przychodzi na wywiad haha

0

No i fajnie , wracamy na fotel lidera . To był udany listopad w La lidze , jeszcze na dodatek yamal piłkarz miesiąca nagroda tu nie może być inaczej , tak samo flick menadżer miesiąca ;))

3

Haha to jest cyrk jak się tłumaczy sędzia a z nami to odrazu flick by żółta dostał jakby się tylko odezwał hwhq

0

Kurwa faul i ręką i brama , chuj by to strzelił

0

Dzisiaj real jakiś karny z dupy będzie , bo dawno nie było .

1

Do momentu gdy gralismy w 11 z chelsi graliśmy lepiej niż dziś Arsenal

1

@FcPortoFan1999 myślę jednak że chelsi dziś zdobywa 3 pkt

0

Mam pytanie , ile tak mniej więcej wychodzi wyjazd na mecz do Barcelony np 3 dni w Hiszpanii , jak sam sobie otleganizujesz , lot , hotel i wiadomo bilet na meczyk

2

Wczorajsze pudło yamala to identyczne sytuacja jak kiedyś Messi z Rayo w pucharze Hiszpani tak samo minął bramkarza i w słupek , kojarzy ktoś z was tę sytuację? :D

2

@FCB24 ty poważnie z atletico chcesz wyjść z casado lub bernalem zamiast de Jonga??? xddd

1

Bardzo mnie cieszy fakt że na mecz atletico możemy w końcu praktycznie wyjść najsilniejszą 11tka.brakuje tylko fermina ;)). Wiem że po wczorajszym meczu jest niedosyt , ale w wtorek wychodzimy i robimy swoje !

1

@Messibestplayerintheworld jak będzie inaczej to będę bardzo zaskoczony

6

Cieszy dobry mecz raphy , yamala i nawet olmo przyzwoicie zagrał , no i powrót pedriego ;))))

1

Słucham znawców którzy hejtuja de Jonga o ccha żeby grał casado za niego

0

Mam nadzieje ze bernal nie wyjdzie już na 2 połowę ,bo pewnie znając życie to wyłapie jeszcze czerwona jak dłużej będzie grał

1

@ShawnC nwnjaki ty mecz ogl

0

Casado i bernal nw nawet jak to skomentować xd

23

Mbappe by właśnie już wykonywał kolejny karny ....

4

@4drian0 straszne rzeczy że co mecz mu obetną boki na krótko i fryzura od paru miesięcy ta sama , no ale ocysiwscie typowy hejter musi się przyjebac do wszystkiego xdd

2

"estevao bawił się wczoraj z zawodnikami Barcelony" okej przy bramce się zabawił ale ogólnie czy to był jakiś dobry mecz ? Jedynie co zapamiętałem z jego akcji to że leci do linii i za każdym razem był blokowany i był rzut rożny

0

@Zoker oczywiście że pudrowal w lidze z słabszymi ale jak przychodziła lepsza drużyną to dostajemy lanie , i najbardziej oczywiscie był krytykowany Messi. Patrz przykład mbappe jaki ma start a ostatnie 3 mecze real gra gówno i mbappe sam też nic nie działa ..

1

@Zoker a ile razy jak Messi był w prime był krytykowany jak dostawaliśmy sromotne lanie w lidze mistrzów , a co on też miał Messi sam zrobić , ludzie zrozumcie że samemu nie da się nic zrobić ...

0

@Criss18Barca jak cały zespół będzie grał lepiej to yamal też bo będzie mu łatwiej i będzie miał wsparcie , mecz z Bilbao to pokazał

0

@cules100pro dokładnie a i tak kilka razy wyszedł z tego i coś rozegrał , tak jak już pisałem jak jeszcze 20 min graliśmy w miarę okej to każda akcja nasza była wykreowana przez yamala .

0

@Beztroskii brawo dla ciebie , takich ludzi trzeba , mam te same wnioski , ale dzieci oczywiście będą płakać, bo przecież w listopadzie się sezonvjuz przegrał :(

1

@graco14 no niestety , i jakbym już miał kogoś wyróżnić z naszego zespołu no to chyba yamal coś tam poszarpał , reszta nic kompletne 0

0

@Sinirsey Czuję, że znów staję się sobą. Odnowiony, naładowany energią, ponownie skoncentrowany. Nic mnie nie powstrzyma przed byciem sobą" i co w tym złego jest ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mam do was pytanie xdd bo czytam te komentarze i hejt na yamala jest niesamowity , więc pytanie brzmi co on ma sam zrobić ? Na początku 15 min jak jeszcze graliśmy w miarę dobrze to kto był najlepszym na boisku I robił szum z przodu? Yamal. A później jak już kompletnie nas zdominowali , yamal nonstop podwojony , nawet potrojony i co on miał zrobić ? Haha a nie raz jako jedyny umiał wziąć piłkę i dobrze coś rozegrać bo reszta kompletne zero , nie pisząc już ile razy został faulowany przez cucurwle . Strasznie was odkleiło co po niektórych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?