7

Jak widzę to "Lewandowski za mało popularny" to aż mnie trzęsie....

1

http://s27.postimg.org/na4toawfn/scc.png
http://s7.postimg.org/e0t3jsfp7/csa.png

Niestety nie zrobiłem screena w pierwszej odsłonie ;d

4

http://s27.postimg.org/na4toawfn/scc.png
http://postimg.org/image/ojy1p2iip/

Niestety nie zrobiłem screena w pierwszej odsłonie ;p
Ale może będzie jeszcze czwarta ^^

2

Neymar teraz pewnie myśli - co oni tu amatorzy próbują zrobić...

2

Niektórzy mają miny jakby średnio ogarniali, co się dzieje o.O

0

Znowu śmieszek rozpoczyna monolog ;p

0

Nie no, serio... Toż to powinno stać całe MSN na podium...

0

Serio można o kobiecie powiedzieć "rura"?
No chyba, że masz na myśli kanalizację, to ok.

0

Teraz czas na nagrodę dla najlepszego murzaja, kitajca i Amerykańca sezonu 14-15 :D

1

hahaha, ta muzyczka powinna lecieć jak Ramos wygrał nagrodę dla najlepszego obrońcy :V

0

Widzisz u niej jakiś, bo ja nie :v

1

Jak teraz wybiorą Cristiano, to to będzie całkowita kompromitacja.

0

WTF, żenada...

0

O, nawet Quini jest na gali.

0

" Zacznie strzelać gole, Messiemu się to nie spodoba i Neymar siądzie na ławce :D"

Rzeczywiście, można się pośmiać.

2

"Czy może oceniamy tutaj tylko nudne klubowe rozgrywki Ligi Hiszpańskiej?? Gdzie dominują dwie drużyny, a reszta klubów stanowi łatwego przeciwnika do zdobywania bramek dla wyżej wymienionych. Liga angielska jest zdecydowanie bardziej wyrównana. Tam Messi nie postrzelałby sobie już tak jak La Liga... No ale cóż." o kuźwa, haha

Fani BPL chyba serio chcieliby w finałowej trójce Hazarda czy Falcao :v


"Co ugrał Ronaldo z Portugalią w tym roku? Co ugrali Messi i Neymar ze swoimi reprezentacjami?"

Kolejnemu pajacowi chyba wygodnie było zapomnieć o Copa Amercia.

1

Tym bardziej, że Carli Lloyd strzeliła podobnego gola i nie wybrano go do top 3.

0

Mam pytanie. Grał ktoś lub gra w Infestation: Survivor Stories?

0

Za to na wp armagedon.

0

1 grosz za postawioną złotówkę.

1

Przydałaby się jakaś fajna grafika na urodziny Barcelony, podsumowująca 116 lat.

0

O co chodzi z tym Krzywickim? Dlaczego wszyscy wypowiadają się o nim tak sarkastycznie? ;p

1

Ten artykuł mi przypomniał, jaką fajną ekipę miała wtedy Sevilla.

Maresca, Fabiano, Esqude, Puerta, Palob, Alves, Adriano, Navas, Kanoute itd.

0

Przecież Andrzejki są z niedzieli na poniedziałek.

0

Za późno. Koniec.

0

Przypomniało mi się, jak kiedyś walka Gołoty była.
Zaczęła się, poszedłem do toalety, wracam - po walce :v

7

I płać człowieku 40zł za 30 sekund walki PPV :V

0

Cóż, jednak większość zachowała chłodny umysł i typują Messiego.
Dziwi mnie jednak ta pewność, że Lewy znajdzie się w TOP3, nie mówiąc już o Pięcie i Tomaszewskim...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?