Patinka353
Dołączył/a: wrzesień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Filipem ojej straszne , w zeszłym sezonie przed każdym ważnym meczem dodawał relacje i jakoś nikomu nie przeszkadzało , teraz nagle taka nagonka na niego , że co by nie wstawił to będziecie go hejtowax , żałosne to już jest , a jak jutro poprowadzi nas do zwycięstwa to będziecie go wychwalać .. dramat ludzie. Z wami
1
@Azazel_Pazuzu no dokładnie :D i ogólnie Real maszyna w tym sezonie a my tacy słabi
0
@papryk13 kurde nie chce mi się wierzyc żebyśmy cały sezon mieli takie problemy z kontuzjami , wolę żeby kontuzje byly teraz niż np marzec /kwiecień /maj jak będzie decydującą walka o trofea .
0
@panczo myślę że młodego gwizdy właśnie będą jeszcze bwrdizej motywować . Mierdy wyjdą naładowane i któryś może nie wytrzymać i być może jakaś czerwona :D
1
W niedzielę yamal włącza tryb bestia :) zobacyzcie jaki będzie naładowany
7
@Guillegavira mam wrażenie że teraz każdy ruch yamala jest krytykowany , co by nie zrobił :D
3
@CPuyol haha no , patrzę i nie dowierzam :D
0
@Mixtape kurde myślę że araujo musi zagrać , żeby ścigać mbappr
1
I co dalej się obawiacie " wielkiego" realu przed klasykiem?
4
@Pedryrodryges co niby pajacuje? To że ty wszystko łykasz jak pelikan ... Widać że yamal po ppkontuxji nie Gra na 100% pewnie taki był plan Flicka , od początku mówili , że yamal ma być w 100% gotowy na real , teraz na flick też mówi że zobaczymy innego yamala . I jestem przekonany że wam zgasi wszystkim buzię , tym którzy go teraz krytykują :)
0
@Barceloniarz987 my czasami gramy za wolno , yamal właśnie fajnie szeroko stoi i kilka razy pomocnicy mogli mu zagrać to my spowalniamy grę i gramy do tyłu xd
0
Co wy płaczecie o tego pedriego tak ? OdpocAl 30 min z Girona. , dziś zapewne znowu w okolicach 60 min zejdzie z boiska .. flick nie jest głupi i wie co robi
5
@Messibestplayerintheworld marca zadowolona , sędziowanie było na bardzo dobrym poziomie :D haha dramat jacy oni są żałośni
1
@esem91 mi się wydaje że już po meczu w Girona strzelając bramkę w końcówce morale poszły do góry , i jestem przekonany że już jutro będzie dużo lepsza gra a o mecz z Realem się nie boje ;) dają sobie radę chłopaki bo real póki co w tym sezonie nie zagrał jeszcze chyba wybitnego meczu
1
Jestem przekonany że już jutro nasza gra będzie wyglądać lepiej, yamal będzie już wepszeh dyspozycji , fermin w 1 składzie będzie też wzmocnieniem . Z meczu na mecz będziemy grać coraz lepiej
0
@SkN a Orłowski jest nim zachwycony haha
1
@JaCules1211 tego pajaca nie da się słuchać
0
@Batys wy się skupcie to co robi na boisku a poza boiskiem to mnie nie interesuje jego życie prywatne , a połowa tych rzeczy to wyssane z palca przez pismaków , bo się dobrze klika , a ludzie lykaja xd
0
@ZuczekFCB1899 niestety ale są tacy xd a za niedługo te same osoby będą wychwalać Flicka :D
0
@Seledynowy nie działa od wiosny a zdobyliśmy wszystko oprócz ligi mistrzów xd
0
Czytam , że wiele osób by chciało zmiany taktyki , żebysmy nie grali tak wysoka obrona , otoz nie , w zeszłym sezonie to działało i w tym też będzie działać , wróci rafinia , fermin to pressing będzie lepszy i od razu gra lepsza , wróci yamal który będzie śmigał na boku , balde wróci do formy i będziemy znowu zachwycać . Spokojniej trochę mamy dopiero październik , nikt nigdy nic nie wygrał w październiku ani nikt nic nie przegrał . Przypomnijcie sobie rok temu początki , łomot z monaco w gampera , później w lidze mistrzów porażka również z monaco dwa tygodnie później porażka z odasuna 4:2 :D w tej drużynie jest tyle jakości , że będzie to działać , , flick już to ogarnie
3
@severius xD ty tak serio ? :D
0
Mam nadzieję że jak już wrócą nasi kontuzjowani to w dalszym etapie sezonu kontuzji będzie mniej , umówmy sobie szczerze nasz atak bez yamala wygląda mega słabo , bez rafphini pressing jest dużo słabszy , fermin dużo więcej da niz olmo . Ja pozostaje spokojny , wiem że jak wrócq nasi kontuzjowani to wrócimy na dobre tory i będziemy grać coraz lepiej . I nie zapominajmy o naszym kocurze w bramce którego też bardzo brakuje
0
Zagraliśmy niezła padake , ale pozostaje spokojny i wiem że wyjdziemy z dołka , rok temu w wrześniu z odasuna dostaliśmy 4:2 , a Orłowski dzban ogłasza " koniec Barcelony " nie mogę tego typa już słuchać podczas meczy
0
@Tigermaus oburzenie po złotej piłce haha , jak normalnie pogratulował dembele osobiście i jak na Instagramie :D a dwa mnie nie obchodzi jego rodzina zachowuje się tylko interesuje mnie wyłącznie co robi yamal na boisku
2
Madrycioki wyszli z nory po porażce z atletico haha wszędzie pod artykułami o kontuzji yamala widzę tylko komentarze typu " drugi Neymar" itp :D niesamowite jak 18 latek już im wszedł na głowę :D
8
Będzie dobrze , ja coś czuję że najlepszą formą będzie w okolicach lutego . Jeszcze nikt nie wygrał niczego w październiku a nie nie przegrał . Hansi prowadź !
6
@AduŚ07 ludzie zacznijcie patrzeć to co on robi na boisku a nie poza boiskiem czy dodaje coś na insta czy nie .. a co w tym złego że zachęcał kibiców do dopingu? W zeszłym sezonie też dużo razy tak robił ale nikomu nie przeszkadzało to bo wygrywaliśmy , teraz porażka z psg i hejt na yamala który po 1 połowie dla wszystkich był najlepszy , a że w drugiej połowie całą Barcelona grała padake i PSG nas zdominowało totalnie i byliśmy bezradni , to trzeba zacząć się czepiać yamala xdd no tak chłopak sam wygra na mecz , tak chyba ludzie myślą
1
@Blue9 nie mam pretensji do Wojtka po tym meczu , ale myślę że Garcia zachowałby się lepiej przy tych dwóch golach i by je wybronił
2
@PuszkinFan czemu nonstop ta narracja że PSG grało rezerwowym składem ? A my to co? Brak rafini , fermina który w tym meczu by się odnalazł , Garcia śmiem twierdzić że przy bramkach by się zachował lepiej i mógłby wybronić te dwa strzały . Więc my też byliśmy mega oslabieni