0

A faktycznie, to treningówka. Myślałem, że to taka do chodzenia.

@nawy12, ja jakiś czas temu kupiłem sobie treningówkę z sezonu 13/14, tę pistacjową.

0

Na Allegro widzę takie za 87zł.
Mi się podoba też ta
http://allegro.pl/koszulka-treningowa-meska-nike-fc-barcelona-2016-l-i5729720031.html

0

Kto wie? Być może zawodnicy będą poruszać się na butach spełniających funkcję deskolotki i mecze będą wyglądały tak?



Mimo wszystko, chciałbym żeby piłka nożna pozostała taka sama.

0

Mimo wszystko, są dziwne.

56

A to co? Galactik Football?
W sumie fajnie byłoby zobaczyć na żywo takie pojedynki jak Snow Kids vs. Shadows. To były takie Gran Derbi właśnie :P
Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał futbol w przyszłości...

0

Wkradł się błąd w tytule, Majerr :)
Oczywiście życzę Cruyffowi, aby wygrał z chorobą.

0

Ta w "Barcelońskich" to Formacja Port 2000 Mostki. III liga dolnośląsko-lubuska.

1

Nie wiem, z kim grają Wasze drużyny, ale moja grała dzisiaj z Barceloną :V
Jeden nawet do Rakiticia z tyłu podobny.

http://s29.postimg.org/5snsx6itz/Pics_Art_10_24_04_41_22.jpg
http://s4.postimg.org/6piehj3fx/Pics_Art_10_24_04_38_39.jpg

0

U mnie w obydwu testach, które rozwiązałem wygrał Kukiz, ale jakoś nie jestem co do tego przekonany. Zobaczę jeszcze inne.

0

Bo hiszpańscy akurat na to zasługują, poza jednym ;p

5

„To niemożliwe, szalone”
"Cała sprawa wywołała wśród sędziów oburzenie, niedowierzanie i smutek. Nikt nie chce otwarcie mówić, by nie powodować jeszcze większego zamieszania. Arbitrzy twierdzą, że to śmieszny sposób na szukanie rozgłosu. Ich zdaniem to „niemożliwe”, by ktoś mógł wpłynąć w taki sposób na Klasyk. "

Bo reszta tych pajaców z zapewne Mallenco na czele przystałaby na tę ofertę. Jeden miał odwagę, żeby się odezwać i brawo dla niego.

1

Czemu nie? Mecze z Lyonem, PSG, Marsylią... Z drugiej strony stracić Gran Derbi... Wiadomo, że wolę pozostanie w lidze hiszpańskiej, ale w razie czego Ligue 1 to lepsze rozwiązanie niż liga katalońska.

8

Chyba jednak napiszę do niego list z wyrazami wsparcia polskiego Barcelonismo. Jakiś czas temu zaplanowałem napisanie listu do Cruyffa z prośbą o autograf i zastanawiam się, czy w tym momencie to dobry pomysł. Myślę, że tak.

0

Autobiografia Suareza i ilustrowana książka o FC Barcelonie to ciekawe pozycje. Ciekawe jak z kolejną biografią Messiego? Uważam, że taką książkę powinno wydać się raz, po zakończeniu kariery.

0

Miałem w planach wysłać jakiś czas temu list do Cruyffa z prośbą o autograf.
Jak myślicie, napisać teraz i wyrazić wsparcie polskich kibiców, czy nie zawracać mu teraz tym głowy?

Komentarze "kto to jest Pele" byle tylko bronić Messiego - żałosne

A co do tej afery, to dobrze, że nie zajmuje się tym tylko hiszpański sąd, ale też najwyższa rada sportu, czy jak tam...

5

Deskolotka jest, a raczej prototyp, jednak nie jest powszechnie dostępna i na razie potrzebuje specjalnego podłoża:)

12

Przed chwilą w "1 z 10" padło pytanie o to, ile razy FC Barcelona zdobyła puchar Ligi Mistrzów ;)

0

Oby ta zmiana to była zwykła ostrożność...

5

http://sport.tvp.pl/22260501/eksperci-za-lewandowskim-to-pilkarski-kosmos Tak typują "eksperci" :D

Goście, którzy stawiają w tym roku na Cristiano jako zwycięzcę o raz Lewego wyżej Messiego to chyba są nietrzeźwi.

0

Szczerze mówiąc, to mi pasuje ten transfer. Z aklimatyzacją nie powinien mieć problemów, a pewną jakość w ataku nam da.

1

Barcelona na wesoło :P

5

Stawiam, że od nowego miesiąca będziesz musiał przyzwyczajać się do innej jego fryzury ;)

0

Dokładnie, ja w temacie głównym napisałem paru takim, co szydzą z niego, co o nich myślę.

3

Jakie to piękne... Jedyne co potraficie robić, to wyszydzać zawodników, którzy dopiero wchodzą do drużyny... Z Roberto większość, nie wszyscy ale większość też się śmiała i pisała komentarze typu "Roberto wypierd.... z tego klubu". Teraz te osoby się nim zachwycają. To samo tyczy się Douglasa.

@kkbarca, to przestań pieprzyć głupoty na fcbarca.com i pokaż nam jaki jesteś świetny. Wyjdź na Camp Nou i zagraj...
Chyba masz za dobre statystyki na podwórku czy tam z okręgówce i coś Ci się pomieszało...

0

To dlaczego Roger nie grał w Barcelonie? Gość spełnił prawdopodobnie swoje marzenie, coś o czym ci pajace którzy sobie z niego szydzą mogą pomarzyć, a tymczasem chinole i inni na trybunach wyśmiewają się, bo widzieli z nimi jakieś memy...

0

Powiem Wam, że szkoda mi go. Barcelona go kupiła i bez powodu stał się no nie wiem, pośmiewiskiem? A jedynym powodem jest to, że nie gra. Myślę, że powinien odejść do jakiegoś zespołu w którym będzie miał pierwszy skład.

1

Ale Lass wyróżnia się dzisiaj w meczu na tle Rayo. Jest groźny w polu karnym.

0

Luczo Enrikez :V

1

Penalmar :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?