PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie. Z którego roku jest herb w dolnym rzędzie, drugi od lewej?
http://www.soccermaniak.com/images/barcelona_logo_history.jpg
0
Jaki zaciesz Pique po golu :D
0
I serio chcesz wygrać 7,25 - podatek? :V
0
Przecież te wcięcia na numerach wyglądają całkiem inaczej.
Ale mimo to, przydałoby się jakieś konkretne odświeżenie.
0
Przecież od tego sezonu jest inna.
0
Na grafice jak zwykle brzydkie. Ciekawe, jak będą wyglądać w rzeczywistości. Ale te kolory z tyłu...
Ostatnimi fajnymi wyjazdówkami były według mnie te z sezonu 12/13. Wcześniej te czarne 11/12 oraz zielone 10/11.
Nike wymyśla straszne byle co od jakiegoś czasu.
0
Ktoś mógłby to zmontować z golem Messiego z Bilbao, jak było np. z golem Messiego i Maradony ;)
1
Jeśli chodzi o proporzec Barcelony, to napisałeś do nich list?
Dołączyłeś coś? Piszę do różnych klubów i do zawodników, ale do Barcelony jeszcze nie pisałem.
0
Wydaje mi się, że to nie jest tylko za Ligę Mistrzów. Ale jeśli tak, to rzeczywiście, za nic ;p
0
Ogólnie, to jeśli w TOTY nie będzie przynajmniej 3 zawodników Barcelony, to to będzie żenada.
Iniesta, Suarez, Neymar, Alves, Messi, Pique, Rakitić - oni wszyscy zasługują by być w tej jedenastce. Nie wspominając już o braku Bravo, czy Busquesta do wyboru...
0
Fajne są te prawdziwe karty FUT. Nieraz na zdjęciach EA pokazuje jak zawodnik trzyma swojego IFa. Ciekawe, czy karta jest dorobiona, czy rzeczywiście im wysyłają.
3
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/561668/real-madryt-fc-barcelona-oceny-wp-sportowefakty/1
Sprawiedliwe oceny od WP.pl
"Gareth Bale - 2,5 - Zostanie zapamiętany chyba tylko z tego, że domagał się rzutów karnych."
7
I jak świetnie zagrał...
Jak teraz przyrównać do tego żałosne wymówki Cristiano niemal za każdym razem, kiedy zagra beznadziejny mecz?
1
No jeśli chodzi o celebrytów i stache relewizyjne, kluby itp. to nie, ale jeśli chodzi o zwykłych użytkowników, to chyba tak.
0
Gdyby to nie był mecz z Romą, a z APOELem na przykład, to mogliby zagrać Adriano, Bartra, Vermaelen, czy Sandro. A tak to chyba nie bardzo.
Z kolei w następnej kolejce La Liga jest mecz z Sociedad. On też nie będzie łatwy.
0
No właśnie. Nie wiem, czy to oglądać, czy jednak jutro spokojnie obejrzeć powtórkę. Najbardziej interesune mnie walka Brothers of Destruction z Wyatt Family.
0
Ja niedawno założyłem Twittera, ale nie mam z kim twittować, bo znajomi mają facebooka i to on służy mi do komunikowania się.
Ale jeśli chodzi o różne, najświeższe info, to polecam.
Ogólnie tt jest w Polsce mało popularny. Ciekawe, ilu użytkowników tej strony ma Twittera.
1
Ta kurtka, czy co to jest, co mają na tych koszulach też jest fajna.
1
Ja to mam skład Hiszpanów:
4-2-3-1
Iraizoz - Moreno, Marcano, IF Barta, Carvajal - Martinez, Busquets - Pedro, Koke, Tello - Alcacer
na ławce: Valdes, Fuego, Vitolo, Jese, Roberto IF, Munir, Villa
Powoli jednak będę go przekształcał w skład Barcelony. Dlatego kupiłem właśnie Munira i Pique. Zbieram teraz na Iniestę, póki jest dosyć tani.
3
"On już chyba nigdy nie trafi!"
chwilę później:
"Tak jak mówiłem, on już nigdy nie trafi!" :V
0
Nie. Harry Potter leci ;)
2
Ta, "my, czterej pancerni..."
1
Ja oglądałem mecz na Eleven. Komentarz podobał mi się.
Szczególnie to:
- to jest, jak mawia młodzież...
-masakracja
Z podziałem na role fajnie to brzmiało :)
8
Fajne słowa. Ja do Beniteza nic nie mam. Zawsze będzie mi się kojarzył z Liverpoolem. Dla niego lepiej będzie odejść z Realu i trzymać się jak najdalej od Pereza. Jeśli gwiazdeczka daje ultimatum, że albo on albo trener, to ja nie chciałbym brać udziału w tak chorym projekcie.
0
Ja tam co sezon zamawiam sobie "stadionówkę" z Allegro razem ze spodenkami. 120 parę złotych (nie, nie jest to podróbka. Jest to po prostu stadionowa wersja, a nie meczówka [przykładowo brak plastrów i to tyle w sumie]), naszywka Nike Authentic, wygląd oryginalny + dowolny nadruk oryginalną czcionką.
27
http://static.fangol.pl/content/f/4/b/f4bf3790c104aa2772732955c8c9bcaa-full.gif
Ośmieszania Cristiano przez Alvesa ciąg dalszy.
Ja jednak wolę nutmega :)
0
Chodzi mi o to, że nieoryginalna. Rękaw chyba zresztą też ;p
http://www.soccer.com/Images/Catalog/ProductImages/hero600/51138_XAVI.RE01.jpg
PS. Trochę irytuje mnie pisanie, że ktoś w Polski jest "najwierniejszym kibicem" Barcelony...
Najwierniejszy kibic to taki, który co dwa tygodnie, a może nawet co tydzień jest ze swoją drużyną na stadionie, u siebie, czy na wyjeździe, wspiera klub mimo porażek, jest z nim na dobre i na złe...
0
Ale ta czcionka numeru jakaś taka niezbyt taka jak powinna być ;p
0
Jak Avengersi normalnie :V W ich przypadku była to śmierć agenta Coulsona.
0
Jednak lepiej brzmi to w oryginale ;)