PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Ole to nie jest przewodnik po La Liga wydawany raz na sezon?
1
No, i to się nazywa pewne wykonanie. Jeden krok i strzał.
0
Nie chcę krakać, ale w naszym przypadku, karny to jeszcze nie gol...
0
Wszystko ok, ale nie pisz "każdy". Dobra?
0
No, powiem Wam, że to już nie jest śmieszne.
0
Byłoby dobrze zobaczyć goleadę ze strony Barcelony i bramkę Sandro.
0
http://www.footyheadlines.com/2015/10/nike-2016-17-teamwear-kits.html
Kilka modeli Nike na sezon 16-17. Które z nich najbardziej się Wam podobają dla Barcelony? Moim faworytem jest wzór Nike Trophy II Jersey oraz Nike Park Derby Jersey i Nike Striker IV Jersey *new*.
0
Niech ci szmaciarze sami się zbadają. Dowalają się do innych klubów, w szczególności do Barcelony, a tymczasem sami u siebie mają burdel co pokazuje zawieszenie starego dziada Blattera...
1
Właśnie teraz możemy się przekonać, co młody myśli naprawdę, bo później, kiedy będzie pożądany przez media, to wiadomo, że będzie stawiał Cristiano ponad Messim, a jak teraz jest mały, to nie wie, że nie wypada JEMU mówić o Messim w superlatywach, to się nie wstrzymuje.
1
Nie, i właśnie tym Barcelona różni się od Realu. Swoją moc pokazuje na boisku, a nie próbowaniu udupienia rywala poza boiskiem.
2
http://fangol.pl/view/125097/mama-cr7-wkurzona-pytaniem
Młody Cristiano wyraźnie lubi Messiego ale jest to nie po nosie jego babci i pewnie reszcie rodziny. Trochę śmieszne...
3
Taka jesienna ponurość ma swój klimat, też lubię. Jeszcze bardziej lubię, kiedy w okresie świątecznym sypie śnieg i są zawieruchy.
7
Nie wiem czy Florentino, ale pewne jest, że całemu Madrytowi jest to nie po nosie, że Katalońska Barcelona zabiera im tytuły niemal co rok i szukają jak mogą, żeby Barcelonie utrudnić.
1
No, taka botwinka to prawie w sam raz pasuje ;p
0
Tym bardziej, że to nie jest jeżynowy kolor. To raczej jakaś purpura ;p
1
Zaraz po Messim, Villa to mój ulubiony zawodnik. Na taką informację czekałem. Wiem, że jego żywiołem jest środek ataku, ale mógłby grać na skrzydle jak pod koniec pobytu w Barcelonie. Messi natomiast w pomocy.
Villa podobno zakończył karierę, ale chciałbym żeby pojechał na Euro zamiast burola Costy.
PS. U mnie w FIFA Ultimate Team wciąż napastnik nr 1 i wciąż strzela ;)
0
Uważam, że na Rayo powinien wyjść możliwie najsilniejszy skład, a to dlatego że Barca potrzebuje przełamania i strzelenia większej liczby goli. Dopiero przy korzystnym wyniku na boisko powinni wejść rezerwowi.
1
Ależ ja tego nie napisałem. Śmiało, niech próbuje.
3
No ale jeśli ktoś nie ma drygu do pisania felietonów, to wiadomo, że nie napisze, a jak lubi sobie przeczytać, to czeka, aż ktoś go napisze. Przykład z książką oddaje podobną sytuację. Żeby napisać felieton też trzeba mieć jako takie pojęcie o tym. Pozdrawiam ;p
8
"Przydałoby przeczytać się jakąś książkę"
"To na co czekasz? Pisz! :)"
No, naprawdę niezła logika.
0
Mam nadzieję, że pod wodza Van Gaala dalej nic się nie zmieni i United nic nie osiągnie, a on sam wyleci przez brak wyników.
Jak można tak traktować zawodnika? Zachowuje się jak zwykły gnój.
1
A Ty na pewno wiesz o tym wszystko, co nie? :)
8
Ale o co Ci chodzi? Ludzie mają płakać, bo wreszcie prawdopodobnie zagramy na turnieju międzynarodowym? To z Tobą jest chyba coś nie tak...
0
Na TVP Sport w BarcaTV leci mecz Barcelony z Sevillą.
2
Mam z nią zdjęcie ;)
0
Jak tak czytam komentarze na FB np. pod postem Sport Bible
o Lewym, to dochodzę do wniosku, że piłkarski świat oszalał na jego punkcie. Cieszy mnie to bardzo.
0
Za walkę z Kurtem Angle wszyscy go polubili. Co z tego, że ciągle wygrywa pas? Gdyby to było naprawdę, to byłby uważany za wielkiego sportowca. Cena nie może się zmienić, a to wszystko przez te akcje z chorymi dziećmi, make a wish itp. Jak by to wyglądało? Zresztą widownia WWE ci z Ameryki to idioci. Np. kiedyś krzyczeli do Kane'a "put on mask", czy czym przy następnej okazji go za to wybuczeli. Hogan kiedyś powiedział "najgorsze w przejściu heel turnu jest to, że musisz odmówić dziecku autografu."
0
Przyjacielskie, ale na pewno nie na boisku ;) https://www.facebook.com/LiverpoolEchoEFC/videos/1072998612712569/PS. Czy w Barcelonie leją się między sobą? Czy w Madrycie leją się między sobą? To, że drużyny w derbach lubią na siebie poszumieć na trybunach, to nie znaczy od razu, że biją się ze sobą w ustawkach itp...
0
Od kiedy zacząłem oglądać filmiki WWE na youtube i grać w Smackdown vs. RAW 2008 to najbardziej właśnie interesowałem się Ceną i tak mi zostało, mimo tego, jak większość go nie lubi.
6
Dla mnie, od 2013 roku, kiedy w meczu między tymi drużynami padł remis 3:3 po kapitalnym meczu, derby Merseyside są ulubionym meczem w sezonie PL.