0

Nie obchodzi mnie Twoja opinia na temat Ceny.
Jesteś przeciwko niemu bo co?

0

Sorry Dorek, ale pieprzysz od rzeczy... Każdy tak teraz mówi,
a potem wszyscy będą płakać jak na emeryturę odejdzie. Nikt tak nie rozsławia obecnie WWE jak on. Kiedyś było Hogan = WWE, teraz to samo jest z Ceną. Ja go lubię odkąd zacząłem oglądać WWE. Takiej atmosfery jak przy jego wejściu nie ma żaden inny zawodnik.

@Pawlak, Owensa niezbyt lubię, wolę Rybacka ;p

0

Wiesz, jakoś nie lubię Rollinsa, głównie przez feud z Ceną i że mu nochala rozwalił ;p

0

Powiem tak, każda walka oprócz kick-off skończyła się innym wynikiem niż chciałem :D

Cena przegrał, bo teraz będzie miał przerwę od WWE.
Szkoda, że Taker przegrał, ale walka była super. Może Wyatt będzie chciał, by Deadman do nich dołączył? No i żal, że Kane nie wygrał pasa. RAW może być dzisiaj ciekawe.

17

Cała Polska gimbaza po wyborach w pigułce:
"OMG wyjerzdżam z krajó, tylko rodzice nie pozwalajom XDDD"
Powiedział Kajtek, lat 14.

0

Podobno to samo, co Pique, czyli coś na wzór "Twoja matka to ku***"

2

Jeżeli to prawda, co powiedział Mascherano, to czy oni z Pique naprawdę są tak zjeb***? Nawet w przypływie emocji... To jak gimbus to powie, to rozumiem, a nie dorosły człowiek, jeszcze się śmieje jak cyrkowiec. Oj Javier...

0

Co mówi Simeone?

0

Zanim wszyscy tutaj zaczną płakać za jakiś czas, to można się jeszcze pośmiać.

0

A, no to dlatego skończyłem na 3 sezonach, bo później tak jakby o tym zapomniałem, a tu się okazuje, że nic nie było.

0

Że przez kolejne 29 meczów stracimy tylko 8 goli? :)

2

Ładnie Mathieu ruszył skrzydłem.

0

Nie od nas to zależy, zaliczono mu go i tyle :)

8

Wielkie gratulacje dla Polsatu za to, że przywrócili ten serial. Genialne. Gra aktorska Tadzia, Karola i reszty to naprawdę...

0

Kto wynalazł ten gimbo-szyfr? Domyślam się, kto jest kim.

0

Wiesz może, czy Lineker jest teraz jakimś ekspertem, czy komentatorem? Bo chciałem ostatnio do niego napisać po autograf, a jedyny adres który znalazłem, to studio BBC.

0

Chciałbym tych wygranych:
Ziggler, Cesaro

1

Lubię sobie pograć w CSa, w lola nigdy nie próbowałem i nie zamierzam, ale żeby to nazywać sportem? Ludzie...

0

beat-down.pl lub wrestlingnews.pl
Ja wolę tę pierwszą stronę. Myślę, że da radę obejrzeć mimo, że jutro szkoła/praca, bo gala zacznie się o 1:00 naszego czasu, a nie o 2:00 i skończy się wcześniej. To dlatego, że zmiana czasu w USA jest dopiero za tydzień

2

Przecież wiem ;p
Swoją drogą, to moimi ulubionymi derbami jest mecz Liverpool - Everton. Od świetnego meczu 3:3 w 2013 roku.

22

Kurde, to już dzisiaj Barcelona gra z Realem? A użytkownicy chcą wystawiać rezerwy jakby to był Eibar o.O

1

Reprezentant Holandii Mino Pung-Tong kontra zawodnik Niemiec Luno Dong-Gook? :)

0

Też bym chciał, żeby Song jednak grał w Barcelonie. Cieszyłem się z jego transferu, a potem za każdym razem, kiedy widziałem go w pierwszym składzie. Szkoda, że tak słabo mu poszło.

1

Co do Songa, to podobno West Ham też chce go zwrócić w styczniu. Tak czytałem ostatnio.

0

8 na 8 na pełnowymiarowym + jeszcze 10 minut przerwy :D
Niby wiejska liga, a tu proszę :P

0

Ja w nią grałem i spodobała mi się. Jeśli jesteś fanem, to tak czy inaczej powinieneś zagrać :)

0

Oni tam pytają, czy zgadza się na natychmiastowe włączenie wykupionej usługi, ale wiadomo, zawsze może coś pójść nie tak.

0

No ja dzisiaj zamierzam przed meczem Barcelony wykupić.

0

No, pamiętam jak oglądało się odcinek a potem z kumplami na podwórku się omawiało. Wczuwaliśmy się w to jak w prawdziwą piłkę. Nawet graliśmy w coś na wzór netheballu :P

Ale oglądałem chyba tylko 2-3 sezony.

1

Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale właśnie jesteś w dziale La Rambla. Tu i tylko TU możesz pisać o wszystkim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?