0

Mam pytanie. Z którego roku jest herb w dolnym rzędzie, drugi od lewej?
http://www.soccermaniak.com/images/barcelona_logo_history.jpg

0

Jaki zaciesz Pique po golu :D

0

I serio chcesz wygrać 7,25 - podatek? :V

0

Przecież te wcięcia na numerach wyglądają całkiem inaczej.
Ale mimo to, przydałoby się jakieś konkretne odświeżenie.

0

Przecież od tego sezonu jest inna.

0

Na grafice jak zwykle brzydkie. Ciekawe, jak będą wyglądać w rzeczywistości. Ale te kolory z tyłu...

Ostatnimi fajnymi wyjazdówkami były według mnie te z sezonu 12/13. Wcześniej te czarne 11/12 oraz zielone 10/11.

Nike wymyśla straszne byle co od jakiegoś czasu.

0

Ktoś mógłby to zmontować z golem Messiego z Bilbao, jak było np. z golem Messiego i Maradony ;)

1

Jeśli chodzi o proporzec Barcelony, to napisałeś do nich list?
Dołączyłeś coś? Piszę do różnych klubów i do zawodników, ale do Barcelony jeszcze nie pisałem.

0

Wydaje mi się, że to nie jest tylko za Ligę Mistrzów. Ale jeśli tak, to rzeczywiście, za nic ;p

0

Ogólnie, to jeśli w TOTY nie będzie przynajmniej 3 zawodników Barcelony, to to będzie żenada.

Iniesta, Suarez, Neymar, Alves, Messi, Pique, Rakitić - oni wszyscy zasługują by być w tej jedenastce. Nie wspominając już o braku Bravo, czy Busquesta do wyboru...

0

Fajne są te prawdziwe karty FUT. Nieraz na zdjęciach EA pokazuje jak zawodnik trzyma swojego IFa. Ciekawe, czy karta jest dorobiona, czy rzeczywiście im wysyłają.

3

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/561668/real-madryt-fc-barcelona-oceny-wp-sportowefakty/1

Sprawiedliwe oceny od WP.pl
"Gareth Bale - 2,5 - Zostanie zapamiętany chyba tylko z tego, że domagał się rzutów karnych."

7

I jak świetnie zagrał...
Jak teraz przyrównać do tego żałosne wymówki Cristiano niemal za każdym razem, kiedy zagra beznadziejny mecz?

1

No jeśli chodzi o celebrytów i stache relewizyjne, kluby itp. to nie, ale jeśli chodzi o zwykłych użytkowników, to chyba tak.

0

Gdyby to nie był mecz z Romą, a z APOELem na przykład, to mogliby zagrać Adriano, Bartra, Vermaelen, czy Sandro. A tak to chyba nie bardzo.
Z kolei w następnej kolejce La Liga jest mecz z Sociedad. On też nie będzie łatwy.

0

No właśnie. Nie wiem, czy to oglądać, czy jednak jutro spokojnie obejrzeć powtórkę. Najbardziej interesune mnie walka Brothers of Destruction z Wyatt Family.

0

Ja niedawno założyłem Twittera, ale nie mam z kim twittować, bo znajomi mają facebooka i to on służy mi do komunikowania się.
Ale jeśli chodzi o różne, najświeższe info, to polecam.

Ogólnie tt jest w Polsce mało popularny. Ciekawe, ilu użytkowników tej strony ma Twittera.

1

Ta kurtka, czy co to jest, co mają na tych koszulach też jest fajna.

1

Ja to mam skład Hiszpanów:
4-2-3-1
Iraizoz - Moreno, Marcano, IF Barta, Carvajal - Martinez, Busquets - Pedro, Koke, Tello - Alcacer

na ławce: Valdes, Fuego, Vitolo, Jese, Roberto IF, Munir, Villa

Powoli jednak będę go przekształcał w skład Barcelony. Dlatego kupiłem właśnie Munira i Pique. Zbieram teraz na Iniestę, póki jest dosyć tani.

3

"On już chyba nigdy nie trafi!"
chwilę później:
"Tak jak mówiłem, on już nigdy nie trafi!" :V

0

Nie. Harry Potter leci ;)

2

Ta, "my, czterej pancerni..."

1

Ja oglądałem mecz na Eleven. Komentarz podobał mi się.

Szczególnie to:
- to jest, jak mawia młodzież...
-masakracja

Z podziałem na role fajnie to brzmiało :)

8

Fajne słowa. Ja do Beniteza nic nie mam. Zawsze będzie mi się kojarzył z Liverpoolem. Dla niego lepiej będzie odejść z Realu i trzymać się jak najdalej od Pereza. Jeśli gwiazdeczka daje ultimatum, że albo on albo trener, to ja nie chciałbym brać udziału w tak chorym projekcie.

0

Ja tam co sezon zamawiam sobie "stadionówkę" z Allegro razem ze spodenkami. 120 parę złotych (nie, nie jest to podróbka. Jest to po prostu stadionowa wersja, a nie meczówka [przykładowo brak plastrów i to tyle w sumie]), naszywka Nike Authentic, wygląd oryginalny + dowolny nadruk oryginalną czcionką.

27

http://static.fangol.pl/content/f/4/b/f4bf3790c104aa2772732955c8c9bcaa-full.gif

Ośmieszania Cristiano przez Alvesa ciąg dalszy.
Ja jednak wolę nutmega :)

0

Chodzi mi o to, że nieoryginalna. Rękaw chyba zresztą też ;p
http://www.soccer.com/Images/Catalog/ProductImages/hero600/51138_XAVI.RE01.jpg

PS. Trochę irytuje mnie pisanie, że ktoś w Polski jest "najwierniejszym kibicem" Barcelony...

Najwierniejszy kibic to taki, który co dwa tygodnie, a może nawet co tydzień jest ze swoją drużyną na stadionie, u siebie, czy na wyjeździe, wspiera klub mimo porażek, jest z nim na dobre i na złe...

0

Ale ta czcionka numeru jakaś taka niezbyt taka jak powinna być ;p

0

Jak Avengersi normalnie :V W ich przypadku była to śmierć agenta Coulsona.

0

Jednak lepiej brzmi to w oryginale ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?