1

@Gitarkafcb oj byczku mylisz się nawet messiemj się zdążyły takie błędy i chyba nawet nie dawno i mls i padła bramka :D

0

Brawo będzie karny

0

@Cyzix ja pierdole nw kto gorszy Orłowski czy krecidlo

0

Mam nadzieję że ten pajac Orłowski nie komentuje meczu ...

1

Chciałbym żeby dziś pomoc wyglądała Eric , de Jong ifermin , myślę że Eric da nam wiwcej na defensywnym niż casado

21

Mam normalnie ciarki jak myślę jaki to jest Kozak , nigdy nie będzie takiego drugiego jak on .

1

@Ronin47 jeśli trenuje drugi dzień już normalnie z drużyną to jest gotowy do gry , jutro mam nadzieję że zobaczymy go w bramce

1

@blakkudium dzięki wielkie :D

2

O której jutro trening na camp Nou? I będzie live na YT?

0

@Dawidfcb1998 tak to nie jest jeszcze jego prime , ale z meczu na mecz będzie lepiej :)

1

@LOPEZ16 jak widzę takie które komentarze że im się nie chce grać to mnie krew zalewa

1

Trzeba pracować dalej i trzeba wierzyć w ten zespół , ja dalej jestem przekonany że wrócimy do formy , cieszy się gębą widząc takiego yamala wracającego do formy a z meczu na mecz będzie jeszcze lepiej grał bo potencjał jest niesamowity . Czekam z niecierpliwością na niedziele i trzeba tam wygrać !! Być może już rapha będzie na ławce i wejdzie na kilka minut , i czekam również na naszego kocura w bramce :) będzie dobrze panowie , Barca wróci i będzie zachwycać forma

2

@Seledynowy no wydaje mi się że jakby był Joan w bramce dziś to wywozimy 3 pkt

0

Też nie rozumiem co ferran wymyślił przy tym dam na sam , birgni na szybkości z bramkarz wyszedł na 16 m , zamiast go mijać i do pustaka , to ten wymyślił sobie jakąś podcinke..

0

@StevenGastonMartin99 to akurat była kwestia czasu i yamal wróci do swojego prime

1

Casado kurwa co on gra za gówno? Każda akcję zwalnia i gra do najbliższego , nawet nie umie z piłką się obrócić i przegrać na drugą stronę , brak mi słów

0

Rasford niby zawsze aktywny ale jest tak irytujący że to się nie palę nie mieści

0

To moze być ciężki mecz , u siebie mogą zaskoczyć

2

Bradley po wczorajszym meczu , w lewej kieszeni vinicius a. W prawej mbappe.

0

Czy on tu nawet faulu teraz nie gwizdnął????

6

Real pewnie będzie chwalony po 1 połowie że umiejętnie się bronią haha

6

Ahh ale się człowiek stęsknił za naszym Brazylijczykiem

12

To jest przykre że nawet kibice Barcelony krytykują yamala ktory narazie jest bez formy po kontuzji , i jeszcze lykaja wszystkie te śmieszne afery z dupy które nakręcają media żeby się klikało ... Yamal wróci i będzie zachwycał , kwestia kilku meczy jeszcze

0

@noface czasem właśnie jest okazja grać szybciej to zwalniamy a jak już dziś wychodziliśmy z kontra to za każdym razem podanie bylo do rasforda a on za każdym razem jak jeździec bez głowy , głową w dół i holował piłkę i marnował kazda kontrę

1

Rasford co on odwqala??

1

@MessiForeverTheBest strasznie chaotyczny , taki typowy jeździec bez głowy

0

@turhiay yamal żeby wrócił do formy po kontuzji to w takich meczach musi grać ..

1

@blakkudium liczę na dobry występ araujo

2

@Popitek12 dla mnie każdy mecz Barcelony to świętość , czy gramy dobrze , czy źle, zawsze tak samo czekam z niecierpliwością na następny mecz

0

@Jonyx no jasne że tak , mam to samo , cały tydzień czekało się na mecz ukochanej Barcelony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?