1

Napisałeś jakieś gówno, którego nikt nie rozumie i wyjeżdżasz z tekstem gimba "pozdro dla kumatych"? Aha.

0

Piszą trochę pokory, a zaraz sami będą pisać "perez posmarował", "ceer pajac", "real powinien dostać w dupę 3:0"

Może akurat nie oni, ale na pewno są tacy.

0

Ale zobacz, jak działa duet Neymar-Suarez pod jego nieobecność. Bajka.

3

A tak co do zdjęcia głównego - dlaczego Białe Orły Cup, a nie Puchar Białych Orłow :/

6

Nie jest tajemnicą, że piłkarze i kibice Getafe, to w pierwszej kolejności madridiści. Więc dlaczego nie mieliby tego wykorzystać i nie oczernić Barcelony w mediach?

11

Jestem przekonany, że gdyby Real to zrobił, to całej afery by nie było, a piłkarze Getafe jeszcze by im podziękowali, za to, że w ich smutnych najwyraźniej życiach pojawił się taki śmieszny epizod.

Zresztą to jest jakieś chore. Oni mówią tak o tym, jakby ktoś im rodziny skrzywdził albo katastrofa im się stała... Nie wierzę w to...

2

Wszyscy negatywnie wypowiadają się o Gumbau, ale co można powiedzieć o grze Munira i Sandro? Obecnie nie grają na miarę pierwszej drużyny, a niekiedy gra Munira strasznie irytuje.

Uważam, że całej trójce trzeba jeszcze dać czas.

3

Jak ktoś napisze, że są walnięci to co, zaspokoisz się?
Spokojnie, poczekaj jeszcze niecałe trzy tygodnie, aż ci "walnięci" zdejmą uśmiech z twarzy całemu Madrytowi.

Zresztą, co cię obchodzi Pique i cała Barcelona? Martw się lepiej tym, że bez Bale'a i Benzemy Real będzie niełatwo z PSG, bo Cristiano sam nie pociągnie zespołu :)

Zresztą, gdyby to Real zrobił, to ten cały Torres nie odważyłby się powiedzieć złego słowa na Real i jego zawodników.

4

Vasconselos to ten, który grał w Zawiszy Bydgoszcz? :v
Tak idiotycznej wypowiedzi nie słyszałem chyba od czasu, kiedy Tomaszewski wtpowiedział się o chorobie Vilanovy i odwołaniu meczu w Polsce.

0

Pyrzo, dokładnie tak samo się czuję.

Wolałem wstrzymać się z oceną Mathieu - strzela gola Realowi oraz zwycięską bramkę, chyba z Celtą. Wstrzymałem się z oceną Alvesa, kiedy słabo grał - zaczął grać świetnie. Nie pisałem nic na Vermaelena - zdobył zwycięską bramkę w jednym z meczów. Czekałem z oceną Roberto - teraz jest nieoceniony w pomocy...

4

Z Roberto jakiś czas temu pewnie tak samo pisałeś, że nie chcesz go oglądać w Barcelonie, co? Jak Gumbau złapie formę to pewnie będziesz jednym z pierwszych, którzy będą go wychwalać...

0

Ogólnie, to nie będę zdziwiony, jeśli Roberto wyjdzie w podstawie na Real.

0

Mam nadzieję, że Pique strzeli bramkę na Bernabeu (najlepiej zwycięską) i uciszy cały Madryt oraz pobliskie wioski.

1

Ja na przykład, dzisiaj zobaczyłem pierwszą wiewiórkę w tym roku :P
Jesień swój klimat, który lubię.

4

Jest coś złego w tym, że wspiera się swój lokalny klub, nawet jeśli nie ma on wielkiej historii?

1

I takie działanie mi się podoba. Klub stać na takie kary, a o wolność słowa trzeba walczyć. Bardzo dobra akcja.

14

Redakcja to ma aż tak gdzieś Mathieu, że nie ma newsa o jego urodzinach, ani nawet w kalendarium nie ma tej daty?

2

http://static.fangol.pl/content/e/e/6/ee6ca4a413c43f08982bc12f5b418db9-554.jpg
To pewnie wymysły, ale ja bym się cieszył, gdyby Pedro wrócił.

0

No cóż... Z jednej strony fajnie, że Villanovense urwało sobie remis, z którego będą się dłuugo cieszyć i przejdzie on do historii, czy że atak pod nieobecność MSN prezentuje się tak licho...

1

Ty, czy ja napisałem, że głosowałem na PiS, czy coś?
Chodzi mi o sposób, w jaki przekazuje on tę wiadomość.
Dodatkowo w tle Jan Paweł II...
Jak się czujesz z tym, że on obraża w taki sposób być może kogoś z Twojej rodziny, bo ktoś jednak mógł głosować na PiS?

0

0

Na SS muszą przygotować Undertakerowi coś konkretnego, skoro będzie świętował 25-cio lecie kariery. Oby tego nie zepsuli.

5

http://static.fangol.pl/content/8/8/9/88968ed1457255f0b5266130ce6cfab5-full.gif

Eh, jakiś Janusz zasłonił Messiemu bramkę Suareza...

0

Najbardziej właśnie ciekawi mnie, co z Undertakerem. Chodza domysły, że Main Eventem Survivor będzie walka Team Undertaker vs. Wyatt Family, ale całkiem prawdopodobne, czy Wyatt będzie chciał "przekonać" Takera do Rodziny.

0

Ogólnie, to zamierzam dzisiaj kawałek RAW obejrzeć. Powinno wyjaśnić się parę rzeczy.

0

Cześć, cześć.

0

To przecież napisałem, że było wiadome o jego stracie pasa.No, to sobie Bella pas potrzymała, rzeczywiście... Rekordu AJ Lee nie pobiła, więc nie wiem, o co chodzi.@DawidCule, szkoda, że podczas wczorajszej walki Takera z Lesnarem ciągle jakiś typ latał z chustką i wycierał im krew :/

0

1. Co z tego, że ciągle jest facem? Wyobrażasz sobie sytuację, że ktoś, kto jest dla dzieci jak "Superman", na kim chcą się wzorować staje się zły i nie może rozdać nawet autografu?
2. Gimmick - co, może chciałbyś zobaczyć Juana Cenę w masce? haha
3. No, rzeczywiście blokuje. Wczoraj pierwsza walka po kick-off...
4. Niszczy młode talenty, haha. Jakby to od niego zależało...

PS. Chyba bierzesz to zbyt serio. Dostał taki moveset jaki dostał, to się go trzyma... Vince chyba nie byłby zachwycony gdyby Cena znikąd zrobił 619.

0

Nie obchodzi mnie Twoja opinia na temat Ceny.
Jesteś przeciwko niemu bo co?

0

Sorry Dorek, ale pieprzysz od rzeczy... Każdy tak teraz mówi,
a potem wszyscy będą płakać jak na emeryturę odejdzie. Nikt tak nie rozsławia obecnie WWE jak on. Kiedyś było Hogan = WWE, teraz to samo jest z Ceną. Ja go lubię odkąd zacząłem oglądać WWE. Takiej atmosfery jak przy jego wejściu nie ma żaden inny zawodnik.

@Pawlak, Owensa niezbyt lubię, wolę Rybacka ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?