Patinka353
Dołączył/a: wrzesień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Oby od dzisiejszego meczu nasza forma szła już do góry , czas najwyższy !!
1
I cyk karny normalne
5
@norbi77 typa nie da się słuchać od jakiegoś czasu ,ciekawe czy rok temu jak mieli 8 pkt przewagi w styczniu tak real mknął po tytuł
0
Mój ty smutku , Orłowski xdddd
0
@Klaudiaa8 a co was obchodzi jego życie prywatne , czy jest w związku czy nie ? Wy jak mieliście 18 lat to nie mieliście związku na miesiąc czy dwa? Najważniejsze jest żeby po kontuzji wrócił do formy i żeby ból mu nie przeszkadzał
0
@bezalkoholowy taaa
7
Mega... Po południu zapewne komunikat że yamal wypada na kilka tygodni ...
0
@priest9999 jak to wygląda na tym wp pilot czy można w tv wtedy oglądać ? Bo również rozmyślam co tu teraz zrobić jak faktycznie nie będzie eleven w nc
2
@blakkudium nowe , nie znałem
1
@partymakeri i tak zaraz tu będzie hejt na yamala , bo to napewno jest prawda co napisał ten szmatławiec :D
3
Gdy czytając artykuł odrazu wiedziałem że będą komentarze o yamalu i się nie zawiodłem :D mu akurat właśnie się przyda odpoczynek żeby wyleczyć w stu procentach kontuzje .
0
@Slot 100% racji , ja jako kibic Barcelony jestem już zmęczony tymi głupotami jakie wymyślają media .. wejdzie człowiek na FB to co drugi post o yamalu i "kolejne afery" ale to było do przewidzenia że po porażce z Realem będą jesVse więcej wymyślać bzdur żeby się klikało
0
@July_6_BcN masz wykupiona subskrypcję ? I to na aplikacji czy na tv działa ?
0
@July_6_BcN no chyba tak jutro zrobię , ale chciałem tylko zapytać bo może ktoś z was już dzwonił i coś więcej wie :D
0
Dużo osób tutaj ma nc plus i pakiet eleven ?? Bo słabi mnie to że w niedzielę gra Barcelona i ja nie wiem czy będę mógł oglądać mecz Barcelony na eleven czy też nie ..
0
@SeWo77 czyli mam rozumieć że w niedzielę nie będzie gdzie oglądać meczu Barcelony
0
Ktoś wie w końcu jak wygląda sytuacja eleven w nc ?
10
A co sądzicie o tym że jak wygrywaliśmy z Realem 4 klasyki w zeszłym sezonie to jakoś nikt z Barcelony po meczu nie zaczepiał zawodników realu , chodź wygrywaliśmy z nimi 2:5 0:4 a też by któryś z naszych chłopaków mógł odpowiedzieć carvajalowi i kurtula o tym co gadali przed sezonem , przed rewanżem z arsenalem też dodawali wpisy zawodnicy realu że będzie remontada że 90 min trwa bardzo długo na bernabeiu, a teraz gdy z nami wygrali 2:1 to zawodnicy realu zaczepiają Barcelonę , troszkę zabawne , a i jeszcze rudiger który wyśmiewał porażkę Barcelony z leganes ale spoko oni mogą poza boiskiem robić chlew i na boisku również
0
@Encore jak wygrywaliśmy w zeszłym sezonie to nikomu nie przeszkadzało że wstawiał relacje ze jest na misji , teraz afera musi być :D typowe polaczki
0
@MesQueUnClub_87 jest pewny siebie i ta pewność pozwoli mu osiągnąć bardzo wiele , zobaczycie , teraz ma gorsza formę to hejterzybwyszli z nory .. przykre
2
@Encore a ktoś hejtowal piłkarzy Realu w zeszłym sezonie po klasykach jak kurtula i carvajal w okresie przygotowawczym jak z nimi wygraliśmy to mówili że jak przyjdzie liga to z nami lekko wygrają ? Otóż nie , ale ze teraz yamal podkręcił to oczywiście musi być nagonka
8
Nie wiem jak was ale strasznie irytuje mnie ta nagonka na yamala , 95% tych afer to wymyślone przez pismaki a ludzie lykaja i się nakręcają , wchodzę na internet to wszędzie tylko ten yamal , cały zespół jest pod formą i mało kto zagrał dobry mecz oprócz Szczęsnego ,ale oczywiście największy hejt musi spaść na yamala . Zawodnicy , flick mówią o nim że jest bardzo profesjonalny , bardzo dojrzały jak na jego wiek , ale ludzie i tak będą hejtowax bo sobienwstawi jakaś relacje xdd , po kontuzji to nie jest jeszcze ten yamal i widać że jeszcze trochę trzeba poczekać żeby doszedł do 100% formy a jak już dojdzie to go znów wszyscy będą wychwalać , a po drugie jak Barcelona jako cały zespół będziemy w lepszej dyspozycji to automatycznie u yamala też bedzie zwyżka formy . Nikt nigdy sam nie wygra tym bardziej z Realem , więc zluzujcie trochę bo ci sami co go jeszcze kilka tygodniu temu wychwalali to teraz jadą z nim najlepsze
5
@Borry rok temu w grudniu też tak pisałeś jak traciliśmy 8pkt do Realu i przegraliśmy u siebie z las Palmas i leganes? :D :D
1
Widzę że yamal już kaDemu na głowę siadł , tym razem śmieszy mnie narracja ludzi na temat jego relacji na Instagramie przed meczem , a mianowicie że rzekomo usuwa relacje po przegranych meczach haha , dobrze ludzie wiedzą że po 24 h relacja sama znika ale muszą robić sztuczna narrację , śmieszne to już jest i męczące
1
Ogólnie 2 połowa meczu to wyglądała jakby to był mecz Levante z girona a nie Barcelona z Realem , real w drugiej połowie już opadł z sił , zrobili zmiany ale nic w sumie to nie zmieniło a u nas nawet nie ma narazie kto z ławki wejść , araujo na atak to tylko podsumowuje jakie mamy problemy kadrowe przez kontuzje , musimy najbliższe mecze eyszarpac i czekać aż powrócą kontuzjowani , a araujo to ma.grac na obronie w 1 składzie
0
@Kibol_83 cały zespół zagrał padake , ale oczywiście tylko yamal nie dojechał xd
0
Ma ktoś zdj carvajal po jednym klasyku co pokazał środkowy palec do kibiców Barcelony po strzelonej bramce przez real ?
0
Najgorsze jest to że nawet pedri dziś bardzo słabo ;(
0
@TR3YWAY nie rozumiem czemu każdą akcję spowalniamy jak mamy szansę na szybko kontrę , tak samo kilka razy yamal szeroko ustawiony czeka na podanie a my zwalniamy ... Musimy przyspieszyć grę koniecznie
1
Jak słucham tych wszystkich ekspertów to my w sumie nie mamy po co wychodzić na boisko bo juznwiqodmo że przegramy , jasne mamy swoje problemy , dużo kontuzji itp , ale te zachwyty nad Realem jaki on to nie jest mocny , jest mega śmieszne , chyba już zapomnieli jak wyglądały ich mecze z psg i atletico .. wychodzimy i robimy swoje !! Vamos !