Patinka353
Dołączył/a: wrzesień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gitarkafcb oj byczku mylisz się nawet messiemj się zdążyły takie błędy i chyba nawet nie dawno i mls i padła bramka :D
0
Brawo będzie karny
0
@Cyzix ja pierdole nw kto gorszy Orłowski czy krecidlo
0
Mam nadzieję że ten pajac Orłowski nie komentuje meczu ...
1
Chciałbym żeby dziś pomoc wyglądała Eric , de Jong ifermin , myślę że Eric da nam wiwcej na defensywnym niż casado
21
Mam normalnie ciarki jak myślę jaki to jest Kozak , nigdy nie będzie takiego drugiego jak on .
1
@Ronin47 jeśli trenuje drugi dzień już normalnie z drużyną to jest gotowy do gry , jutro mam nadzieję że zobaczymy go w bramce
1
@blakkudium dzięki wielkie :D
2
O której jutro trening na camp Nou? I będzie live na YT?
0
@Dawidfcb1998 tak to nie jest jeszcze jego prime , ale z meczu na mecz będzie lepiej :)
1
@LOPEZ16 jak widzę takie które komentarze że im się nie chce grać to mnie krew zalewa
1
Trzeba pracować dalej i trzeba wierzyć w ten zespół , ja dalej jestem przekonany że wrócimy do formy , cieszy się gębą widząc takiego yamala wracającego do formy a z meczu na mecz będzie jeszcze lepiej grał bo potencjał jest niesamowity . Czekam z niecierpliwością na niedziele i trzeba tam wygrać !! Być może już rapha będzie na ławce i wejdzie na kilka minut , i czekam również na naszego kocura w bramce :) będzie dobrze panowie , Barca wróci i będzie zachwycać forma
2
@Seledynowy no wydaje mi się że jakby był Joan w bramce dziś to wywozimy 3 pkt
0
Też nie rozumiem co ferran wymyślił przy tym dam na sam , birgni na szybkości z bramkarz wyszedł na 16 m , zamiast go mijać i do pustaka , to ten wymyślił sobie jakąś podcinke..
0
@StevenGastonMartin99 to akurat była kwestia czasu i yamal wróci do swojego prime
1
Casado kurwa co on gra za gówno? Każda akcję zwalnia i gra do najbliższego , nawet nie umie z piłką się obrócić i przegrać na drugą stronę , brak mi słów
0
Rasford niby zawsze aktywny ale jest tak irytujący że to się nie palę nie mieści
0
To moze być ciężki mecz , u siebie mogą zaskoczyć
2
Bradley po wczorajszym meczu , w lewej kieszeni vinicius a. W prawej mbappe.
0
Czy on tu nawet faulu teraz nie gwizdnął????
6
Real pewnie będzie chwalony po 1 połowie że umiejętnie się bronią haha
6
Ahh ale się człowiek stęsknił za naszym Brazylijczykiem
12
To jest przykre że nawet kibice Barcelony krytykują yamala ktory narazie jest bez formy po kontuzji , i jeszcze lykaja wszystkie te śmieszne afery z dupy które nakręcają media żeby się klikało ... Yamal wróci i będzie zachwycał , kwestia kilku meczy jeszcze
0
@noface czasem właśnie jest okazja grać szybciej to zwalniamy a jak już dziś wychodziliśmy z kontra to za każdym razem podanie bylo do rasforda a on za każdym razem jak jeździec bez głowy , głową w dół i holował piłkę i marnował kazda kontrę
1
Rasford co on odwqala??
1
@MessiForeverTheBest strasznie chaotyczny , taki typowy jeździec bez głowy
0
@turhiay yamal żeby wrócił do formy po kontuzji to w takich meczach musi grać ..
1
@blakkudium liczę na dobry występ araujo
2
@Popitek12 dla mnie każdy mecz Barcelony to świętość , czy gramy dobrze , czy źle, zawsze tak samo czekam z niecierpliwością na następny mecz
0
@Jonyx no jasne że tak , mam to samo , cały tydzień czekało się na mecz ukochanej Barcelony :)