0

Ale Ole to nie jest przewodnik po La Liga wydawany raz na sezon?

1

No, i to się nazywa pewne wykonanie. Jeden krok i strzał.

0

Nie chcę krakać, ale w naszym przypadku, karny to jeszcze nie gol...

0

Wszystko ok, ale nie pisz "każdy". Dobra?

0

No, powiem Wam, że to już nie jest śmieszne.

0

Byłoby dobrze zobaczyć goleadę ze strony Barcelony i bramkę Sandro.

0

http://www.footyheadlines.com/2015/10/nike-2016-17-teamwear-kits.html

Kilka modeli Nike na sezon 16-17. Które z nich najbardziej się Wam podobają dla Barcelony? Moim faworytem jest wzór Nike Trophy II Jersey oraz Nike Park Derby Jersey i Nike Striker IV Jersey *new*.

0

Niech ci szmaciarze sami się zbadają. Dowalają się do innych klubów, w szczególności do Barcelony, a tymczasem sami u siebie mają burdel co pokazuje zawieszenie starego dziada Blattera...

1

Właśnie teraz możemy się przekonać, co młody myśli naprawdę, bo później, kiedy będzie pożądany przez media, to wiadomo, że będzie stawiał Cristiano ponad Messim, a jak teraz jest mały, to nie wie, że nie wypada JEMU mówić o Messim w superlatywach, to się nie wstrzymuje.

1

Nie, i właśnie tym Barcelona różni się od Realu. Swoją moc pokazuje na boisku, a nie próbowaniu udupienia rywala poza boiskiem.

2

http://fangol.pl/view/125097/mama-cr7-wkurzona-pytaniem
Młody Cristiano wyraźnie lubi Messiego ale jest to nie po nosie jego babci i pewnie reszcie rodziny. Trochę śmieszne...

3

Taka jesienna ponurość ma swój klimat, też lubię. Jeszcze bardziej lubię, kiedy w okresie świątecznym sypie śnieg i są zawieruchy.

7

Nie wiem czy Florentino, ale pewne jest, że całemu Madrytowi jest to nie po nosie, że Katalońska Barcelona zabiera im tytuły niemal co rok i szukają jak mogą, żeby Barcelonie utrudnić.

1

No, taka botwinka to prawie w sam raz pasuje ;p

0

Tym bardziej, że to nie jest jeżynowy kolor. To raczej jakaś purpura ;p

1

Zaraz po Messim, Villa to mój ulubiony zawodnik. Na taką informację czekałem. Wiem, że jego żywiołem jest środek ataku, ale mógłby grać na skrzydle jak pod koniec pobytu w Barcelonie. Messi natomiast w pomocy.

Villa podobno zakończył karierę, ale chciałbym żeby pojechał na Euro zamiast burola Costy.

PS. U mnie w FIFA Ultimate Team wciąż napastnik nr 1 i wciąż strzela ;)

0

Uważam, że na Rayo powinien wyjść możliwie najsilniejszy skład, a to dlatego że Barca potrzebuje przełamania i strzelenia większej liczby goli. Dopiero przy korzystnym wyniku na boisko powinni wejść rezerwowi.

1

Ależ ja tego nie napisałem. Śmiało, niech próbuje.

3

No ale jeśli ktoś nie ma drygu do pisania felietonów, to wiadomo, że nie napisze, a jak lubi sobie przeczytać, to czeka, aż ktoś go napisze. Przykład z książką oddaje podobną sytuację. Żeby napisać felieton też trzeba mieć jako takie pojęcie o tym. Pozdrawiam ;p

8

"Przydałoby przeczytać się jakąś książkę"
"To na co czekasz? Pisz! :)"

No, naprawdę niezła logika.

0

Mam nadzieję, że pod wodza Van Gaala dalej nic się nie zmieni i United nic nie osiągnie, a on sam wyleci przez brak wyników.

Jak można tak traktować zawodnika? Zachowuje się jak zwykły gnój.

1

A Ty na pewno wiesz o tym wszystko, co nie? :)

8

Ale o co Ci chodzi? Ludzie mają płakać, bo wreszcie prawdopodobnie zagramy na turnieju międzynarodowym? To z Tobą jest chyba coś nie tak...

0

Na TVP Sport w BarcaTV leci mecz Barcelony z Sevillą.

2

Mam z nią zdjęcie ;)

0

Jak tak czytam komentarze na FB np. pod postem Sport Bible
o Lewym, to dochodzę do wniosku, że piłkarski świat oszalał na jego punkcie. Cieszy mnie to bardzo.

0

Za walkę z Kurtem Angle wszyscy go polubili. Co z tego, że ciągle wygrywa pas? Gdyby to było naprawdę, to byłby uważany za wielkiego sportowca. Cena nie może się zmienić, a to wszystko przez te akcje z chorymi dziećmi, make a wish itp. Jak by to wyglądało? Zresztą widownia WWE ci z Ameryki to idioci. Np. kiedyś krzyczeli do Kane'a "put on mask", czy czym przy następnej okazji go za to wybuczeli. Hogan kiedyś powiedział "najgorsze w przejściu heel turnu jest to, że musisz odmówić dziecku autografu."

0

Przyjacielskie, ale na pewno nie na boisku ;) https://www.facebook.com/LiverpoolEchoEFC/videos/1072998612712569/PS. Czy w Barcelonie leją się między sobą? Czy w Madrycie leją się między sobą? To, że drużyny w derbach lubią na siebie poszumieć na trybunach, to nie znaczy od razu, że biją się ze sobą w ustawkach itp...

0

Od kiedy zacząłem oglądać filmiki WWE na youtube i grać w Smackdown vs. RAW 2008 to najbardziej właśnie interesowałem się Ceną i tak mi zostało, mimo tego, jak większość go nie lubi.

6

Dla mnie, od 2013 roku, kiedy w meczu między tymi drużynami padł remis 3:3 po kapitalnym meczu, derby Merseyside są ulubionym meczem w sezonie PL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?