PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie do osób zarejestrowanych na fifapolonia.pl:
Działa Wam forum? Możecie się zalogować?
7
Uważam, że to śmieszne, że nazywa się Ødegaarda największym młodym talentem. Kto to w ogóle wymyślił o.O
Jednocześnie, we wszystkich tego typu rankingach pomija się Halilovicia.
0
O, Carvajal też. Zapomniałem go dopisać.
Lubiłem też Benzemę, ale po akcji z Valbueną, przestałem.
1
Ciekawe, jak mu ogólnie idzie w Juvenilu i czy może się spodziewać awansu do Barcy B. Byłoby fajnie, gdyby któregoś dnia zadebiutował w pierwszym zespole.
0
Ja uważam, że Deulofeu powinien zostać w Evertonie. Nie dlatego, że jest za słaby, ale dlatego, że ta liga mu pasuje, a on sam w Evertonie czuje się ważny. Myślę, że powinien zostać. Kibice go lubią.
1
Jest paru zawodników Realu, których lubię. Między innymi są nimi Marcelo, czy Modric. Bale też jest w porządku. Trochę szkoda, że mu nie idzie za dobrze. Możliwe, że to wina Cristiano.
0
No dokładnie. Niektóre wybory niezrozumiałe... Na przykład 29.
0
Jak dla mnie, to chyba 2 i 3 są faworytkami.
1
W sumie dziwne, że w jury nie ma Andrzeja Grabowskiego ;d
1
Pod tym względem wyróżnia się z reszty kandydatek.
2
Ja zanotowałem szczególnie 2 i 3.
2
Ja oglądam. Zapewne nie wygra ta, która powinna. Mam parę faworytek ;p
1
Jeśli nie macie czego oglądać, to na Polsacie wybory Miss Polska :d
Chyba, że ktoś woli piłkę ręczną kobiet.
0
Trochę to smutne, no ale cóż.
2
Na fifapolonia mam taki nick, jak tutaj :P
5
Odpalcie Polsat na Mikołajkowy blok reklamowy ;d
0
http://www.dailymotion.com/video/x3f4ebs tutaj część pierwsza.
Tam obok jest do wyboru część druga.
3
Pajacyk z tego Gutiego jak zawsze.
http://fangol.pl/view/134333/guti-kpi-z-barcelony
Kiedy Pique robi takie rzeczy, to przynajmniej jest konkretny powód. Ale czy remis z Valencią na ich terenie to zły wynik?
Pan .HAZ powinien martwić się innymi rzeczami.
0
Undertakera i Kane'a* ;p
Oczywiście The Wyatt Family zostali pokonani.
5
To co, BBC ponownie postrachem Europy? Tryplet jest już ich?
Ale chwila...
1
Polecam przypomnieć sobie czasy świetnych reklam Joga Bonito oraz Pepsi. Czy jest ktoś, kto oglądając Joga Bonito lub grając w FIFA Street, nie próbował wykonywać potem tych sztuczek na podwórku?
To jest coś pięknego. Po prostu piękna gra. Kaka, Adriano, Ronaldo, Carlos, Ronaldinho, Cicinho... Canarinhos wtedy, to była magia. Do dziś złoto-biała piłka jest u mnie.
Reklama Pepsi na MŚ 2010 w RPA. Coś świetnego.
0
Bardzo niski poziom tego "dowcipu".
0
haha, jak miałem komisję w którejś klasie podstawówki (według mnie niesłusznie, na oko 10 lat temu ;p), to też się tak tłumaczyłem przed komisją, a specjalnie to ukryłem przed rodzicami :v
0
Pff, to niby co tu ma się stać? Wątpię, że listonosz zatrzymał sobie pokwitowanie odbioru czy coś takiego :v
2
Florentino: "Real Madryt nie wystawił nieuprawnionego składu"
No tak, a wyleci z Pucharu Króla dlatego, że to wina sędziego itd...
31
"Dzień dobry. Może Messi wyjść na dwór?"
0
Znaczy ogólnie, to żałosne dla mnie są teraz komentarze "ekspertów" typu Lato, że Lewandowski jest za mało popularny, że niby za co Neymar itp. Po prostu pasowałoby mi to ze względu, że byłoby fajnie mieć Polaka w top3 ZP. No ale na pewno nie kosztem tych, którzy zasłużyli.
5
Popatrz! Nawet People's elbow się zgadza. Nie raz przyłożył komuś z łokcia.
0
Według Jacka Kurowskiego - Messi, zasłużenie, Neymar, również. Trzecia pozycja dla Lewandowskiego. Mi tam by pasowało.
7
Jak widzę to "Lewandowski za mało popularny" to aż mnie trzęsie....