PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A faktycznie, to treningówka. Myślałem, że to taka do chodzenia.
@nawy12, ja jakiś czas temu kupiłem sobie treningówkę z sezonu 13/14, tę pistacjową.
0
Na Allegro widzę takie za 87zł.
Mi się podoba też ta
http://allegro.pl/koszulka-treningowa-meska-nike-fc-barcelona-2016-l-i5729720031.html
6
Takie coś wymyśliłem ;p
- Czym jeździ Arda?
- "Turanem"
http://www.vw.co.za/content/medialib/vwd4/za/showroom/touran/mlp-static/_jcr_content/renditions/rendition.file/model-landing-page-960x455_-touran_0001_touran_acapulco.jpg
0
Kto wie? Być może zawodnicy będą poruszać się na butach spełniających funkcję deskolotki i mecze będą wyglądały tak?
Mimo wszystko, chciałbym żeby piłka nożna pozostała taka sama.
0
Mimo wszystko, są dziwne.
56
A to co? Galactik Football?
W sumie fajnie byłoby zobaczyć na żywo takie pojedynki jak Snow Kids vs. Shadows. To były takie Gran Derbi właśnie :P
Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał futbol w przyszłości...
0
Wkradł się błąd w tytule, Majerr :)
Oczywiście życzę Cruyffowi, aby wygrał z chorobą.
0
Ta w "Barcelońskich" to Formacja Port 2000 Mostki. III liga dolnośląsko-lubuska.
1
Nie wiem, z kim grają Wasze drużyny, ale moja grała dzisiaj z Barceloną :V
Jeden nawet do Rakiticia z tyłu podobny.
http://s29.postimg.org/5snsx6itz/Pics_Art_10_24_04_41_22.jpg
http://s4.postimg.org/6piehj3fx/Pics_Art_10_24_04_38_39.jpg
0
U mnie w obydwu testach, które rozwiązałem wygrał Kukiz, ale jakoś nie jestem co do tego przekonany. Zobaczę jeszcze inne.
0
Bo hiszpańscy akurat na to zasługują, poza jednym ;p
5
„To niemożliwe, szalone”
"Cała sprawa wywołała wśród sędziów oburzenie, niedowierzanie i smutek. Nikt nie chce otwarcie mówić, by nie powodować jeszcze większego zamieszania. Arbitrzy twierdzą, że to śmieszny sposób na szukanie rozgłosu. Ich zdaniem to „niemożliwe”, by ktoś mógł wpłynąć w taki sposób na Klasyk. "
Bo reszta tych pajaców z zapewne Mallenco na czele przystałaby na tę ofertę. Jeden miał odwagę, żeby się odezwać i brawo dla niego.
1
Czemu nie? Mecze z Lyonem, PSG, Marsylią... Z drugiej strony stracić Gran Derbi... Wiadomo, że wolę pozostanie w lidze hiszpańskiej, ale w razie czego Ligue 1 to lepsze rozwiązanie niż liga katalońska.
8
Chyba jednak napiszę do niego list z wyrazami wsparcia polskiego Barcelonismo. Jakiś czas temu zaplanowałem napisanie listu do Cruyffa z prośbą o autograf i zastanawiam się, czy w tym momencie to dobry pomysł. Myślę, że tak.
0
Autobiografia Suareza i ilustrowana książka o FC Barcelonie to ciekawe pozycje. Ciekawe jak z kolejną biografią Messiego? Uważam, że taką książkę powinno wydać się raz, po zakończeniu kariery.
0
Miałem w planach wysłać jakiś czas temu list do Cruyffa z prośbą o autograf.
Jak myślicie, napisać teraz i wyrazić wsparcie polskich kibiców, czy nie zawracać mu teraz tym głowy?
Komentarze "kto to jest Pele" byle tylko bronić Messiego - żałosne
A co do tej afery, to dobrze, że nie zajmuje się tym tylko hiszpański sąd, ale też najwyższa rada sportu, czy jak tam...
5
Deskolotka jest, a raczej prototyp, jednak nie jest powszechnie dostępna i na razie potrzebuje specjalnego podłoża:)
12
Przed chwilą w "1 z 10" padło pytanie o to, ile razy FC Barcelona zdobyła puchar Ligi Mistrzów ;)
0
Oby ta zmiana to była zwykła ostrożność...
5
http://sport.tvp.pl/22260501/eksperci-za-lewandowskim-to-pilkarski-kosmos Tak typują "eksperci" :D
Goście, którzy stawiają w tym roku na Cristiano jako zwycięzcę o raz Lewego wyżej Messiego to chyba są nietrzeźwi.
0
Szczerze mówiąc, to mi pasuje ten transfer. Z aklimatyzacją nie powinien mieć problemów, a pewną jakość w ataku nam da.
1
5
Stawiam, że od nowego miesiąca będziesz musiał przyzwyczajać się do innej jego fryzury ;)
0
Dokładnie, ja w temacie głównym napisałem paru takim, co szydzą z niego, co o nich myślę.
3
Jakie to piękne... Jedyne co potraficie robić, to wyszydzać zawodników, którzy dopiero wchodzą do drużyny... Z Roberto większość, nie wszyscy ale większość też się śmiała i pisała komentarze typu "Roberto wypierd.... z tego klubu". Teraz te osoby się nim zachwycają. To samo tyczy się Douglasa.
@kkbarca, to przestań pieprzyć głupoty na fcbarca.com i pokaż nam jaki jesteś świetny. Wyjdź na Camp Nou i zagraj...
Chyba masz za dobre statystyki na podwórku czy tam z okręgówce i coś Ci się pomieszało...
0
To dlaczego Roger nie grał w Barcelonie? Gość spełnił prawdopodobnie swoje marzenie, coś o czym ci pajace którzy sobie z niego szydzą mogą pomarzyć, a tymczasem chinole i inni na trybunach wyśmiewają się, bo widzieli z nimi jakieś memy...
0
Powiem Wam, że szkoda mi go. Barcelona go kupiła i bez powodu stał się no nie wiem, pośmiewiskiem? A jedynym powodem jest to, że nie gra. Myślę, że powinien odejść do jakiegoś zespołu w którym będzie miał pierwszy skład.
1
Ale Lass wyróżnia się dzisiaj w meczu na tle Rayo. Jest groźny w polu karnym.
0
Luczo Enrikez :V
1
Penalmar :)