PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jak widzę to "Lewandowski za mało popularny" to aż mnie trzęsie....
1
http://s27.postimg.org/na4toawfn/scc.png
http://s7.postimg.org/e0t3jsfp7/csa.png
Niestety nie zrobiłem screena w pierwszej odsłonie ;d
4
http://s27.postimg.org/na4toawfn/scc.png
http://postimg.org/image/ojy1p2iip/
Niestety nie zrobiłem screena w pierwszej odsłonie ;p
Ale może będzie jeszcze czwarta ^^
2
Neymar teraz pewnie myśli - co oni tu amatorzy próbują zrobić...
2
Niektórzy mają miny jakby średnio ogarniali, co się dzieje o.O
0
Znowu śmieszek rozpoczyna monolog ;p
0
Nie no, serio... Toż to powinno stać całe MSN na podium...
0
Serio można o kobiecie powiedzieć "rura"?
No chyba, że masz na myśli kanalizację, to ok.
0
Teraz czas na nagrodę dla najlepszego murzaja, kitajca i Amerykańca sezonu 14-15 :D
1
hahaha, ta muzyczka powinna lecieć jak Ramos wygrał nagrodę dla najlepszego obrońcy :V
0
Widzisz u niej jakiś, bo ja nie :v
1
Jak teraz wybiorą Cristiano, to to będzie całkowita kompromitacja.
0
WTF, żenada...
0
O, nawet Quini jest na gali.
0
" Zacznie strzelać gole, Messiemu się to nie spodoba i Neymar siądzie na ławce :D"
Rzeczywiście, można się pośmiać.
1
Może to? http://images.cdn.yle.fi/image/upload/fl_keep_iptc/w_1600/w_1600,h_899,c_crop,x_0,y_40/w_1100/v1448132931/14-svyle-2596765650c113e5519.jpg
2
"Czy może oceniamy tutaj tylko nudne klubowe rozgrywki Ligi Hiszpańskiej?? Gdzie dominują dwie drużyny, a reszta klubów stanowi łatwego przeciwnika do zdobywania bramek dla wyżej wymienionych. Liga angielska jest zdecydowanie bardziej wyrównana. Tam Messi nie postrzelałby sobie już tak jak La Liga... No ale cóż." o kuźwa, haha
Fani BPL chyba serio chcieliby w finałowej trójce Hazarda czy Falcao :v
"Co ugrał Ronaldo z Portugalią w tym roku? Co ugrali Messi i Neymar ze swoimi reprezentacjami?"
Kolejnemu pajacowi chyba wygodnie było zapomnieć o Copa Amercia.
1
Tym bardziej, że Carli Lloyd strzeliła podobnego gola i nie wybrano go do top 3.
0
Mam pytanie. Grał ktoś lub gra w Infestation: Survivor Stories?
0
Za to na wp armagedon.
0
1 grosz za postawioną złotówkę.
1
Przydałaby się jakaś fajna grafika na urodziny Barcelony, podsumowująca 116 lat.
0
O co chodzi z tym Krzywickim? Dlaczego wszyscy wypowiadają się o nim tak sarkastycznie? ;p
1
Ten artykuł mi przypomniał, jaką fajną ekipę miała wtedy Sevilla.
Maresca, Fabiano, Esqude, Puerta, Palob, Alves, Adriano, Navas, Kanoute itd.
0
Przecież Andrzejki są z niedzieli na poniedziałek.
0
Za późno. Koniec.
0
Przypomniało mi się, jak kiedyś walka Gołoty była.
Zaczęła się, poszedłem do toalety, wracam - po walce :v
7
I płać człowieku 40zł za 30 sekund walki PPV :V
0
http://www.diariouno.com.ar/ovacion/Te-la-vas-a-perder-Antonella-mas-sensual-que-nunca-en-el-Camp-Nou-20151128-0043.html trzymaj.
0
Cóż, jednak większość zachowała chłodny umysł i typują Messiego.
Dziwi mnie jednak ta pewność, że Lewy znajdzie się w TOP3, nie mówiąc już o Pięcie i Tomaszewskim...