PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafinhę też chciałbym dodać, ale o nim zapomniałem ;p
Ale i magii z jego strony nie za wiele w sumie było.
0
Co oni mają z tymi czaszkami na ubraniach? ;p
Najpierw Leo na swetrze, teraz Antonella na bluzie.
Hypervenom raczej nie reklamują.
0
Cały mecz trzeba było czekać na taki widok :)
http://s1.postimg.org/ha3ces7v3/image.png
2
To nie jest tak, że nie daje rady. Po prostu on nie musi biegać, żeby być groźnym. Na przykład strzał przed chwilą.
11
Dopiero co wrócił po długiej przerwie. Drużyna wygrywa 3:0 i nie wygląda na to, by miały się odwrócić losy spotkania.
Po co ma zapierniczać na maksa?
1
Ale się cieszę z brazylijskiej magii, którą Barcelona ma na Camp Nou za sprawą Neymara, Adriano i Alvesa. Chciałbym też dodać do tego grona Douglasa, no ale...
0
Messi coś nie potrafi się cieszyć dzisiaj.
0
Dzięki ;p Co to za konto na TT?
1
Ma ktoś może link do gifa, czy czegoś z widokiem przed meczem, którym wszyscy się tu zachwycali? ;p
0
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CU6NkssWEAAKB1B.mp4
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CU6NwQYWUAArEcL.mp4
Oto gol Suareza.
0
Podanie Messiego do Alvesa było na takim luzie...
3
http://fangol.pl/viewgallery/133060/4/sinisa-mihajlovic
Nie wierzę...
0
Akurat przełączyłem kartę...
0
Po opisie Ronaldo przestałem czytać :v
Jednak przeczytałem dalej i było jeszcze gorzej...
1
Pamiętam, jak podczas meczu z Lechią Gdańsk spiker zapowiedział minutę ciszy, bo dopiero co dowiedziano się śmierci Ramalletsa. A potem, podczas Gampera bramkarze nosili koszulki z jego nazwiskiem.
1
Przecież Real bez wielkiego transferu w letnim okienku chyba zginie... Florentino nie wytrzymałby tego, że nie może sprowadzić zawodnika, który zwróciłby się z koszulek...
0
Przecież zapytałem, jak są przyznawane punkty, co nie?
0
Też tak pomyślałem, ale było napisane 3rd kit concept.
0
http://fangol.pl/viewgallery/132788/14/barcelona
Jak są przyznawane te punkty? Na pierwszy rzut oka wygląda to na kolejny absurdalny ranking.
0
http://www.designfootball.com/design-galleries/fantasy-football-shirts/orig-fc-barcelona-third-kit-16-17-concept-23688
Nie podoba mi się za bardzo projekt wyjazdówki na nowy sezon, ale takie stroje jako trzeci komplet, z chęcią bym widział.
41
Te całe wybory, to jest jakaś żenada...
Real ma więcej zawodników niż Barcelona? Śmieszne...
Gość, który przyczynił się do wygrania w roku Ligi, pucharu krajowego oraz Copa America jest stawiany niżej od De Gei, Casillasa, czy Navasa...
1
Sprawdziłem to. W sezonie 2015 Cambodia League prowadzi gościu, który ma 37 goli na koncie.
0
Jeszcze bardziej przeanalizowałem słowo po słowie ;p :
"Nie będę kłamał, ponownie szukałem swojej szansy na gola. Dzisiaj zdobyłem swoją nagrodę."
0
Czy to powiedział Neymar? Po dogłębnej analizie w tłumaczu google, domyślam się, że chodzi o to, że miał inne cele na ten mecz, nie zdobył gola, ale drużyna mu to zrekompensowała :p
6
Przeglądam sobie realmadryt.pl i trochę się zdziwiłem. Większość jedzie po UEFA za nominację dla Bale'a, a nie mogą się nadziwić temu, że nie ma nominacji dla Bravo i Busquetsa.
Nie sposób się nie zgodzić. Rzeczywiście dziwne. Mnie natomiast dziwi brak Marcelo, jeśli chodzi o Real. Nominacje dla Harta i Boyko? Nie wiem, na jakiej podstawie. Ten drugi to pewnie finalista LE?
7
Największymi plusami tego meczu, według mnie, jest świetny powrót Messiego i udany mecz Adriano.
0
Znaczy to chyba nie do mnie odpowiedź. Ja nie pytałem, dlaczego Messi nie strzelał ;p
1
Co ten Wolski pierdyli... Bo nie wziął rozbiegu? A jak wcześniej strzelał kilka karnych tym sposobem, to siedział cicho...
1
Gol Adriano! Nawet nie wiecie, jak się cieszę z jego bramki.
Uwielbiam jego bomby.
0
Mam pytanie. Z którego roku jest herb w dolnym rzędzie, drugi od lewej?
http://www.soccermaniak.com/images/barcelona_logo_history.jpg