1

Komentarz usunięty

0

Pique na Facebooku:
"Świetnie Munir! Ale następnym pozwól mi, dobrze?"

1

Jak dla mnie Bravo, mimo fantastycznego występu Neymara, Suareza, Busiego, Iniesty...

0

REDAKCJO!
0:4, to nie 5:0, ale uważam, że to dobry motyw na koszulkę okolicznościową. Co Wy na to?

22

Powiem Wam, że nie żałuję wydanych jedenastu złotych na Eleven.

29

Trzeba wybaczyć Munirowi, ale gdyby to puścił. Tam był Pique!
Gdyby przypieczętował manitę, a później ponownie uniósł całą dłoń w górę... To byłoby jeszcze piękniejsze...

0

Schodzą sobie jak szefowie, haha

3

Ja pierdzielę, gdyby Manitę przypieczętował Pique...

3

Nie wierzę! Przecież to jest patologia, co ten Munir robi...

0

Majerr, mam nadzieję, że wziąłeś numer od Juanmy :D
Ciekawe, co teraz by powiedział.

Iniesta oklaskiwany przez prawdziwych fanów futbolu.
Komentatorzy chyba kable powyrywali....

0

haha, ja też :D

2

haha, masakracja! Coś pięknego! MANITA jest tak blisko!

0

Jeśli Barcelona wygra, to Pique z pewnością podniesie rękę do góry.
Pytanie tylko, ile palców pokaże swoją dłonią :)

0

słowo manita to wyraz pochodny od "dłoni" po hiszpańsku.

0

Podsumowanie występu Cristiano :)

0

Ale wiesz, że Manita to strzelone 5 goli?

0

OHO, bójcie się teraz.

0

Nie wiem jak, Wam, ale mi przypomniała się Chelsea.
Czy doczekamy się braw dla tak grającej Barcelony?

0

haha, to równie dobrze FCBarca.com mogła przeprowadzić wywiad z Twoim kolegą niż fatygować się do Madrytu :V

7

Dobrze, że Neymarowi nie udało się przekonać Danilo do Barcelony :v

0

Rozmawiam z neutralnym kolegą, który ogląda ten mecz. Nie znał składów meczowych.

ja: "Nie wiem, jak można jeszcze pisać, że Bale jest lepszy"
on: "bale gra wgl?"

I to pytanie, to najlepsze podsumowanie jego gry w tym meczu.

0

To chyba że :D

5

Czy jest jeszcze ktoś taki, kto uważa Bale'a za lepszego zawodnika niż Neymar?

0

Hahaha, widzieliście, gdzie teraz linia spalonego była narysowana?

0

To jest koncert. Nie chcę zapeszać, ale co by było, gdyby powtórzyła się manita. Najważniejsze jednak, by wygrać

1

Pajac wyżelowany. Nie wytrzymałem.... Już druga taka sytuacja (pierwsza z Krychowiakiem) a od wciąż jest bezkarny...

3

Parę minut temu miałem wrażenie, że ta kilkukrotna wymiana piłek z Pique to było celowe, żeby zakpić z trybun :v

0

Głos wyrównał się z obrazem. Akurat w czasie akcji bramkowej.

0

Roberto! Suarez!

0

Coś mi się wydaje, że na player.pl głos wyprzedza obraz dość znacznie.
Co za żenada...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?