2

Na Polsat 2 właśnie leci najlepszy według mnie odcinek "Miodowych lat". Chrupiące łakomczuszki ;)

0

Właśnie o dziwo mi bardziej podoba się Realu :v
Jest jakiś prostszy, zwykły napis. Podoba mi się bardziej.

0

Kiepskie. Lepiej by wyglądało takie przeźroczyste, jak z tymi flagami Francji itp.

16

W ogóle wiedzieliście o tym, że w sklepie Barcelony nie ma nic koszykarskiego, bo Qatar Airways nie pozwala Lassie (sponsorowi koszykarskiej sekcji) na to aby ich logo pojawiało się w sklepie?

Mam nadzieję, że Barcelona pozbędzie się tego katarskiego szajsu.

1

lewaki... Ty masz w ogóle pojęcie, co to słowo oznacza wielbicielu wódy i jointów? :v Czy dla ciebie każdy kto ma inny pogląd, o lewak?

16

Na początek - wyjście z grupy :)

0

Nie, chcę ten mecz obejrzeć na spokojnie w domu.
Nie daj Barca straci gola i będzie trzeba słuchać ryku Madridistas ;p

0

Kilka FP na Facebooku i Twitterze.

1

Mogło dojść do kolejnej tragedii. W Hannoverze znaleziono bombę w karetce.

0

Co sądzicie o spekulacjach na temat tego, czy dobrym pomysłem jest rozegranie El Clasico w ten weekend?

0

Ja właśnie chciałbym się dowiedzieć, gdzie najlepiej wykupić premium. Na FutbolHD, weeb.tv, czy na player.pl?

0

Ja jestem z Gorzowa, ale będę oglądał w domu ;)
Gdyby zrobili w kinie, to bym poszedł.

0

Mam pytanie. Jaka jakość jest po wykupieniu premium na weeb.tv?
Obraz często się przycina? Mecze są po polsku?

1

Mam takie wrażenie, że nadchodzące El Clasico, to przede wszystkim pojedynek Navas - Bravo.

1

Macie jakąś fajną tapetę Barcelony i Realu w jednym promującą nadchodzące El Clasico?

0

Chyba dawno nie było tak, że Barcelona ma podchodzi do Klasyku ze spokojem psychicznym, nikt aktualnie się jej nie czepia (poza FIFA i UEFA, na które leją), a w Realu panuje nieład i ogólnie kiepska atmosfera.

6

Biedne matki z dzieckiem, uwielbiam ten argument...

Jeśli wpuszczanie uchodźców będzie polegało na tym, że wejdzie każda matka i dziecko, to Europa i tak wyda na siebie wyrok. Myślisz, że one nie będą umiały zabić, albo podjąć próby? Mylisz się.

"Jestem dumny z mojego koloru skóry!"
- Powiedział czarny.
"Jestem dumny z bycia muzułmaninem!"
- Powiedział Arab.
"Jestem dumnym białym Europejczykiem!"- Powiedział rasista, faszysta, nacjonalista, ciemnogród, katol, kibol, cebulak, antysemita i ksenofob

13

Ten Joseph Barton to jakiegoś celebrytę chyba zgrywa.
Ewidentnie próbuje zaistnieć. Najpierw słowa o Neymarze, a teraz to: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12240051_1811631092315748_1377914728405932885_n.jpg?oh=960f25c045f1f89ea8634415c09a2953&oe=56B8A876

Nieźle go zgaszono.

11

Ryju, co to w ogóle za zwrot, jak do świni :p
No tak, raperskie powiedzenie, to nawet pasuje...

Ale jak słyszę nieraz, jak jeden do drugiego mówi
"Elo ochlapusie", "elo menelu" itp., to nie wiem, co o tym myśleć...

17

Ryju? To jakieś nowe gimbusiarskie określenie?

Bamek raczej nie prosił o opinię o tych kanałach...

0

A najlepsze jest to, że ciągle wymieniają go wśród największych talentów, pomijając tym samym Halilovicia :v

0

Co za różnica, jak i tak żadnego z nich nie trafię :P Chociaż wolałbym Suareza. Najwyżej w drafcie by się trafiło.

0

Nie mówię tylko o listopadzie. Od kilku lat śniegu nie ma nawet wtedy, kiedy teoretycznie powinien być :v

6

Skoki bez śniegu za oknem i Adasia na rozbiegu, to nie to samo :/

2

Kolejny raz przeczytałem i kolejny raz wychodzi na to, że ustawianie kolorów na budowlach jest OK - bo ci się podoba. Argumentu nie podałeś żadnego.

4

W takim razie - po co zmiana barw na stadionach, zabytkach czy budowlach typu WTC? Wątpię, żeby ci ludzie we Francji siedzieli na Twitterze albo fb i patrzyły kto sobie ustawił kolory Francji na tych wszystkich symbolach miast...

Ludzie chcą pokazać, że solidaryzują się z Francją, to sobie ustawiają, tak samo jest właśnie ze stadionami itp.

Zaraz pewnie będą domysły, że sam mam ustawione takie coś. Otóż nie, nie mam.

1

Byłem na maratonie Maczety w tamtym roku. Czekam na "trójkę".

0

Bo ogólnie, to dzisiaj ma ten cyklon przejść, wieje wiatr, więc to tez może być przyczyną.

1

Dobra, sprawdziłem na telewizorze w innym pokoju. To jednak przypadek.

0

Ale Ty też tak masz? Bo to chyba jednak u mnie coś jest nie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?